Rzeczywistość FOREX: moje doświadczenie z brokerami podziel się z nami - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Rzeczywistość FOREX: moje doświadczenie z brokerami podziel się z nami

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem trochę zdezorientowany aksjory. Naprawdę chciałbym mieć jakąś jasność na ich temat, Ponieważ używasz ich (@tradinglife) widzę Axiory.eu jest zakończony Axiory.com z licencją IFSC, belize, 200 $ min konto Purpletrading.com European, 1000 min konto, jeden o którym mówiłeś. Licencjonowany ze wszystkimi rodzajami europejskich regulatorów. Co dzieje się z axiory.com? Czy to ich oddział w Ameryce Południowej, czy? Z tekstów na stronach internetowych wyglądają tak samo. Zastanawiam się nad otwarciem konta na fioletowej stronie Ale chcę zrozumieć, co widzę W każdym razie, po ...
    Ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami z purpurowym handlem? Przeglądałem go i nie miałem zbyt wielu recenzji na ich temat.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami z purpurowym handlem? Przeglądałem go i nie miałem zbyt wielu recenzji na ich temat.
    dlaczego nie wybrać tylko jednego z większych, dobrze ugruntowanych i regulowanych brokerów?

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witam wszystkich odwiedzających forex-instant, mam na imię Alex. Nawet jeśli zwykle nie przyczyniam się do forów, forex-instant zmieniło zdanie. Uważam, żeforex-instantto wspaniała i wartościowa społeczność, na którą nie mają wpływu interesy brokerów i która jest wolna od fałszywych pism brokerów (jednego z nielicznych). Chciałbym się tam podzielić moim doświadczeniem. Wierzę, że będzie to otwierające oczy i przydatne dla innych przedsiębiorców. Zacznijmy trochę o mnie. Handluję na rynku forex przez ponad 9 lat, a około 4 roku jestem w stanie zbyć go z zyskiem. Prawdopodobnie myślisz ...
    Byłem z Oandą dla 6 lat i nigdy nie miałem problemów. Oddaj moje pieniądze w ciągu kilku godzin bezpośrednio na moje konto czekowe bez opłat. Tak, spread różni się szczególnie w przypadku wydarzeń o dużym wpływie na rynek, ale jest to typowe dla wielu brokerów. Po prostu mówię z własnego doświadczenia, że ​​lubię Oandę, kiedy byłem z MBTradingiem wcześniej i nie spodobało mi się to, jak poradzili sobie z moim kontem.

  4. #24
    Świetna nitka ... Oto moje osobiste doświadczenia. The Good LMAX Plus500 The Bad IronFx - uzyskanie wypłaty z nich było skomplikowane. The Ugly Instaforex - mega kłopoty, odzyskanie pieniędzy z nich to koszmar. Również jako partner (prowadzę
    http://www.forex-central.net), Stwierdziłem, że radzenie sobie z brokerami z Rosji jest koszmarem pod względem wypłacania moich prowizji. Można bezpiecznie założyć, że jeśli będą oni powoli płacić partnerom, będą również poświęcać swój czas na kontakt z indywidualnymi kupcami, a twoje e-maile będą również spowalniane przez różnice w strefach czasowych. Ponadto, chociaż nie pracuję z nimi, słyszałem dobre rzeczy o Oandzie. Gdybym miał dać radę, powiedziałbym, że pójdę z brokerem, który ma siedzibę w Wielkiej Brytanii (i nie tylko brokerem, który ma numer telefonu zaczynający się na 44, to są łatwe do uzyskania, nawet jeśli jesteś broker działający na Arubie lub Wyspach Dziewiczych !!!)

  5. #25
    Od tego czasu handlowałem ze znaczną liczbą brokerów i napotkałem wiele okropnychoszustwa, a także świetne. Obecnie chciałbym podzielić się moim doświadczeniem i powiedzieć, z którymi brokersami nie powinieneś się wymieniać i od których brokerów zależy moje doświadczenie, z którymi można bezpiecznie się wymieniać. Dodatkowo skorzystałbym z szansy, by powitać różnych handlowców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem (prawdziwe rekordy!), A do tego pierwszego postu dodam twoje wrażenia i uwagi. Zrobiłbym kopa z szansy zrobienia czegoś takiego jak baza danych notatek brokeradoświadczenia i tabela brokerów prawdziwych kontra niskiej jakości.

  6. #26
    Dzięki TradingLife dla tego wątku. Cieszę się, że znalazłem to na czas, ponieważ chcę otworzyć konto na żywo. Chciałbym założyć na żywo ICM lub Pepperstone, ale recenzje na stronach z recenzjami są tak przerażające. Bądź ostrożny, idąc dalej. Czytając ten wątek, zauważyłem przedsiębiorców mówiących o pingowaniu, czasie wykonania zlecenia, poślizgu itp., Jak to wszystko monitorujecie. Istnieje również prosty sposób na porównanie spreadów brokerów. Szukam brokera typu STP [bez prowizji], ponieważ trzymam moje transakcje przez kilka dni. Dziękuję Lyn

  7. #27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.