Formularz podatkowy i odpowiedzialność? - Saxo
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Formularz podatkowy i odpowiedzialność? - Saxo

  1. #1
    cześć

    Patrzyłem na możliwość założenia konta w Saxo i mówią, że ponieważ jestem obywatelem Wielkiej Brytanii, ale mieszkam poza UE, muszę uzyskać lokalny urząd podatkowy (w Nowej Zelandii), aby wypełnić formularz podatkowy, który należy wysłać do Saxo.

    Czy ktokolwiek inny doświadczył lub dokończył czegoś podobnego? ... Czy handlują tam obywatele brytyjscy spoza UE?

    Posiadam transakcję ac z brokerem z siedzibą w USA i nie musiałem wypełniać niczego podobnego.

    Twoje zdrowie

  2. #2
    Ten formularz podatku i odpowiedzialności jest prawdopodobnie głównym powodem, dla którego nie poszedłem i otworzyłem rachunki za pośrednictwem Saxo Im, nie ukrywając niczego przed moim urzędem podatkowym - to tylko kwestia. Zajmę się moim urzędem podatkowym na moich warunkach, kiedy ChcęNIE potrzebuję, gdy pośrednik chce coś z mojego urzędu skarbowego, zanim będę mógł handlować Zdrów

  3. #3
    nigdy o tym nie słyszałem. Jestem w Australii - a mój kumpel jest obywatelem Wielkiej Brytanii, który również handluje z Australii - i jest z FXCM. Nigdy nie musiałem robić czegoś takiego. Trochę dziwne. Jeśli jest to formularz podatkowy - moja rada byłaby - unikaj tego! i przejdź do innego brokera

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.