Esignal Vs CQG VS Vttrader
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Esignal Vs CQG VS Vttrader

  1. #1
    Nie wiem o was wszystkich - ale jestem programistą - i początkującym na rynku forex.
    Byłem programowania wskaźników dla handlowca VT z przyjaciółmi - i działa świetnie (Ostatni wskaźnik = LSMA połączone z krzyżem ADxMA).
    I działa całkiem dobrze.

    Ps - Chciałbym umieścić wskaźniki tutaj, jeśli ktoś chce - dla handlowca VT.
    Moje pytanie brzmi: Czy muszę wziąć pod uwagę Esignal lub CQG - czy jest tam jakaś inna usługa tworzenia wykresów, która będzie górować VTTRADER przy moich wskaźnikach?

    Będę bardzo szczęśliwy, płacąc za usługi wykresów - ale czy musimy za nie zapłacić, kiedy są dość wolni na VTTRADER itp ...?

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie wiem o was wszystkich - ale jestem programistą - i początkującym na rynku forex. Byłem programowania wskaźników dla handlowca VT z przyjaciółmi - i działa świetnie (Ostatni wskaźnik = LSMA połączone z krzyżem ADxMA). I działa całkiem dobrze. Ps - Chciałbym umieścić wskaźniki tutaj, jeśli ktoś chce - dla handlowca VT. Moje pytanie brzmi: Czy muszę wziąć pod uwagę Esignal lub CQG - czy jest tam jakaś inna usługa tworzenia wykresów, która będzie górować VTTRADER przy moich wskaźnikach? Będę bardzo szczęśliwy, płacąc za usługi wykresów - ale czy musimy za nie zapłacić, kiedy są dość wolni na VTTRADER itp ...?
    cześć, większość tutaj jest sprzedawana na metatrader. wiele pochodzi z vt trader. Oczywiście dla ludzi takich jak Ty z umiejętnościami programowymi, tradestation jest najlepszym wyborem. myślę też, że można uzyskać kick z nawigatora handlu z genezą. Jim

  3. #3
    Cześć pip, jestem też programistą. Jeśli mogę pomóc wam ... Podziel się z nami wskaźnikami i wyjaśnij im, kiedy masz czas Czy handlujesz na żywo, demo?

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    cześć, większość tutaj jest sprzedawana na metatrader. wiele pochodzi z vt trader.
    Handluję z Virtual Trader i wiem, że robi to znacznie więcej. Tak więc, proszę, jeśli masz coś, czym możesz się z nami podzielić i jesteś gotów to zrobić, byłoby to bardzo cenne. Z góry dziękuję!

  5. #5
    Używam również VT i jestem z tego zadowolony. Chciałbym zagrać z wprowadzonym wskaźnikiem: Ostatni wskaźnik = LSMA połączony z krzyżem ADxMA. Czy jest na ostatniej liście dodanych wskaźników lub na jednym z forów VT? Gdyby było jakiś sposób, aby wykresy VT pokazywały daty i godziny w przyszłości, które byłyby ogromne. Narzędzie Time Fib wyświetla obecnie linie fib w przyszłości, ale nie łączy linii z datą lub znacznikiem czasu z dolnej skali czasu na wykresach. Czy znasz alternatywne prognozy dotyczące czasu? Bardzo wartościowe obliczenia, które dadzą przyszłe prognozy, jak opisano powyżej.

  6. #6
    Używam również VT, ale tylko jako narzędzie do analizy technicznej. są różne rzeczy o VT, których metatrader nie może replikować. również słyszałem, że łatwiej jest programować w VT, a następnie w metatrader ... a adminiorzy na forach VT programują dowolne żądanie bez żadnych opłat. dotyczy gabroo

  7. #7
    Jeśli szukasz platformy, która może wytworzyć świetne wskaźniki i łatwość programowania. Jeszcze nie znalazłem niczego, co przewyższałoby VT w ten sposób. Społeczność VT jest zawsze pomocna i przyjazna. Nieustannie ulepszają również produkt. Często wydawane są nowe wydania. Czasami jestem niecierpliwy i żałuję, że nie nadejdzie szybciej. Ale rozumiem, że chcą to naprawić. A ponieważ produkt znajduje się w fazie wzrostu, użytkownicy faktycznie mają wpływ na rozwój produktu. Więc jeśli masz zamiar siedzieć przy komputerze i handlować, patrząc na wskaźniki techniczne. To, że osobiście zaprogramowałeś lub jesteś włączony. VT trudno pokonać. Jeśli twoim zamiarem jest zaprogramowanie systemu transakcyjnego i automatyczne, VT ma jeszcze wiele do zrobienia. Mam nadzieję, że stanie się on tego typu platformą, tak jak ja to lubię. Często będę programował wskaźniki w VT przed ich przetłumaczeniem na TradeStations, tylko dlatego, że szybciej sprawdzić, czy coś działa lub nie w języku VT. Aby to krótko. To zależy od tego, jakim jesteś handlowcem

  8. #8
    Używam również handlowca VT. Właśnie zacząłem handlować z kontem demonstracyjnym i uczę się, więc jeśli ktokolwiek może podzielić się z programami lub ogólnie rzecz biorąc, to byłoby wspaniale. Kcfish

  9. #9
    Cześć - używam VT Trader - miał swoje chwile, ale one się poprawiają, więc na razie trzymam się ich, bo lubię ich listy przebojów. Używam systemów po to, żeby mnie ostrzec, więc nie muszę siedzieć i oglądać ekranu. Mogę iść i zrobić kawę, a potem wrócić, jeśli zadzwoni alarm. Interesuje mnie twój (Ostatni wskaźnik = LSMA połączony z krzyżem ADxMA). Czy możesz dołączyć kopię? Chciałbym przetestować to również. Nie jestem programistą - ale udało mi się zmienić średnią ruchomą RSI na Moving Average z RMI i udało mi się ją przeskoczyć w odpowiednim czasie - nie tak naprawdę dla programistów, ale działa dzięki za udostępnienie J.R.R.

  10. #10
    Miałem esignal. Nie polecam go na forex. Dla eminis jest ok, ale istnieją dobre opcje, które kosztują mniej jak Sierra i Ensign. Używałem VT od jakiegoś czasu, polubiłem to. Używam teraz MT4; jak interfejs lepszy i wielu ludzi używających go i programujących go.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.