Strefy czasowe, oszczędności czasu letniego i główne rynki
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Strefy czasowe, oszczędności czasu letniego i główne rynki

  1. #1
    Cześć wszystkim,

    Jestem nowy w handlu i nie rozumiem, jak działają Strefy czasowe, biorąc pod uwagę oszczędności światła dziennego. Studiuję programy Forex i polecono mi handlować podczas głównych rynków globalnych w następujący sposób w EST.

    Rynek europejski otwiera się o 2:00 czasu EST
    Rynek azjatycki otwiera się o 20:00 EST
    Rynek amerykański otwiera się o 8:00 czasu EST

    Rozumiem, że rynek w Ameryce Północnej pozostanie o 8:00 czasu EST przez cały rok. Czy Europa i rynki azjatyckie będą nadal otwarte w tym samym czasie EST lub czy należy je skorygować, gdy pojawią się oszczędności dzienne? Czytałem, że Europa i Azja używają czasu GMT, który nie ma oszczędności światła dziennego, więc jestem zdezorientowany. Jeśli ktoś mógłby to wyjaśnić, byłbym NAJBARDZIEJ wdzięczny = 0) Dzięki za przeczytanie.

    Z pozdrowieniami - Greg.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, jestem nowy w handlu i nie rozumiem, jak działają Strefy czasowe, biorąc pod uwagę oszczędności światła dziennego. Studiuję programy Forex i polecono mi handlować podczas głównych rynków globalnych w następujący sposób w EST. Rynek europejski otwiera się o 2:00 czasu wschodniego EST Rynek azjatycki otwiera się o 20:00 EST Rynek w USA otwiera się o 8:00 czasu EST Rozumiem, że rynek w Ameryce Północnej pozostanie o 8:00 czasu EST przez cały rok. Czy Europa i rynki azjatyckie będą nadal otwarte w tym samym czasie EST lub czy należy je skorygować, gdy pojawią się oszczędności dzienne? Czytałem, że Europa i Azja używają czasu GMT, który nie ma oszczędności światła dziennego, więc jestem zdezorientowany. Jeśli ktoś mógłby to wyjaśnić, byłbym NAJBARDZIEJ wdzięczny = 0) Dzięki za przeczytanie. Z pozdrowieniami - Greg.
    Londyn otwiera się o 08:00 GMT NY otwiera się 5 godzin później, gdy EST wynosi -5 GMT (13:00 GMT). W lecie oba brytyjskie NY przechodzą na DST, a następnie Londyn otwiera się o 08:00 BST (07: 00GMT) i NY nadal otwiera się 5 godzin później @ 08:00 EDST (12:00 GMT) Chwyć ten zegar z
    http://www.qlock.compomóc Ci

  3. #3
    Dzięki za pomoc = 0) Więc aby potwierdzić, Tokio nie ma opcji Oświetlenia dnia i zawsze zaczyna się o 00:00 GMT? Z pozdrowieniami, Greg

  4. #4
    Fakt, że DST jest tak zagmatwany, jest taki, że kraje, które go stosują, faktycznie robią to w różnych terminach, więc różnica czasu jest pomieszana przez jakiś czas, zanim każdy wróci do synchronizmu. Po prostu podaj dokładne daty, w których Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i inne główne kraje stosują czas letni i nie będziesz wcale zdezorientowany. Dzięki, Nader

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.