Wpisy na rynek
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Wpisy na rynek

  1. #1
    Tutaj dam wpisy na rynek
    GBPJPY,

    GBPUSD,

    GBPCHF,

    EURJPY,

    EURCHF,

    EURUSD,

    USDCAD,

    USDNZD

    Po prostu zażądaj waluty, a ja przeanalizuję ją i wprowadzę dane na rynek.
    Pokażę wykresy dotyczące tego, w jaki sposób wchodzę i umieszczam mój przystanek i limity ...

  2. #2

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    gbpusd? eurusd?
    Pokażę ci waluty i wyjaśnisz, czego oczekuję od rynków ... i ograniczam limity i zatrzymuję się, gdy pojawia się transakcja ... Jeśli ktokolwiek zaproponuje mi inną walutę, daj mi znać, zanim rynek się otworzy.

  4. #4

  5. #5
    Dzięki za rozpoczęcie tego wątku może być pomocny;]

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Co to jest rzeka? Dzięki
    Jest to sposób, w jaki widzę sentyment na rynku .... powyżej = uparty poniżej = niedźwiedź 62 koperty .... odchylenie 0.05

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki za rozpoczęcie tego wątku może być pomocny;]
    Np ... podam handel i powiem, jakie to ryzykowne ... Powiem, że jeśli jest to zielony handel ... żółty handel ... albo czerwony handel ... i zwykle trzymam się zielonych i żółtych transakcji. ... ale tak czy inaczej opublikuję moje wykresy ... Pamiętaj, że moja egia oparta jest na włóknach .... to jest rdzeń

  8. #8
    Zacznę teraz od GBPUSD LET'S DOBREGO TYGODNIOWEGO TYGODNIA LOL

  9. #9
    gbpjpy ... potrzebuję pomocy w analizie Thanks

  10. #10
    1 Załącznik (y) GBPUSD zacznę teraz według kolejności ... Wierzę, że gbpusd będzie zmierzać na południe, jeśli uda mi się zbliżyć do żółtego 61,8 funtów ... i zacznie spadać. ... ponieważ czasami cena nie lubi podążać za jej przedłużeniem ... także mamy bessy, ponieważ jesteśmy poniżej rzeki ...
    To byłby ZIELONY HANDEL ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.