Harmonic Wave Journal
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Harmonic Wave Journal

  1. #1
    Cześć,

    To stanie się dziennikiem moich praktyk Elliott Wave. Postaram się skupić na moim systemie i analizie, a ostatecznie wzmocnię przekonanie, że jestem konsekwentnym handlowcem. Obecnie wciąż jest to ostateczna walka.
    Dziękuję wszystkim na tym forum za pomoc i zabawę.

    Głównymgłównym celem tej praktyki jest uchwycenie szansy na zamianę fal impulsowych (1, 3 i 5) na trend w określonym przedziale czasowym, który wybiorę. Druga szansa pojawia się, gdy w danym okresie czasu warto przeprowadzić względnie duże fale korekcyjne (2 i 4).
    Obecnie używam m30h1 dla pary GBPUSD jako pary głównej w handlu, a następnie EURUSD, USDJPY i GBPJPY (rzadko).

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Liczba średnioterminowa będzie nieważna tylko wtedy, gdy kabel spadnie poniżej wartości 1.9880. No cóż, dzisiejszy nosedive jest naprawdę oszałamiający, EURUSD spadł do dziś ponad 210 pipsów, po raz pierwszy odkąd zacząłem handlować w zeszłym roku. Jakiekolwiek podstawowe korzyści?
    Tak jak zwykle. Czekałem na to wszystko, wystarczy zobaczyć więcej słabości JPY i egzotyki ... zgadnij, że to ten sam mechanizm odwijania jak zawsze, rosnące USD, nurkowanie niesieegzotykazapasy .. Hm Myślę, że kabel mógł po prostu odejść pod koniec 5-krotnego końca korekty lub innej fali. Tak czy inaczej, spodziewam się przynajmniej 3-krotnego przesunięcia fali teraz po dzisiejszym dniu. Zostanie wzmocnione, jeśli zamkniemy poniżej 2.0315 ... wtedy rzeczy będą naprawdę złe. Poniżej 2.0240 jest dla mnie moją pierwszą krytyczną falą nad punktem, ponieważ myślałem, że jest to Fala 4. Więc COŚ spada, dosłownie ... No cóż, zobaczmy. EURUSD mógł również ukończyć sekwencję 5-falową, która mogła być tylko naprawdę dużą codzienną Fali 3, a teraz zaczynała się A dla ABC. Koniec B (lub 2) będzie najsmaczniejszy, jeśli będzie to prawdą

  3. #3
    Szansa # G5607 GBPUSD Krótka 3 części Wpis: 2.0808 Stop (bieżący): 2.0814 Koniec min. Fali 3 lub 5 (?). ualizacja 1: LOL, zatrzymano na -18. Co za głupia próba. Całkowity zysk: -18 Szansa # E4407 EURUSD Długie 3 części Wpis: 1,4377 Stop (początkowy): 1,4337 Już 1 zysk przy 1,4414 dla 37, SL zaostrzony do 1,4380 (gwarancje 3). ualizacja 1: Ustaw TP2 na 1,4467 dla 90. ualizacja 2: Uderzenie TP2 ( 90). SL zaostrzone do 1.4432 (gwarancje 55).

  4. #4
    Tylko 1 trwający handel w ten weekend, w EURUSD. Krótkie 4 części Zgłoszenie: 1.3438 Przystanek (początkowa): 1.3488 Wzięło już 1. TP na 1.3375 ( 63) w piątek. Sl zaostrzone do 1.3445 (gwarantowane -7).

  5. #5
    1 Zaczep (y) Kabel ostatecznie zakończył swoją podfalę (pomarańczową) 5 na 1,9823 w tym tygodniu, zaznaczając również koniec fali (czerwony) C. Do tej pory tylko pierwsza fala uderzeniowa została utworzona po tym, w 5-falowym wiodącym ukośnym trójkącie (obecnie oznaczonym jako podfala 1 lub A w dół). Subwave 2 lub B up będą następować w przyszłym tygodniu, odtwarzając powrót tej aktualnej jesieni. Możliwe docelowe zniesienie 2 lub B w górę: - 38,2% podfali 1 lub A (1,9823 - 1,9635) przy 1,9707. - 50% przy 1,9729. - 61,8% przy 1,9751. - 78,6% przy 1,9783.

  6. #6
    1 Załącznik (y) EURUSD mogło zakończyć swoją falę (czerwoną) 5 w górę, kończąc sekwencję pięciolinii, zaczynając od 1.2876 na początku tego roku. Jednak ta liczba musi być najpierw potwierdzona. EURUSD poniżej poziomu 1,3180 dodatkowo wpłynie na tę liczbę. Wzrost powyżej poprzedniego wieloletniego maksimum na 1.3442 spowoduje jego unieważnienie.

  7. #7
    Brak znaczącej luki na otwarciu w tym tygodniu, więc niestety nie pojawiły się żadne transakcje na rynku kasowym. Przerwy są zawsze duże szanse na skalpowanie w tygodniu rozpoczęcia. Powodzenia dla wszystkich w tym tygodniu!

  8. #8
    Szansa # G107 GBPUSD Długie 2 części Wpis: 1.9638 Stop (początkowy): 1.9588 Podła 2 lub B w górę.

  9. #9
    Gratulacje, zacząłeś swój dziennik, mam nadzieję, że mogę też założyć własny dziennik, może w przyszłym miesiącu bro powodzenia

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Gratulacje, zacząłeś swój dziennik, mam nadzieję, że mogę też założyć własny dziennik, może w przyszłym miesiącu bro powodzenia
    Dzięki. Wszystko, co najlepsze dla ciebie, po prostu uruchom, kiedy będziesz gotowy. Dzisiejsze przypomnienie: Europa wciąż świętuje Wielkanoc. EURUSD ponownie spadł w zeszłym tygodniu, ale kabel wciąż spada. Może mój długi handel zostanie zbombardowany wcześniej czy później. GBPJPY nie wzrosły dzisiaj zgodnie z oczekiwaniami, więc kabel również stracił moc. Jutro głośność wróci do normy. Czas na działanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.