Steve Trading Journal
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Steve Trading Journal

  1. #1
    Wtrącałeś się z tym potworem przez półtora roku z samą porażką (Muszę przyznać, że jestem frajerem, gdy handluję bez żadnej podstawowej wiedzy i straciłem około 1K SGD), ale jeszcze się nie poddałem.
    Niedawno po zakupie i przeczytaniu wielu książek związanych z Forex wróciłem. ^ _ ^
    Powodem utworzenia tego czasopisma jest umożliwienie mi sprawdzenia, w jaki sposób handluję z moją nową znalezioną wiedzą.

  2. #2
    Mój system transakcyjny: 1) Nie używam mojego kapitału do handlu, ale raczej handluję wykorzystując moje zainteresowanie. (To prawda, czekałem przez trzy miesiące, aby zobaczyć moje $ 2000USD otrzymujące odsetki w wysokości 10 USD i to jest mój obecny kapitał startowy.) LOL) 2) Handel za 1 USD za wejście i cos, które będą rosły, gdy moje zyski wzrosną jak na razie Będę się tego trzymać. 3) Wykorzystanie popularnego poziomu wsparcia, oporu i zaokrąglenia ceny (X.XX00) oraz linii trendu jako punktów wejścia (przyznać nieco za dużo, ale od teraz jestem bardziej szczupła w kierunku SR, linii trendu i poziomu ceny zaokrąglenia) 4 ) Postanowiłem użyć podstaw do potwierdzenia trendu, a nie analizy technicznej, ponieważ uważam, że jest to dla mnie zbyt skomplikowane i nieprzyjemne. To jest mój system transakcyjny, tak jak w przypadku części wyjściowej, myślę, że egia polega na dalszym zwiększaniu mojego poziomu zysków.

  3. #3
    31.03.2008 (pochmurna pogoda tutaj w Singapurze) Ponieważ właśnie zacząłem znowu handlować, obecnie koncentruję się na monitorowaniu raportów ekonomicznych w EUR, GBP, USD, JPY i AUD za pośrednictwem forex-instant.com, aby potwierdzić kierunki trendów. Nie będę dokonywał żadnych wpisów od teraz, dopóki nie będę bardziej świadomy tego, co dzieje się na rynku.

  4. #4
    01/04/2008 (Normal day) Obecnie opracowujemy raporty ekonomiczne, które mają mniej niż sześć miesięcy, ponieważ uważam, że nic ponad sześć miesięcy nie jest warte zainteresowania. Podczas procesu mój atrament drukarski skończył się świetnie. T_T

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.