Pozwala mówić GBPJPY ”the geppy” - Strona 5
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: Pozwala mówić GBPJPY ”the geppy”

  1. #41
    Pozycja długa @ 205,25 sl 204,25 tp 207,00 Tylko informacja, a nie reco!

  2. #42

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pozycja długa @ 205,25 sl 204,25 tp 207,00 Tylko informacja, a nie reco!
    Po co zamieszczać tu zawołanie?

  3. #43

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Po co zamieszczać tu zawołanie?
    Sądzę, że został zatrzymany. Tyle o informacji.

  4. #44

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pozycja długa @ 205,25 sl 204,25 tp 207,00
    Nigdy nie zrozumiałem, dlaczego ludzie losowo wysyłają telefony z absolutnie żadną analizą lub wnioskiem związanym z numerami.

  5. #45

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nigdy nie zrozumiałem, dlaczego ludzie losowo wysyłają telefony z absolutnie żadną analizą lub wnioskiem związanym z numerami.
    Jak inaczej można się spodziewać, że się pochwalą, że są 1KT

  6. #46
    1 Załączniki Przy okazji potrzebuję komentarzy eksperta na temat tego wykresu i jego możliwości.

  7. #47
    1 Załącznik (y) Biorąc pod uwagę EURGBP, ogólne odchylenie w USD, nudę i ogólne terminy, zastanawiam się nad tą liczbą. Raz jeszcze, każdy, kto chce skomentować moje słabe próby w EW, proszę to zrobić, próbuję dowiedzieć się, gdzie idę źle, czy nie. Końcowy obszar zawiera się w przedziale 0,382.50 od dużego obrotu, więc jest to wykonalne. Wolałbym jednak posunąć się w czystym ruchu FE 161,8. Byłem całkowicie zaskoczony przez 192,5 przerwania. Więc może to wszystko jest złe, ale staram się tylko poświęcić czas i pomysłów. Poza tym jestem pewien, że NTFX to pokocha Jedyny problem, jaki mam, to to, że GBPCHF nie ma sensu równolegle z tym. Nie krępuj się używać mnie jako wskaźnika przekornego i sprzedaj GJ gdy zobaczysz ten post (KIDDING, nigdy nie zamieniaj się z czyichś postów na forum ... sheesh!)

  8. #48
    1 Załączniki Oto, co uważam za najbardziej prawdopodobny scenariusz do tego momentu na , to także dobrze pasowałoby do mojego postrzegania samego jena i z pewnością jest możliwe z oczekiwaną korekcją eurousd , czasy też układają się dość dobrze, myślę, że czas na Dow albo był na górze, albo jest bardzo blisko, mój gość jest na 1 do 2 tygodni przed wznowieniem masowego slajdu, spodziewałbym się, że będzie szybki i zakończy się przed czerwcem lub w środku, idąc za zasięgiem do jesieni, ciesz się. Gen

  9. #49
    1 Załącznik (y) Oto miesięczny wykres z ”przybliżoną średnią” podstawową stopą procentową GBP za każdy rok (od 2001-2008) i aktualny miesięczny pivot dla odniesienia. IMHO, ta para jest obecnie niedowartościowana, ale górna granica jest bardziej ograniczona niż druga strona. Szukam przedziału od około 212 do około 199, który utrzyma się do momentu znaczącej zmiany stopy procentowej, a ponieważ obniżka stóp wygląda bardziej prawdopodobnie, cena prawdopodobnie wzrośnie do 211-212, a następnie spadnie do 199 miesięcznych obszarów obrotu i może dalej. Teraz, jeśli ktoś byłby tak uprzejmy, aby wywoływać zawody przez następne kilka tygodni ... Poważnie jednak, to badanie wydaje się wspierać poprzednią analizę EW przez SL i gen 22. W przyszłym tygodniu może być ”gorący czas” dla Smoka!

  10. #50

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oto, co uważam za najbardziej prawdopodobny scenariusz do tego momentu na , to również dobrze pasowałoby do mojej opinii na temat samego jena i z pewnością jest możliwe z oczekiwaną korektą euroUSD, czasy są wyrównane raczej dobrze, myślę, że czas na Dow był albo na topie, albo jest bardzo blisko, mój gość jest na 1 do 2 tygodni przed wznowieniem masowego slajdu, spodziewałbym się, że będzie szybki i zakończy się przed czerwcem lub w środku tego podążając za zasięgiem do jesieni, ciesz się. Gen
    Jeszcze raz dziękuję człowieku! To jest identyczne z moim pozostałym, ale tylko wysłałem go do mojego dziennika. Życzenie, aby każda para była tak czysta, jak ten wykres! Będę szukał śladów zalewu w prawdopodobnym obszarze zwrotnym i działam odpowiednio, co jest uzasadnione. Ponieważ wspomniałeś czas, mój przyjaciel również myśli, że w okolicach lata pojawi się następny wielki Kladderadatsch (duży crapout). Nie ma pojęcia o FX, bardziej o stopniu ekonomicznym, ale będzie ciekawie sprawdzić, czy ma rację z czasem. Dobrze ... Zobaczmy, że wszyscy zarabiamy na tym dobrze =)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.