Obronne Handel Mocą Ciąg dalszy - Strona 5
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Wątek: Obronne Handel Mocą Ciąg dalszy

  1. #41
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Dean, bardzo miło! Czy możesz podzielić się swoim czatem i konfiguracją? Powodzenia! Syl
    Tutaj jesteś .. SYL Możesz zobaczyć wyższą pozycję ze strzałką i w dół, gdy handel jest zamknięty. Trzecia strzała oznacza moją strefę kupna ponownie dla następnego handlu, którego jeszcze nie umieściłem.

  2. #42

  3. #43

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Tutaj jesteś .. SYL Możesz zobaczyć wyższą pozycję ze strzałką i w dół, gdy handel jest zamknięty. Trzecia strzała oznacza moją strefę kupna ponownie dla następnego handlu, którego jeszcze nie umieściłem. {obraz}
    Ok dzięki!

  4. #44

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kup Dolar Funtowy 141 650.
    Cześć Dean, dlaczego kupujesz, ponieważ trend jest wyraźnie niedźwiedzi? Jaka jest twoja konfiguracja? Nie krytykuję cię, chcę tylko zrozumieć, dzięki! Syl

  5. #45
    [quote = sylbolid; 8699572] {quote} Cześć Dean, dlaczego kupujesz, ponieważ trend jest wyraźnie niedźwiedzi? Jaka jest twoja konfiguracja? Nie krytykuję cię, chcę tylko zrozumieć, dzięki! Hej, SYL - ponieważ waluty są zależne od przepływu pieniędzy, więc jeśli sprzedawca sprzedaje, to inny kupuje je z powrotem w przeważającej części. Ciekawe, jak ludzie lubią cytować niedźwiedzie i byki - po prostu lubię śledzić system, wiedząc, że jeśli wymieniam każdą konfigurację, stosunek do pipsów jest na moją korzyść, tak, wszyscy mamy część koncertu, ale można zarobić fortunę na 10 pestki dziennie - celowo 100 na tydzień, każdy może zrobić pipsy to tylko niektórzy, którzy mogą je zatrzymać ... a to zajmuje czas ekranu i kilka lat, aby to zrozumieć.

  6. #46

  7. #47

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} OK, dzięki!
    75 pipsów zamkniętych na Target Pound Dollar - 141 650 - 142 400

  8. #48

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} 75 pipsów zostało zamkniętych w Target Funt Dollar - 141 650 - 142 400
    Cześć Dean, bardzo dobry występ! Czy mógłbyś udostępnić również swój wykres za pomocą wpisu, sl, tp i konfiguracji? Nadal mam trudności ze zrozumieniem konfiguracji, z góry dziękuję! Syl

  9. #49
    1 Załącznik (y) Mój pierwszy kurs EURUSD w handlu ...

  10. #50
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Dean, bardzo dobry występ! Czy mógłbyś udostępnić również swój wykres za pomocą wpisu, sl, tp i konfiguracji? Nadal mam trudności ze zrozumieniem konfiguracji, z góry dziękuję! Syl
    Hej, Syl - ok, tutaj jest wykres - spróbuj spojrzeć na zaznaczone strzałki i zobacz, gdzie są stochastyczne i macdowe w stosunku do siebie i jak linie wsparcia dodają siły, zwłaszcza w codziennych liniach wsparcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.