Obronne Handel Mocą Ciąg dalszy - Strona 3
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Obronne Handel Mocą Ciąg dalszy

  1. #21
    Jestem subskrybentem forex jedi Wspaniale jest usłyszeć twoje myśli krok po kroku, jakie są twoje poglądy teraz, gdy wsparcie zostało złamane? # 8203;

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pound Dollar otworzył kupić na 143 800 uk czasu pozwalając ten bieg do jutra. {obraz}
    Czy możesz umieścić wskaźniki, których używasz, ponieważ niektóre osoby mogą je uznać za przydatne.

  3. #23
    1 Załącznik (y) EUR USD, Mam moje oko na tym wykresie. Z tą parą mam krew. Tak czy inaczej daje mi pipsy przed zamknięciem tmrw.

  4. #24
    1 Załącznik (y) GBP USD, Ta para daje mi również pipsy przed zamknięciem tmrw. Myślałem o niedźwiedziu, ale kto wie.

  5. #25
    Jeśli ktokolwiek ma cokolwiek, opublikuj go!

  6. #26
    Myślę, że GBP GBP będzie teraz moim ulubionym. Ma duży potencjał do ruchów niedźwiedzi, chociaż dwa dni temu zrobił podwójne dno z niskim poziomem. Po stronie zwyżkowej widzę, jak odpala się bez względu na opór z powodu reakcji łańcuchowej krótkich handlarzy zamykających postiliony i zatrzymanych. Czuję to samo z niedźwiedzią stroną. Jeśli cena spadnie do dzisiejszych niskich cen, cena powinna spaść, jeśli byki nie kupią jej dziś w najniższym punkcie.

  7. #27
    w odniesieniu do EUR USD i GBP USD, zamierzam poczekać na wolumin Londynu, zanim zajmiemy stanowisko, więc te dwa potwory będą miały wolumen, który trzeba przenieść, jak myślę, że będą.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Niezły wątek, podążam za nią, nawet jeśli mogę tylko przez mój telefon, nie jest to łatwe czasami. Forexjedi, czy wolisz handel zwrotny czy handel typu breakout? Uważam, że handel zwrotny jest bardziej probabilistyczny niż konfiguracja breakoutowa, a co z tobą? Dzięki, Syl
    Przerwy są świetne, ale wycofanie jest bardziej prawdopodobne Jednak zawsze szukam legalnej konfiguracji, która ma potencjał na przełamanie jak GBP USD w ostatnim dniu handlu w tym tygodniu. Jednak zgadzam się z tobą, że wycofania są bardziej probabilistyczne.

  9. #29
    Witaj Forexjedi, jestem subskrybentem.

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Breakout jest świetny, ale wycofanie się jest bardziej prawdopodobne Jednak zawsze szukam legalnej konfiguracji, która ma potencjał na przełamanie, podobnie jak GBP USD w ostatnim dniu handlu w tym tygodniu. Jednak zgadzam się z tobą, że wycofania są bardziej probabilistyczne.
    Dzięki!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.