Obronne Handel Mocą Ciąg dalszy - Strona 2
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Obronne Handel Mocą Ciąg dalszy

  1. #11
    1 Załącznik (y) Eur Usd, Cena wydaje się wspierać budowę. Dopóki nie złamie linii wsparcia, może przejść do kontynuacji trendu.

  2. #12
    Gdyby PA potwierdziła kontynuację tak blisko linii oporuwsparcia, rozważyłbym pozycję niskiego ryzyka (być może .10%), którą zbudowałbym, gdyby cena miała zakończyć udane przełamanie, zniesienie i stworzyć kontynuację.

  3. #13
    1 Załącznik Kierunek ?, Jest jeszcze trochę za wcześnie, aby wybrać wywołanie kierunku w tej sprawie. Niedźwiedzie mają silną linię oporu wspieraną przez drugą linię oporową, która znajduje się wyżej oraz linię oporu. Bulls mają ten impet działający na ich korzyść przez krótkoterminową linię trendu i wspierany przez linię wsparcia.

  4. #14
    1 Załącznik (y) Jeśli niedźwiedzie nie podniosą tempa, ta para najprawdopodobniej zgubi się w zasięgu do otwarcia w Londynie. Niektóre możliwości pokazano na wykresie poniżej.

  5. #15
    Podążanie z zainteresowaniem - zajęty innymi rzeczami, ale codzienne sprawdzanie na pewno świetnej nitki ..

  6. #16
    1 Załącznik (y) Jak widać z PA, para wybrała opcję 2 i znajduje się teraz w kluczowym punkcie. Jeśli cena przełamie krótkoterminowy trend wsparcia, wymieniłby kontynuację bessy. Rozkazem pięści jest czekać na przerwę.

  7. #17
    Przerwa krótkoterminowego wsparcia pozostawia duży zasięg na dobre RR.

  8. #18
    Cześć Forexjedi, podążam z wielkim zainteresowaniem. Mam jedno pytanie. Zauważyłem, że niektóre z twoich linii trendu są rysowane przy wysokościach świecniskich tonach, a inne są rysowane przy zamknięciu świecy. Czy masz dla tego ustaloną regułę?

  9. #19
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Forexjedi, podążam z wielkim zainteresowaniem. Mam jedno pytanie. Zauważyłem, że niektóre z twoich linii trendu są rysowane przy wysokościach świecniskich tonach, a inne są rysowane przy zamknięciu świecy. Czy masz dla tego ustaloną regułę?
    FX, Dobre pytanie. Wybrałem najbardziej oczywistą ścieżkę dla TL opartą na PA i odwróceniu, z którego zrobiłem punkt połączenia. To było dla mnie najbardziej sensowne w tym czasie. Chociaż na przełomie krótkoterminowego wsparcia weźmiemy pod uwagę zmienność krótkoterminowego wsparcia TL I już uwzględniono kilka krótkoterminowych linii wsparcia, w których spodziewam się retrakcji i kwestii wsparcia, ponieważ cena trafiłaby do długoterminowego wsparcia . Linie wsparcia są prawdopodobnie tam, gdzie zobaczymy retracements i kontynuacje. Zasadą jest mieć najlepsze wyobrażenie o tym, gdzie cena znajdzie wsparcie lub opór.

  10. #20
    1 Załącznik (y) Jak widać na poniższym wykresie, cena może zostać zatrzymana przez wsparcie stanowiące zniesienie. Jeśli cena przełamie wsparcie, będziemy mieli kontynuację i być może zamienimy tę parę na linię wsparcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.