Elliott wave, Harmonic i Ichimoku w CHIŃSKIM STYLU - Strona 2
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Elliott wave, Harmonic i Ichimoku w CHIŃSKIM STYLU

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Wydaje się, że zacząłeś bardzo profesjonalny wątek, zauważyłem w serwisie USDCHF, że masz K około .8000, prawda? ale nie dostaję linii nachylenia, które masz, wygląda jak klina lub trójkąt, co to znaczy? ...
    wyraźne miejsce docelowe $ chf ... tygodniowe miesięczne wykresy



  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    usdjpy 15 m Po osiągnięciu poziomu C następnie
    AKTUALIZACJA

  3. #13

  4. #14
    1 Załącznik (y) w formacie EUR 3 3D Harmonic

  5. #15
    Niesamowita nitka ... Mój styl ... Bardzo miło, gdy widzisz twoją analizę .. Bravo do ciebie ... Mógłbyś przeanalizować GBPJPY..smaller Time Frame Proszę .. Dla dłuższego TF ... Udostępniliśmy ten sam TARGET w przeszłości ... Dzięki.

  6. #16
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    3d Harmoniczne w formacie 3D
    ualizacja 50 pestek Wyłam 3 D harmoniczne


  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez ;
    gbp $
    Niedługo zaktualizuj osiągnięte C byka

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Niesamowita nitka ... Mój styl ... Bardzo miło, gdy widzisz twoją analizę .. Bravo do ciebie ... Mógłbyś przeanalizować GBPJPY..smaller Time Frame Proszę .. Dla dłuższego TF ... Udostępniliśmy ten sam TARGET w przeszłości ... Dzięki.


    dopingować

  9. #19
    Długoterminowy miesięczny wykres od faceta o imieniu (Brad) ..
    [/zacytować]

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, wstałem i zobaczyłem twój fajny wykres. Dobrze widzieć, że obaj mamy top 1.6200 2002 jako szczyt fali impulsu, a tu przychodzi czasochłonna korekta, która odtwarza falę impulsu. {Obraz} Dobrze jest mieć kilka alternatywnych liczb do rozważenia w celu uzyskania ostatecznych wskazówek. {obraz}
    Dziękuję za poświęcony czas i analizę Skyhok, miło jest widzieć ludzi z tak dobrym wyczuciem na EW. Miejsce, w którym zaznaczyłeś x, jest bardzo krytyczne, w rzeczywistości może naprawdę przejść w obie strony. Ale ten ostatni ruch przypomina mi najnowszy buble usdrub, wygląda na to, że coś przejęło kontrolę, coś więcej niż wskaźniki ekonomiczne. Miejmy nadzieję na najlepsze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.