Pary Australijskie
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Pary Australijskie

  1. #1
    Skorzystaj z tego wątku, aby omówić Australijski Dolar kontra Dolar amerykański i inne pary.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że w przypadku zwykłych plakatów przestrzeń dyskowa może stać się problemem w przyszłości.
    w tej chwili nie jest to problemem, a jeśli stanie się jednym, będziemy potrzebować więcej miejsca, tylko upewnijmy się, że korzystasz z .jpg i .gif, nie powinny one przekraczać 200k każdy, co jest niczym.

  3. #3
    btw, dlatego mamy ograniczenie szerokości na zdjęciach, więc forum nie staje się zbyt szerokie, gdzie trzeba przewijać na boki, aby go przeczytać. będziesz musiał najpierw wprowadzić swoje zdjęcia do edytora graficznego. Przepraszam!

  4. #4
    2 Załączniki OK, tutaj mamy dbhlc, zamknij się tuż poniżej tygodniowego 50 Fib (niebieski), ale ceny są teraz z powrotem w zakresie handlu od .7569 do .7537. Powinienem był krótko pooglądać godzinę, w której pokazał się pierwszy dbhlc, i zrobiłbym kilka fajnych pestek, ale niestety byłem na spotkaniu. Anywat tutaj są wykresy.


  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    OK, mamy tutaj wskaźnik dbhlc, tuż poniżej tygodniowego 50 funtów (niebieski), ale ceny są teraz z powrotem w zakresie handlu od .7569 do .7537. Powinienem był krótko pooglądać godzinę, w której pokazał się pierwszy dbhlc, i zrobiłbym kilka fajnych pestek, ale niestety byłem na spotkaniu. Anywat tutaj są wykresy.
    bardzo dobrze. pamiętaj czasami, kiedy długi pasek jest naprawdę długi, jeśli wejdziesz na zamknięciu masz ogromny postój ze względu na długość paska. kiedy są naprawdę długie i jestem pewny, że sygnał wejdzie na błądzenie z tego jednego taktu, aby zmniejszyć ryzyko. Jim

  6. #6
    1 Attachment (s) Ok Class, Czy to jest doskonały 1-gi pasek pinowy widzę? Ktoś? Ktoś? Bueller?

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ok Class, Czy to jest idealny 1-gi pasek PIN, który widzę? Ktoś? Ktoś? Bueller?
    dobry sztyft w dobrym miejscu. dobre za dwadzieścia pipsów teraz i być może kontynuacja trendu wzrostowego. Jim

  8. #8
    Sądzę, że wiec AUDUSD wynika głównie z EURAUD. tylko moja opinia.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    co sprawia, że ​​myślisz, że są ze sobą powiązane? Jestem zaintrygowany!
    Bez tego ruchu byłaby szansa na arbitraż trójstronny

  10. #10
    Ktoś popiera mój pomysł? Aussie pójdzie niżej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.