Pary Australijskie - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Pary Australijskie

  1. #21
    Miły ruch ... Myślę, że Chiny kupują jk, ale jest to możliwe. będą potrzebować środków na bodziec warty bilion dolarów.

  2. #22
    Są, jak widzę, zajęci opasaniem owieczką na uroczystości noworoczne. Szczęśliwego Nowego Roku dla ciebie Shuffl. 2009 wygląda dobrze. 6.30am 1/1/09. To będzie hoot'n toot'n, rip snorting barrel of fun.

  3. #23
    lol Jade ... Taa, to rzecz, którą AUDUSD po prostu utrzymuje. Szczęśliwego Nowego Roku!

  4. #24

  5. #25
    Co? Nigdy więcej miłości do australijskiej nici?

  6. #26
    Od czasu do czasu lubię prezentować ATR 20, aby spojrzeć na zmienność audusd. Wykresy dzienne i tygodniowe zmierzają w dół, co może oznaczać, że aud straci część swoich transakcji opartych na strachu i powróci na typowy rynek niespożyciaupadku. Jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, oczywiście, a jeden prosty wskaźnik nie będzie wskazywał na powrót do zdrowia, ale nadal lubię sygnał, który wydziela.

  7. #27
    Cóż, każda para dogania każdego atr, ema, sma. Whipsawed bokiem wydaje się być w tej chwili kierunkiem rynku. Zostaję na zewnątrz, dopóki nie zaczniemy znowu się modlić. Mówią, że jest to rynek traderów. Cóż, oni nie są handlarzami? Nawet handlarze zespołowi mają problemy.

  8. #28
    1 Załącznik (-i) Widzę zacieśnienie w następnym dniu i czekam na wyrwanie. To ciekawe, że przez większość czasu para znajdowała się nad środkiem klina. To może być oznaką niczego szczególnego. Jeśli pęknie, to poczekam, aż przejdzie opór na 60 centów. Jeśli długo, to spróbuję dostać się tak szybko, jak tylko będę mógł i jeździć do 84 centów. Lekka praca!

  9. #29
    Podzielam twój punkt widzenia, ale jeśli się zepsuje, to myślę, że .84 jest daleko, .73 (który jest 50% Fib, który już odskoczył dwa razy) i .77 i .78 jest tym, na co będę celować, będzie ciekawe, co stanie się we wtorek, kiedy stawki RBA spadną o kolejne. 5%
    GP

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy nie pojawiła się informacja o dramatycznym spadku poziomu eksportu w Chinach? W dzisiejszym świecie wzajemnie połączonym, recesja na Zachodzie nieuchronnie prowadzi do spadku popytu na import ze Wschodu, który z kolei dyktuje, że dostosowuje się popyt na surowce.
    Jak powiedziałem w moim oryginalnym poście, myślę o długoterminowym 10-20 latach. Powiedziałem również, że jeśli moja opinia nie jest prawdziwa, to mam plan, aby wymienić również odwrotnie. Ale od tego postu kilka miesięcy temu rynki przestały się modne i utknęliśmy w tym bożym paskudnym zasięgu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.