Pary Australijskie - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Pary Australijskie

  1. #11
    1 Attachment (s) Co za wspaniały handel, który przegapiłem, ktoś go złapał? Ładna świeca z ładną rozbieżnością na wykresie godzinowym.

  2. #12
    Po prostu ciekawi 62 MA. Dlaczego ten konkretny numer? Dzięki,

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Po prostu ciekawi 62 MA. Dlaczego ten konkretny numer? Dzięki, Lou
    Tylko numer fib - 61,8 - dostał od Rob Booker. Zwykłem używać 40, ale wydaje się, że jest znacznie lepiej. Na pewno nie zrobiłem żadnego prawidłowego backtestingu - tylko z mapowania adnotacji.

  4. #14
    1 Attachment (s) Ktoś chce się założyć, że dostajemy dobre odbicie dwóch fibo i poprzedniego sr? Wygląda mi dobrze, komentarze? Pipmon

  5. #15
    1 Załącznik (s) Ktoś zgadza się ze mną, że wygląda jak miły dzienny pasek pinowy przecinający podwójne włókno? Pipmon

  6. #16
    1 Załącznik (-i) Ładne szpilki formują się codziennie z 50 odwróceniem fib, 25, 62, 150 MA. jeśli Aussie utworzy świecę, czy jutro spadnie?

  7. #17
    Czy ktokolwiek regularnie handluje lub obserwuje tę parę? Chciałbym z tobą porozmawiać o czasie handlu, metodach, reakcjach rynku na wiadomości itp. Dzięki.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktokolwiek regularnie handluje lub obserwuje tę parę? Chciałbym z tobą porozmawiać o czasie handlu, metodach, reakcjach rynku na wiadomości itp. Dzięki. Lou
    hi lou, lubię handlować tą parą. uważnie śledzę cotygodniowe wykresy i staram się pozostać z tym trendem. ta para tygodniowo była związana przez ponad rok. Około 3 miesiące temu zacząłem grać na wysokich i niskich obrotach z cotygodniowego kanału. był dość niezawodny przez długi czas. Jim

  9. #19
    Dzięki Jim, Większość czasu mogę handlować i oglądać swoje pozycje na rynku azjatyckim. Mogę sprawdzić, czy Australijczyk był dość aktywny w azjatyckich ramach czasowych, ale jakie było twoje doświadczenie?

  10. #20
    Też lubię tę parę. Obecnie znajduje się w niewielkim trendzie wzrostowym w kierunku R1 @ 0.7502. Mój pogląd: Przejście przez ten R1, który jest również bardzo zbliżony do 38,2 kibla, powinno zostać przeniesione do linii trendu tuż poniżej R2 @ 0,7528 przed przesunięciem w dół zgodnie z trendem. Ktoś komentuje?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.