Non-Farm Payroll Observation
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Non-Farm Payroll Observation

  1. #1
    Odkąd zacząłem ćwiczyć na moim koncie demo z non-farmą
    płace za ostatnie 3 miesiące, w których utrzymywał się trend kursu EURUSD
    w kierunku od poprzedniego dnia po ogłoszeniu-
    został zrobiony. Czy to oznacza informacje poufne?

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy to oznacza informacje poufne?
    Nah nie mamy do czynienia z ludźmi z rynku forex. chyba że greenspan jest na zewnątrz, próbując zarabiać, wzór, który dostrzegacie, może być po prostu inteligentnym inwestorem, lub może nawet nie być statystycznie istotny. btw, widziałeś ten wątek ...
    https://www.forex-instant.com/forex-...s-journal.html

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Odkąd zacząłem ćwiczyć na moim rachunku demo z wypłatą poza farmę przez ostatnie 3 miesiące, trend trendu EURUSD kontynuował w kierunku z poprzedniego dnia po ogłoszeniu ogłoszenia. Czy to oznacza informacje poufne?
    O ile widzę, EURUSD przesunął się dzisiaj w przeciwieństwie do dnia poprzedniego.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Odkąd zacząłem ćwiczyć na moim rachunku demo z wypłatą poza farmę przez ostatnie 3 miesiące, trend trendu EURUSD kontynuował w kierunku z poprzedniego dnia po ogłoszeniu ogłoszenia. Czy to oznacza informacje poufne?
    Gdzie widzisz te mmills? Otwarte azjatyckie (7:00 PM EST) lub otwarte Singapur (21:00)?

  5. #5
    EURUSD osiągnął najwyższą wartość 10/6 o około 14:30 czasu EST ok. Godz. 1.220, a następnie rozpoczął trend zniżkowy stamtąd do ok. 1,2145 tuż przed ogłoszeniem listy płac nierolniczych, a następnie po ogłoszeniu, para nadal przesuwała się do niskiego poziomu ok. 1.2100. Na moim poprzednim stanowisku chciałem powiedzieć, że z moich wcześniejszych obserwacji na temat wynagrodzeń pozarolniczych wynika, że ​​tendencja rozpoczynająca się od poprzedniego dnia, wysoka lub niska, zazwyczaj kontynuowana była w tym samym kierunku po ogłoszeniu nierolniczego wynagrodzenia - nie ogólny trend dnia.

  6. #6
    Cytat z Merlin: Nah, nie mamy do czynienia z ludźmi z rynku forex. chyba że greenspan jest na zewnątrz, próbując zarabiać, wzór, który dostrzegacie, może być po prostu inteligentnym inwestorem, lub może nawet nie być statystycznie istotny. Prognoza rynkowa dla pozarolniczych płac wynosiła -150K, więc z fundamentalnego punktu widzenia wydaje się, że EURUSD nadal wzrastałby z poziomu 10/6, zamiast zmniejszać się, jak to miało miejsce. Wiadomo, że istnieją poufne informacje. na arenie giełdowej, jeśli nie, dlaczego często mają miejsce znaczące zakupy obu połączeńkupek tuż przed przejęciem? Tak więc, jeśli istnieją insiderów w akcjeopcje, dlaczego nie na forex, gdzie stawki są znacznie wyższe?

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cytat z Merlin: Nah, nie mamy do czynienia z ludźmi z rynku forex. chyba że greenspan jest na zewnątrz, próbując zarabiać, wzór, który dostrzegacie, może być po prostu inteligentnym inwestorem, lub może nawet nie być statystycznie istotny. Prognoza rynkowa dla pozarolniczych płac wynosiła -150K, więc z fundamentalnego punktu widzenia wydaje się, że EURUSD nadal wzrastałby z poziomu 10/6, zamiast zmniejszać się, jak to miało miejsce. Wiadomo, że istnieją poufne informacje. na arenie giełdowej, jeśli nie, dlaczego często mają miejsce znaczące zakupy obu połączeńkupek tuż przed przejęciem? Tak więc, jeśli istnieją insiderów w akcjeopcje, dlaczego nie na forex, gdzie stawki są znacznie wyższe?
    tak, oczywiście, na rynku akcji są znani. Powiedziałem, że na rynku Forex nie ma żadnych insiderów. banki są wtajemniczonymi, ale nawet oni nie wiedzą więcej niż inne banki. mogą istnieć niektórzy skorumpowani (i odważni) urzędnicy rządowi, którzy działają na podstawie informacji poufnych, ale to nie wystarczy, aby przenieść rynek (jak to jest z zapasów).

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Prognoza rynkowa dla pozarolniczych płac wynosiła -150K, więc z fundamentalnego punktu widzenia wydaje się, że EURUSD nadal wzrastałby z poziomu 10/6, zamiast zmniejszać się, jak to miało miejsce. Wiadomo, że istnieją poufne informacje. na arenie giełdowej, jeśli nie, dlaczego często mają miejsce znaczące zakupy obu połączeńkupek tuż przed przejęciem? Tak więc, jeśli istnieją insiderów w akcjeopcje, dlaczego nie na forex, gdzie stawki są znacznie wyższe?
    Cena pozostanie w strukturze bez aktualności. Odtworzenie korekcyjne było potrzebne po fali impulsu 233 pipsów, takiej jak to, co widzieliśmy. 1. huragan dolara spadł dużo. Drugi dolar huraganu wzrósł. Znawcy rynku są tymi, którzy dostroili się do struktury fal. Wziąłem ten krótki handel z 1,2185 do 1,2100. Nie opublikowałem tego, ponieważ jest to sprzeczne z trendem. Powiedziałem nawet znajomemu, żeby to zrobił, a on mi nie uwierzył. Dave

  9. #9
    Tak jak przewidziałem wcześniej, ostatni NFP doprowadził do szybkiego wymycia, a następnie rajdu potworów. Długi AUD był dla mnie bardzo dobry.

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.