Specjalna prośba: czy ktoś może zrobić dla nas chabrowy EA?
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Specjalna prośba: czy ktoś może zrobić dla nas chabrowy EA?

  1. #1
    W dziale Systemów transakcyjnych znajduje się wiele informacji na temat wątku godzinowego chabrowego (
    https://www.forex-instant.com/discus...form-saxo.html), który chciałby EA stworzone dla tego systemu. Ktoś mi powiedział, że wiem, że to prosty EA. Czy ktoś tu może zrobić dla nas EA?

    Pierwszy wpis w nici chabrowej wyjaśnia wszystko. Jest to bardzo prosty system z kilkoma ruchomymi średnimi. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mógł nam pomóc.


    Top Gun

  2. #2
    Czy to w znanej osobie programista?

  3. #3
    mało prawdopodobne.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy to w znanej osobie programista?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy to w znanej osobie programista?

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy to w znanej osobie programista?
    To jest ktoś tutaj w forex-instant, który powiedział, że wie, jak zrobić EA. Jakiś czas temu powiedział, że zamierza stworzyć EA dla Systemu Chabra, ale nigdy się do tego nie zabrał. Podałbym jego nazwę użytkownika, ale nie chcę go stawiać na miejscu i brzmieć tak, jakbym narzekał w jakikolwiek sposób. Top Gun

  5. #5
    Topgun_1, nie chcę być obraźliwy, ale znalazłem w wielu prostych projektach, że diabeł tkwi w szczegółach ... Zaczyna się bardzo prosto, ale kiedy się w to wsuwasz, ukryte zawiłości powoli się ujawniają. Nie spoglądam na system chabrowy, tylko mówię ogólnie. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto zrobi to za darmo. Jeśli nie, wforex-instantjest kilku dobrych programistów, którzy mogą być zainteresowani kodowaniem za opłatą.

  6. #6
    Chaber jest BARDZO ŁADNYM systemem krzyżowania MA. Oczywiście wpisy są łatwe do zaprogramowania (Enter, gdy MA ma krzyż) - Spóźnisz się na wejście, ale ... Diabelski szczegół jest wyjściem. Jeśli poczekasz, aż MA znów się skrzyżuje, zostaniesz wymazany na małychśrednich krzyżykach, a każdy, kto wie, jak wydostać się wcześniej (jest to możliwe) nie podzieli tajemnicy. (Ponieważ 90% systemów to w zasadzie MA lub zależą od wskaźników, które zasadniczo są zrozumiałe.) Jest to jednak przyjemny system manualny.

  7. #7
    Jestem skłonny spróbować zakodować to, JEŚLI proszę skondensować w 3-4 krótkich zdaniach, wszystko, co muszę wiedzieć o systemie. Spojrzałem na ten post, ale jest on bardzo rozwlekły i muszę już przeczytać PLENTY rzeczy w tym okresie, a angielski nie jest moim pierwszym językiem. Również nie oczekuj profesjonalnego programowania .. ale spróbuję, jeśli nie zrobi tego lepszy proggy ..

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli poczekasz, aż MA znów się skrzyżuje, zostaniesz zlikwidowany na małychśrednich krzyżykach, a każdy, kto wie, jak wydostać się wcześniej (to możliwe) nie podzieli tajemnicy.
    Ten facet wychodzi z F1 po wygraniu wyścigu. Reporter z mikrofonem podbiega do niego i mówi: ”Więc! ... Jak to zrobiłeś? .. Co to jest gt; secretlt; ?!? ... Na co kierowca odpowiada: ”Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić ciśnienie oleju !!! ”... gdyby to było tak proste, jak tylko sprawdzenie ciśnienia oleju.

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem skłonny spróbować zakodować to, JEŚLI proszę skondensować w 3-4 krótkich zdaniach, wszystko, co muszę wiedzieć o systemie. Spojrzałem na ten post, ale jest on bardzo rozwlekły i muszę już przeczytać PLENTY rzeczy w tym okresie, a angielski nie jest moim pierwszym językiem. Również nie oczekuj profesjonalnego programowania .. ale spróbuję, jeśli nie zrobi tego lepszy proggy ..
    Postrock, dziękuję bardzo za pomoc. Tak, mogę podać krótkie wyjaśnienie. Zanim jednak to zrobię, pozwól mi zadać kilka pytań, aby wiedzieć, co jest i co nie jest możliwe przy tworzeniu EA. 1. Czy można wprowadzić EA, aby móc zmieniać czas w dowolnym momencie? Na przykład, pewnego dnia mogę chcieć handlować w ciągu 1 godziny, a następnego dnia mogę zdecydować się na użycie innego przedziału czasowego, na przykład 5-minutowego przedziału czasowego. Innymi słowy, wolę nie utknąć w jednym okresie czasu. 2. Czy EA można wykonać za pomocą tych 3 ustawień: tylko długie, tylko krótkie, długie i krótkie. Chciałbym ręcznie ustawić EA, aby pobierał tylko sygnały, które idą w wybranym kierunku, wybierając jedno z tych ustawień. 3. Czy mogę ręcznie zmienić przystanki i czerpać zyski z EA? Czy jest to jedyny sposób, w jaki możesz to zrobić z tym samym stopem i tym samym zyskiem na wszystkie transakcje? Kiedy już znam odpowiedzi na te pytania, mogę wyjaśnić łatwiej o systemie i EA, którego szukamy. Dzięki.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Postrock, dziękuję bardzo za pomoc. Tak, mogę podać krótkie wyjaśnienie. Zanim jednak to zrobię, pozwól mi zadać kilka pytań, aby wiedzieć, co jest i co nie jest możliwe przy tworzeniu EA. 1. Czy można wprowadzić EA, aby móc zmieniać czas w dowolnym momencie? Na przykład, pewnego dnia mogę chcieć handlować w ciągu 1 godziny, a następnego dnia mogę zdecydować się na użycie innego przedziału czasowego, na przykład 5-minutowego przedziału czasowego. Innymi słowy, wolę nie utknąć w jednym okresie czasu. 2. Czy EA można wykonać za pomocą tych 3 ustawień: ...
    nie, że jestem wolontariuszem dla tego systemu. Odpowiadam tylko na twoje pytania z punktu widzenia programisty. 1. Większość, jeśli nie wszystkie EA, pracuje nad świecami w określonym czasie. oznacza to, że są one zwykle niezależne od ram czasowych, o ile nie zaznaczono inaczej. W rzeczywistości łatwiej jest zakodować czas flexi EA niż ten, który jest utrwalony w określonym przedziale czasowym. 2. Nie potrzebujesz kodu EA, aby sobie z tym poradzić. możesz go ustawić na karcie Wspólne po podłączeniu DOWOLNEGO EA. 3. StopLoss i TakeProfit to nic innego jak początkowe dane wejściowe wśród ustawień większości EA. możesz po prostu zmienić te ustawienia podczas dołączania EA lub zmieniać je po otwarciu transakcji. wyłącznie do ciebie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.