IDEAL PRO doprowadza mnie do szału! Proszę pomóż.
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: IDEAL PRO doprowadza mnie do szału! Proszę pomóż.

  1. #1
    Sfinansowałem swoje konto zarówno w USD, jak i EUR.

    Następnie zająłem pozycję krótką na EURUSD na poziomie 1,4680 i po prostu zamknąłem na 1,2880. Wydaje się jednak, że dzięki IDEAL PRO otrzymujesz po prostu oryginalny zwrot z EUR, który sprzedałeś, zysk nie jest zamknięty w USD (moja waluta podstawowa).

    Większość innych brokerów działa w ten sposób:

    Waluta podstawowa (USD)

    Jeśli masz krótki EURUSD, pożyczysz EUR ze swojej bazy USD, a następnie weźmiesz te EUR i kupisz USD. Kiedy zamkniesz, odkupisz EUR, ALE zysk zostanie zaksięgowany w walucie bazowej.

    Jak mogę przekonać Ideal PRO, aby działał w ten sposób?

    Dziękuję Ci!

  2. #2
    Minęło trochę czasu odkąd handlowałem z IB, ale wychodząc z pamięci, myślę, że musisz przeliczyć swój PL na rachunek (bazową) walutę za pomocą Ideal, prawda?

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Minęło trochę czasu odkąd handlowałem z IB, ale wychodząc z pamięci, myślę, że musisz przeliczyć swój PL na rachunek (bazową) walutę za pomocą Ideal, prawda?
    Ideal vs. Ideal Pro to po prostu kwestia wielkości handlu ...

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ideal vs. Ideal Pro to po prostu kwestia wielkości handlu ...
    IdealPro jest przeznaczony do handlu, Ideal służy do przeliczania PL, niezależnie od wielkości (w granicach rozsądku, ale także w granicach, które sobie wyobrażam). Po prostu ręcznie przekonwertuj swój PL na Ideal, jak już zasugerował .... I don ' t myślisz, że możesz zautomatyzować proces.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    IdealPro jest przeznaczony do handlu, Ideal służy do przeliczania PL, niezależnie od wielkości (w granicach rozsądku, ale także w granicach, które sobie wyobrażam). Po prostu ręcznie przekonwertuj swój PL na Ideal, jak już zasugerował .... I don ' t myślisz, że możesz zautomatyzować proces.
    Lostinspace, dzięki za odpowiedź! Szczerze mówiąc, nie widzę, w jaki sposób system IB pozwoliłby mi zamknąć wskaźnik PL w innej walucie. Jakieś pomysły? Prawdziwy problem polega na tym, że saldo konta nigdy nie ulegało wahaniom z PL handlu, co prawdopodobnie oznacza, że ​​był to handel wyłącznie gotówkowy. Ponadto nie był on dostępny. Wartość PL wynosi około 30 000 USD, więc jeśli ją przekonwertuję, prawdopodobnie przejdzie ona ponownie przez IDEAL PRO. (dlatego KRW jest dostępna tylko przez IDEAL - dla tych, którzy chcą kupić akcje koreańskie). Jeśli masz większe zamówienia (250 tys. USD), są przekierowywane przez IDEAL PRO nawet po wybraniu IDEAL. Dzięki.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ;
    IdealPro jest przeznaczony do handlu, Ideal służy do przeliczania PL, niezależnie od wielkości (w granicach rozsądku, ale w granicach, które sobie wyobrażam)
    Zarówno Ideal, jak i IdealPro można użyć do konwersji. Zamówienia poniżej 25 000 USD są kierowane do Ideal, to jedyna różnica. *** fxtp, Jaka była data transakcji? (nie odpowiedziałeś na moje pm
    )

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Lostinspace, dzięki za odpowiedź! Szczerze mówiąc, nie widzę, w jaki sposób system IB pozwoliłby mi zamknąć wskaźnik PL w innej walucie. Jakieś pomysły? Prawdziwy problem polega na tym, że saldo konta nigdy nie ulegało wahaniom z PL handlu, co prawdopodobnie oznacza, że ​​był to handel wyłącznie gotówkowy. Ponadto nie był on dostępny. Wartość PL wynosi około 30 000 USD, więc jeśli ją przekonwertuję, prawdopodobnie przejdzie ona ponownie przez IDEAL PRO. (dlatego KRW jest dostępna tylko przez IDEAL - dla tych, którzy chcą kupić akcje koreańskie). Jeśli masz większe zamówienia (250 tys. USD), są przekierowywane przez IDEAL PRO nawet po wybraniu IDEAL. Dzięki.
    Czy zadzwoniłeś do IB? Nigdy nie lubiłem platformy IB, więc chciałbym móc pomóc. Czy zmieniono stan kapitałów na rachunku? Powodzenia, czekam na odpowiedź na ten temat. Wszystkiego najlepszego

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zarówno Ideal, jak i IdealPro można użyć do konwersji. Zamówienia poniżej 25 000 USD są kierowane do Ideal, to jedyna różnica.
    Nie jestem pewien, czy to prawda, gdzie na IdealPro jest na przykład JpyUsd lub CadUsd? Jak przeliczałbyś Yen lub Cad PL na USD (niezależnie od wielkości)? Myślę tylko o Ideal. Tak jak powiedziałem w swojej pierwszej odpowiedzi wychodzę z pamięci, kiedy miałem konto IB, nawet wtedy pamiętam, że jest to niezbyt skomplikowane.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Lostinspace, dzięki za odpowiedź! Szczerze mówiąc, nie widzę, w jaki sposób system IB pozwoliłby mi zamknąć wskaźnik PL w innej walucie. Jakieś pomysły? Prawdziwy problem polega na tym, że saldo konta nigdy nie ulegało wahaniom z PL handlu, co prawdopodobnie oznacza, że ​​był to handel wyłącznie gotówkowy. Ponadto nie był on dostępny. Wartość PL wynosi około 30 000 USD, więc jeśli ją przekonwertuję, prawdopodobnie przejdzie ona ponownie przez IDEAL PRO. (dlatego KRW jest dostępna tylko przez IDEAL - dla tych, którzy chcą kupić akcje koreańskie). Jeśli masz większe zamówienia (250 tys. USD), są przekierowywane przez IDEAL PRO nawet po wybraniu IDEAL. Dzięki.
    ”zamknąć PL w innej walucie”? ”saldo konta nigdy nie wahało się z PL handlu”? ”Koreańskie zapasy”? Przepraszam, zgubiłeś mnie teraz całkowicie i pomyślałem, że dolny limit IdealPro to 25k nie 250k? fxtrader42 zasugerował, aby zadzwonić do IB i zgadzam się, może być łatwiej!

  10. #10
    Trader KGB, fxtrader42, lostinspace, witaj w bramach piekła ... na pewno chcesz wejść?
    Zadzwoniłem i rozmawiałem z przedstawicielami IB. Oba podejścia okazały się bezowocne. Oto historia handlu, jeśli chcesz śledzić dalej. Pierwszy i dwa ostatnie są ważne w tej sprawie. Trader KGB powiedział (i zgadzam się z nim), że transakcja była traktowana jako gotówka, a nie jako margines (w tym przypadku 1: 1), handel, który obejmuje trzy drogi między walutą podstawową, walutą, którą kupujesz, a tym, który kupujesz Sprzedać. Główną działalnością IB są akcje i opcje, co stało się bardziej widoczne niż kiedykolwiek wcześniej. Fx dla dobra Fx to trochę refleksji tutaj. Krótko mówiąc, waluta bazowa nie ma wpływu na sposób księgowania PL (jest to całkowicie odmienne od sposobu funkcjonowania innych brokerów walutowych). Jest to po prostu miara rachunkowości. Ponadto IB używa kont walutowych (neg lub pos), podobnie jak większość banków UE. Wirtualne pozycje walutowe mogą lub nie mogą reprezentować rzeczywiste pozycje gotówkowe walut. Konto zostało sfinansowane zarówno w EUR, jak i w USD. (BIG MISTAKE!) Handel był bez zapłaty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.