IDEAL PRO doprowadza mnie do szału! Proszę pomóż. - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: IDEAL PRO doprowadza mnie do szału! Proszę pomóż.

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy mogę wiedzieć, jaki był zysk IDEAL PRO?

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przeszukałem jego numery i myślę, że znowu jest pijany na syropie klonowym (w żartach). Proszę, powiedzcie mi, że moi ostatni posłowie byli w błędzie, w przeciwnym razie moglibyście zakwestionować całą mantrę ”niemieckiej inżynierii”.
    Hej, jestem tylko pół krautem.
    I tak dawno nie ma tych dni (jeśli kiedykolwiek istniały).

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Więc pozwól, że wyciągnę to prosto: sprzedałeś EUR i kupiłeś USD. Krótko od 1.48 coś i zamknąłem na 1.28 coś i nie masz PL na swoim koncie? Jak sądzisz, w jaki sposób finansowanie w dwóch różnych walutach wpłynęło na ten handel? Co najważniejsze, co powiedział ci F? Zacznijmy tam ...
    Finansowanie wpłynęło na handel, ponieważ IB nigdy nie dało mi możliwości skorzystania z bazy USD w celu sfinansowania handlu (tj. USD (bazowy) EUR USD) Jest to dobry sposób na opisanie tego: PL zasadniczo pokazuje zysk, który osiągnąłem nie posiadając euro (po cenie wejścia). To nie jest PL, który możesz zarezerwować, zamykając transakcję i odkupując sprzedaną walutę (w tym przypadku EUR).

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jest to dobry sposób na opisanie tego: PL zasadniczo pokazuje zysk, który osiągnąłem, nie posiadając euro (po cenie wejścia). To nie jest PL, który możesz zarezerwować, zamykając transakcję i odkupując sprzedaną walutę (w tym przypadku EUR).
    Myślę, że dostaję to (ale prawdopodobnie nie!) Więc ”handel” był naprawdę konwersją twojego 170k salda gotówkowego euro na USD na 1.46839, co dało ci 249,66,30 $, a następnie przywróciłeś swój oryginalny 170k euro na 1.28839, co kosztowało masz 2198,26 USD, pozostawiając 30 600 USD ponad. Zakładając, że nie zamieniłeś tego 30,6 tys. Euro zysku na euro, gdzie jest teraz, czy jest on na twoim koncie w USD? Sądzę, że w zależności od tego, gdzie myślisz, że EurUsd jest na czele, i jaką walutę będziesz potrzebować do wypłat, zdecydujesz, czy masz Eur lub USD. Musi istnieć sposób na trwałe przekształcenie waluty bazowej konta, jeśli chcesz. W jaki sposób rozdzielane są salda na rachunkach w Euro i USD, czy są to dwa różne konta? Czy masz wybór, na którym koncie dokonałeś transakcji, tj. Dokonanie go na rachunku salda gotówkowego Eur było konwersją, podczas gdy rachunek w USD byłby transakcją lewarowaną (Eur jest walutą bazową). ... co było pierwotnym pytaniem, wygląda na to dawno temu

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ..... nawet nie zagłębiliśmy się w kwestie zarządzania kontami czy dewizami walutowymi (są to zupełnie inne historie ...
    Agggghhhhhh ......

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Następnie zająłem pozycję krótką na EURUSD na poziomie 1,4680 i po prostu zamknąłem na 1,2880.
    1800 pipsów * 177,1717 USD za pipsy = 30 655,06 USD, nie wliczając żadnej KOMISJI lub NEGATYWNEGO SWAPu ani żadnych opłat pobieranych przez brokera za otwarte pozycje. To, co pokazałeś, odbiega tylko o 60 USD lub około 0,1%, co jest spowodowane faktyczną ceną, w której zostało faktycznie zamknięte @ 1.28838, w stosunku do pierwotnie zaksięgowanych 1.2880. Jeśli rzeczywiście otrzymałeś na swoje konto 305,91.78 USD, jest on dokładny. O czym więc mówić? (PS. Ponownie przeczytam całą sprawę i być może przegapiłem coś w poprzednich postach ...)

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    BK, Hav eyou słyszałeś o IB? Nie mówimy o bramerze muzułmańskim. Zauważyłem w twoim przykładzie, że zapomniałeś mówić o odsetkach, które odegrałyby dużą rolę w PnL z krótką pozycją EUR. Ponadto konwersja PnL na walutę bazową może mieć wpływ na wartości pipsa, więc jest dużo do zrobienia. Dlatego chcę usłyszeć, co ma do powiedzenia IB.
    Wartość PIP jest jedynym numerem, pod którym podążają wszyscy inni. To jest absolutny władca. Oznacza to, że jeśli zrobiłeś 100 pipsów, to 100 pipsów niezależnie od pary walutowej, którą sprzedałeś. Jednak po przeliczeniu na rzeczywistą walutę (np. USD, EUR, JPY), w której jest finansowane konto, obowiązuje zasada: wartość potoku * Wartość waluty w odpowiednim rozmiarze pary walut. Przykład: zysk 10 pipsów na EURUSD = 10 pipsów * USD1,00 * liczba Mini Lots 10 pipsów zysk na USDJPY = 10 pipsów * JPY 100,00 * liczba Mini partii; jeśli chcesz przekonwertować to na USD, to wybierz go przez odwrotność USDJPY. Dlaczego używamy 1 USD 1 USD w pierwszym przykładzie, podczas gdy my używamy JPY100 na drugim? Ponieważ każda wartość pipsa w parach xxxUSD wynosi 1/10000, podczas gdy każdy pik w xxxJPY jest w 1/100 lub 100-krotnym ruchu niż xxxUSD. Dlatego łączymy go z JPY100 (a nie JPY1.00). Sprzedane EURUSD @ 1.4680 i zamknij @ 1.2880 to solidny zysk 1800 pipsów. Ten zysk wynoszący 1800 pipsów NIE zmieni się, niezależnie od liczby lotów na tej pozycji lub liczby dni otwarcia. Niektórzy brokerzy naliczają swap zmieniającdostosowując cenę otwarcia (np. Saxo), ale w dolnej linii jest (aby uniknąć nieporozumień), po prostu policz $$ PnL. BTW fxterrapin. Zakładam, że Twoje konto zostało otwarte w EUR, ponieważ początkowo było finansowane w EUR i było przedmiotem obrotu z dźwignią 1: 1 ??? LOL! Zrobiłeś pieniądze znoszące EUR, ale straciłeś tyle samo, ponieważ Twoje konto jest w EUR! 1 krok do przodu, 1 krok do tyłu Jeśli tak jest rzeczywiście, powinieneś fizycznie sprzedać swoje EUR i kupić USD i zdeponować je w banku. Bez negatywnej zamiany bez prowizji bez głupich kłopotów z brokerem.

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wartość PIP jest jedynym numerem, pod którym podążają wszyscy inni. To jest absolutny władca. Oznacza to, że jeśli zrobiłeś 100 pipsów, to 100 pipsów niezależnie od pary walutowej, którą sprzedałeś. Jednak po przeliczeniu na rzeczywistą walutę (np. USD, EUR, JPY), w której jest finansowane konto, obowiązuje zasada: wartość potoku * Wartość waluty w odpowiednim rozmiarze pary walut. Przykład: zysk 10 pipsów na EURUSD = 10 pipsów * USD1,00 * liczba Mini Lots 10 pipsów zysk na USDJPY = 10 pipsów * JPY 100,00 * liczba Mini partii; jeśli chcesz przekonwertować to na USD, to wybierz go przez odwrotność USDJPY. Dlaczego używamy 1 USD 1 USD w pierwszym przykładzie, podczas gdy my używamy JPY100 na drugim? Ponieważ każda wartość pipsa w parach xxxUSD wynosi 1/10000, podczas gdy każdy pik w xxxJPY jest w 1/100 lub 100-krotnym ruchu niż xxxUSD. Dlatego łączymy go z JPY100 (a nie JPY1.00). Sprzedane EURUSD @ 1.4680 i zamknij @ 1.2880 to solidny zysk 1800 pipsów. Ten zysk wynoszący 1800 pipsów NIE zmieni się, niezależnie od liczby lotów na tej pozycji lub liczby dni otwarcia. Niektórzy brokerzy naliczają swap zmieniającdostosowując cenę otwarcia (np. Saxo), ale w dolnej linii jest (aby uniknąć nieporozumień), po prostu policz $$ PnL. BTW. Zakładam, że Twoje konto zostało otwarte w EUR, ponieważ początkowo było finansowane w EUR i było przedmiotem obrotu z dźwignią 1: 1 ??? LOL! Zrobiłeś pieniądze znoszące EUR, ale straciłeś tyle samo, ponieważ Twoje konto jest w EUR! 1 krok do przodu, 1 krok do tyłu Jeśli tak jest rzeczywiście, powinieneś fizycznie sprzedać swoje EUR i kupić USD i zdeponować je w banku. Bez negatywnej zamiany bez prowizji bez głupich kłopotów z brokerem.
    To cały punkt. Zrobiłem to fizycznie. To był handel.

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez ;
    To cały punkt. Zrobiłem to fizycznie. To był handel.
    Ostatecznie nie zarabiałeś, a zamiast tego zapłaciłeś brokerowi za zamianę i prowizję w zamian za zdeponowanie tych samych pieniędzy w banku (znacznie bezpieczniejszym niż w przypadku pośrednika) i bezpiecznie zarobiłeś odsetki. 1: 1 dźwignia ssania!

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ostatecznie nie zarabiałeś, a zamiast tego zapłaciłeś brokerowi za zamianę i prowizję w zamian za zdeponowanie tych samych pieniędzy w banku (znacznie bezpieczniejszym niż w przypadku pośrednika) i bezpiecznie zarobiłeś odsetki. 1: 1 dźwignia ssania!
    Jak nie zarabiał, zarobił gt 30 tys. $ Dzięki konwersji, a nie zrobiłby konwersji, a dokładniej nie stracił 30k w wartości swojego euro w stosunku do USD, co zrobiłby, gdyby był wpłacony bank.

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ostatecznie nie zarabiałeś, a zamiast tego zapłaciłeś brokerowi za zamianę i prowizję w zamian za zdeponowanie tych samych pieniędzy w banku (znacznie bezpieczniejszym niż w przypadku pośrednika) i bezpiecznie zarobiłeś odsetki. 1: 1 dźwignia ssania!
    Błędny. Zapominasz, że baza była w EUR i była przez długi czas. W USD jestem wart więcej i o ile mi wiadomo, nie ma amerykańskiego banku, który obsługuje wiele walut. I dlaczego ssanie 1: 1? Niska dźwignia jest do niczego? Nie. Sposób, w jaki IB radzi sobie z jego rachunkowością, jest do bani.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.