IDEAL PRO doprowadza mnie do szału! Proszę pomóż. - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: IDEAL PRO doprowadza mnie do szału! Proszę pomóż.

  1. #11
    Zastanawiam się nad następującymi czynnikami: Jeśli zacząłem z tylko USD na moim koncie, czy to zmieniłoby coś? Powinno. Nawet jeśli nie zaciągnę pożyczki w sensie wykorzystania depozytu zabezpieczającego (więcej niż 1: 1), nadal będą zaciągane pożyczki, ponieważ będę musiał użyć mojej bazy, by pożyczyć EUR, a następnie użyć pożyczonych EUR na zakup USD. Może się jednak również zdarzyć, że jeśli nie wykorzystasz więcej niż 1: 1, transakcja zostanie sprzedana jako konwersja wyłącznie gotówkowa, a nie wirtualna pozycja walutowa. Większość podmiotów handlujących walutami, które handlują walutą w celu dokonania transakcji fx (nie są finansowane inwestycje kapitałowe) używają więcej niż 1: 1 i często nie natkną się na tę kwestię (jeśli w ogóle). Naprawdę wkurzające pytanie: co, gdybym sprzedał ponad 170 tys. EUR? Czy IB wykorzystałby dodatkowe USD i potraktowałby to jako margines (więcej niż 1: 1) pozycji w perspektywie EUR, ponieważ wszystkie EUR zostałyby już zniszczone. Co za bałagan. Nigdy nie podwójnie zasilaj swojego konta IB dwiema różnymi walutami! To znaczy, jeśli w ogóle handlujesz z nimi. Mogę teraz docenić niektóre z negatywnych komentarzy na temat ich systemu fx.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez ;
    .. na pewno chcesz wejść?
    Szczerze? Nie, nie bardzo, ale stało się jak jedna z tych chińskich łamigłówek, których nie da się położyć! Jestem kilka okularów przeszłości spójne dziś wieczorem i mam nadzieję, że do jutra ktoś inny rozwiąże zagadkę
    Fajny handel, przepięknie zrobiony, kudos.

  3. #13
    Więc pozwól, że wyciągnę to prosto: sprzedałeś EUR i kupiłeś USD. Krótko od 1.48 coś i zamknąłem na 1.28 coś i nie masz PL na swoim koncie? Czy oznaczyłeś Cię na giełdzie każdego dnia o 17:00 lub gdy zostałeś przeniesiony na miejsce, w którym odsetki zostaną pobrane z Twojego konta? Z tego, co widzę, wygląda na to, że zostałeś oznaczony na rynku, ale oświadczenie nie zawiera wystarczających informacji. Jak sądzisz, w jaki sposób finansowanie w dwóch różnych walutach wpłynęło na ten handel? Co najważniejsze, co powiedział ci F? Zacznijmy tam ...

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Następnie zająłem pozycję krótką na EURUSD na poziomie 1,4680 i po prostu zamknąłem na 1,2880.
    Prosty i prosty, to zysk 1800 pipsów. Albo zarobiłeś 1 800 USD (albo 218,18 EUR) na mini-handlu, albo 18 000 USD (albo 231,184 EUR), jeśli była to krótka 1 pełna partia. korekta: Albo zarobiłeś 1 800 USD (lub 131 91,51 EUR) na mini-handlu, albo 18 000 USD (lub 139 95,15 EUR), jeśli była to krótka 1 pełna partia. 1 317,55 EUR = 11,800 USD1,2880 EURUSD
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wydaje się jednak, że dzięki IDEAL PRO otrzymujesz po prostu oryginalny zwrot z EUR, który sprzedałeś, zysk nie jest zamknięty w USD (moja waluta podstawowa).
    Czy mogę wiedzieć, jaki był zysk IDEAL PRO? Dyskusja dotycząca dźwigni 1: 1 jest całkowicie nieistotna przy obliczaniu PnL. Jeśli straciłeś 1000 $, straciłeś 1000 $! Jeśli wygrałeś 1000 $, wygrałeś 1000 $ w sposób prosty i prosty. JEŚLI nie handlujesz jakimś schematem podziału zysków, w którym broker żąda podziału kosztów PnL (wygrywasz lub przegrywasz) 50-50. Tak, są tacy pośrednicy, jak to zwykle na kontach muzułmańskich.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Prosty i prosty, to zysk 1800 pipsów. Albo zarobiłeś 1 800 USD (albo 218,18 EUR) na mini-handlu, albo 18 000 USD (albo 231,184 EUR), jeśli była to krótka 1 pełna partia. Czy mogę wiedzieć, jaki był zysk IDEAL PRO? Dyskusja dotycząca dźwigni 1: 1 jest całkowicie nieistotna przy obliczaniu PnL. Jeśli straciłeś 1000 $, straciłeś 1000 $! Jeśli wygrałeś 1000 $, wygrałeś 1000 $ w sposób prosty i prosty. JEŚLI nie handlujesz jakimś schematem podziału zysków, w którym broker żąda podziału kosztów PnL (wygrywasz lub przegrywasz) 50-50. Tak, są tacy pośrednicy, jak to zwykle na kontach muzułmańskich.
    BK, Hav eyou słyszałeś o IB? Nie mówimy o bramerze muzułmańskim. Zauważyłem w twoim przykładzie, że zapomniałeś mówić o odsetkach, które odegrałyby dużą rolę w PnL z krótką pozycją EUR. Ponadto konwersja PnL na walutę bazową może mieć wpływ na wartości pipsa, więc jest dużo do zrobienia. Dlatego chcę usłyszeć, co ma do powiedzenia IB.

  6. #16
    Sprzedałeś 170 tys. Euro na 1.4684 i dostałeś za to ~ 249000 USD. Potem kupiłeś z powrotem 170K EUR na 1.2884 i musieli oddać tylko ~ 219000 USD. To powinno dać ci zysk w wysokości ~ 30000 USD i tylko pozycję gotówkową. Jeśli chcesz zmienić saldo w USD na inną walutę, po prostu dokonaj transakcji dla tej kwoty. Na przykład, jeśli chcesz zmienić swój zysk 30K USD na EUR przy kursie wymiany EURUSD wynoszącym 1,2 800, kupisz 23437 EURUSD (300001,2800) - to odliczy 30 000 USD i doda 23437 EUR do sald, ponownie pozostawiając Cię bez marginesów (zakładając, że nie dokonałeś żadnych transakcji). Przynajmniej tak było, kiedy miałem konto IB lata temu. Prezentacja IB pozycji gotówkowych i PnL na Forex to suka, najwyraźniej niewiele się zmieniła.

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Sprzedałeś 170 tys. Euro na 1.4684 i dostałeś za to ~ 249000 USD. Potem kupiłeś z powrotem 170K EUR na 1.2884 i musieli oddać tylko ~ 219000 USD. To powinno dać ci zysk w wysokości ~ 30000 USD i tylko pozycję gotówkową. Jeśli chcesz zmienić saldo w USD na inną walutę, po prostu dokonaj transakcji dla tej kwoty. Na przykład, jeśli chcesz zmienić swój zysk 30K USD na EUR przy kursie wymiany EURUSD wynoszącym 1,2 800, kupisz 23437 EURUSD (300001,2800) - to odliczy 30 000 USD i doda 23437 EUR do sald, ponownie pozostawiając Cię bez marginesów (zakładając, że nie dokonałeś żadnych transakcji). Przynajmniej tak było, kiedy miałem konto IB lata temu. Prezentacja IB pozycji gotówkowych i PnL na Forex to suka, najwyraźniej niewiele się zmieniła.
    Widziałem to w ten sam sposób, ale z tego, co powiedział Fxterp, jego własność na koncie nie wykazała tego. Czekam na wiadomość od niego

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Widziałem to w ten sam sposób, ale z tego, co powiedział Fxterp, jego własność na koncie nie wykazała tego. Czekam na wiadomość od niego
    Przeszukałem jego numery i myślę, że znowu jest pijany na syropie klonowym (w żartach). fxterrapin, proszę, powiedzcie mi, że moi ostatni członkowie byli w błędzie, w przeciwnym razie moglibyście zakwestionować całą mantrę ”niemieckiej inżynierii”.

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie jestem pewien, czy to prawda, gdzie na IdealPro jest na przykład JpyUsd lub CadUsd? Jak przeliczałbyś Yen lub Cad PL na USD (niezależnie od wielkości)? Myślę tylko o Ideal.
    Po prostu zamienisz pary bezpośrednie w przeciwnym kierunku niż pierwotny handel w wysokości twojego PL (dla PL gt; 25 000 USD). Jeśli handlujesz kursami krzyżowymi, musisz przekonwertować obie strony z powrotem ..
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak jak powiedziałem w swojej pierwszej odpowiedzi wychodzę z pamięci, kiedy miałem konto IB, nawet wtedy pamiętam, że jest to niezbyt skomplikowane.
    Jest to niepotrzebnie skomplikowane, a my nawet nie zagłębiliśmy się w problemy zarządzania kontami czy dewizami walutowymi (są to zupełnie inne historie ...). Różnica IdealIdealPro została potwierdzona przez Reprezentantów IB w wątku elitetrader.

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem kilka okularów przeszłości spójne dziś wieczorem i mam nadzieję, że do jutra ktoś inny rozwiąże zagadkę

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Fajny handel, przepięknie zrobiony, kudos.
    Dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.