Ikon Royal się rozprzestrzenia - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Ikon Royal się rozprzestrzenia

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś tu mieszkający może komentować ich prędkość wycofywania?
    Bardzo szybkie wycofanie. Poprosiłem o drut i dostałem pieniądze na moje konto następnego dnia. Plus mają najściślejsze spready. Widziałem GBPJPY przy 2-3 pipsach spreadów w czasach wysokiej płynności. Chociaż spready są zmienne.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Prowadzę także demo IKON i jestem zdumiony spreadami (1 pips na włóknie i UJ przez większość czasu, 1-2 na aussie, 1-3 na swiss, cad, funt). Zapytałem ich, o ile każdy cytat jest dobry i twierdzą, że wykonają 500 lotów (50 milionów). Z pewnością przewyższają Oandę we wszystkich parach, co czyni je najlepszymi z punktu widzenia widza. Czy jesteś pewien, że HotSpot FXr ma wartość 3-4 GBPJPY? Prowadzę demo ATC MT4 (feed HS FXr), a GJ to często 6-8, nie widziałem go jeszcze poniżej 6. GBPCHF jest jeszcze wyższy (8-12). Coś w tym nie pasuje ...
    Ten kanał demonstracyjny ATC nie jest kanałem HOTSPOTFX. Próbowałem go również i uruchomiłem obok hotspotfx. ATC JEST WYLACZONA! Zrobiłem post o tym wcześniej. Mówią, że mają paszę ecn i wielką prowizję. Przyznaję, że mają świetne prowizje, ale szybko widać, dlaczego prowizja jest tak wielka, gdy patrzy się na spready. Mikrofon

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ikonka dająca 2 gwiazdki na piątkę Byłoby miło wiedzieć, kto jest szczęśliwy, po prostu zdenerwowany i kto mówi, że tak naprawdę handluje z nimi. IMO
    http://www.forexpeacearmy.com/public...www.ikongm.com
    hmm. Nie widziałem tego. Ta na tej samej stronie daje o wiele więcej recenzji tej samej firmie z 4-gwiazdkową oceną.
    http://www.forexpeacearmy.com/public...w/www.rfxt.comMikrofon

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ten kanał demonstracyjny ATC nie jest kanałem HOTSPOTFX. Próbowałem go również i uruchomiłem obok hotspotfx. ATC JEST WYLACZONA! Zrobiłem post o tym wcześniej. Mówią, że mają paszę ecn i wielką prowizję. Przyznaję, że mają świetne prowizje, ale szybko widać, dlaczego prowizja jest tak wielka, gdy patrzy się na spready. Mikrofon
    Jest to transmisja na żywo HotspotFX, a nie kanał HotspotFX * DEMO *. Oni są różni.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś tu mieszkający może komentować ich prędkość wycofywania?
    Dokonałem wypłaty 3-5 razy, a za każdym razem jest to dzień następny.

  6. #16
    przeczytaj jedną z recenzji, które ppl z SG mają problemy z ich kontami na żywo. Ktoś tu ma jakieś komentarze na ten temat?

  7. #17
    Czy ktoś wie, czy ci faceci pozwalają na skalpowanie?

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś wie, czy ci faceci pozwalają na skalpowanie?
    Zapytałem ich wcześniej specjalnie i powiedzieli, że nie będą ingerować w żaden styl handlowy. nie chciałbym ich liczyć, gdyby tego nie robili. Mikrofon

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zapytałem ich wcześniej specjalnie i powiedzieli, że nie będą ingerować w żaden styl handlowy. nie chciałbym ich liczyć, gdyby tego nie robili. Mikrofon
    Ok dzięki.

  10. #20
    czy spready są stałe w czasie wiadomości?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.