Dziennik handlu Day za pomocą THV
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Dziennik handlu Day za pomocą THV

  1. #1
    cześć wszystkim

    Handluję z systemem THV firmy Cobra z różnymi wynikami. Tracę handel, gdy łamam zasady lub gdy podejmuję złe decyzje z powodu zmęczenia lub stresu. Przezwyciężenie tych trudności okazuje się bardzo trudne. Ale powoli myślę, że się tam dostaję. Do tej pory zbyt wiele razy rozdmuchiwałem moje konta na żywo, ale nadal nie chcę wracać do wersji demo. Zainwestowałem za dużo pieniędzy i czasu. Tak więc jestem zdeterminowany, aby odnieść sukces, ale zaufanie nieco zanika.

    Chciałbym opublikować moje transakcje tutaj. Byłbym zobowiązany, gdyby doświadczony przedsiębiorca, który przeglądał ten wątek, mógł wypowiedzieć się na temat moich błędów lub dobrych decyzji. Zamierzam uruchomić to na miesiąc. Pod koniec miesiąca, jeśli nie będę miał zysku, zamknę to.

    Będę publikować moje transakcje od jutra. Wszystkie transakcje wygrywają lub przegrywają.

  2. #2
    2 Załącznik (y) Rozpoczął handel o godzinie 8.30 (GMT). Obracam tylko EURUSD. Moim zdaniem, gdy raz stanę się konsekwentnie opłacalny z tą parą, spróbuję zakończyć handel również innymi parami. Jednak teraz skupienie się na jednej parze wydaje się wyzwaniem. Cena przesuwała sody do godziny 12.00. Siedziałam cierpliwie, prawie oglądając każdą minutową świecę. Dissaster miał miejsce o godzinie 12.00. Zaniepokoił się i wziął handel. Kiedy wziąłem ten handel okazało się, że 5 min trix już przekroczyło i fakt, że trix był płaski. Myślałem, że będzie się poruszać w kierunku 15-minutowego trixu. z tego powodu, że w 1 minucie wykresu był świeży krzyż trix. Zobacz zdjęcie: Zarządzaj wydostać się bez obrażeń. Utrata 2,3pips. Przeczytałem to gdzieś, myślę, że jest na wątku James16, który przepuścił wszystkie konfiguracje targów ”A” i czekał na handel ”A ”. z pewnością nie jest to A .


  3. #3
    2 Załącznik (y) Wziąłem ten handel na 12,57. Ale powinien był to zrobić o 12,55. Zostałem rozproszony w tym czasie, ale spóźniłem się i straciłem kilka pestek. Wycofał się z handlu, gdy 5-minutowy trix dotknął obszaru wyprzedaży. Czekałbym na handel, żeby biec dalej, ale wiadomości o 13:30. tak to zamknęłam.


  4. #4
    Więc, jak poszło? Czy zarobiłeś pieniądze pod koniec miesiąca? :-)

  5. #5
    Czy nadal handlujesz za pomocą systemu THV? :-) Jeśli tak, to jak działa system? Jeśli nie, to jakiego systemu obecnie używasz i dlaczego się przełączyłeś?

  6. #6
    Przepraszam, nie kontynuuję tego. Uważam to za rozproszenie. więc zamachałem moim małym mózgiem w ustawieniach handlu i wykresów. Ale czuję, że każdego dnia, poprawiam i zyskuję dużo więcej. Ale jest kilka transakcji, które podjąłem regularnie, gdybym w pełni wykorzystał moją wiedzę, nie wszedłbym. Powodzenia w handlu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.