Pete's Forex Trading Journal - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Pete's Forex Trading Journal

  1. #11
    1 Załącznik (y) Ostatni o tym, jak handluję. Znowu to nie ma znaczenia na TF, ponieważ jest względne.

  2. #12
    2 Załącznik (y) OK let rozpoczyna się dzisiejszej analizie 19 listopada 2009 MIESIĘCZNIE - BIAS UP GOTOWOŚĆ - BEZ CZYSTYCH BIZNESÓW - zobacz cotygodniowy wykres CODZIENNIE - BIAS UP - DLACZEGO? - ogólny trend wzrósł i widzę, że utrzymany zysk od krótkich traderów z wczorajszego wykorzystania niższych TF dla możliwych wpisów, zobacz czy mogę pokazać kilka niższych wpisów TF


  3. #13
    1 Załącznik (y) Być może przemawiał za wcześnie, rynek nadal wykazuje słabość. To jest miejsce, w którym czuję się zdezorientowany i oszołomiony, gdy patrzę na niższe TF. H4 pokazuje słabe longy, jeśli H4 zamyka się poniżej tygodniowego zaopatrzenia (niebieski obszar), krótkie gry są bardziej możliwe, ale codziennie pokazuje długie nastawienie? Jeszcze trochę czasu, H4 zamyka się za 1 godzinę i 45 minut. Niech świeca pokazuje prawdę.

  4. #14
    2 Załącznik (y) Ack, tyle za moją analizę!


  5. #15
    2 Załącznik (y) 20-11-09 Ack, nienawidź piątki, powoli i nie handlując przez kilka dni
    Oto, co zrobiłem wczoraj Rynek wydaje się słaby, więc raz świeca h4 pchnięta i zamknięta pod tygodniową dostawą, szukałem krótkich pozycji na h1. Mój wpis 1. Widzę knoty w stracie, ciała w zyskach, widzę świece h1 blisko poniżej tygodniowego zasilania 2. Widzę przełom z pędem 3. odbicie w h1 podaży, na dużą liczbę 4. wejście tuż pod dużą liczbą 5. ruch stop do h4 przestawić się, gdy obudziłem się dziś rano, osiągnęło mój cel 3: 1, ale będzie czekać, Nie wyglądam teraz zbyt słabo, bo widzę knoty na długim boku, nieważne, że będę cierpliwy Dzisiaj Poślę później, chcę zobaczyć co się stanie, gdy Europa się otworzy


  6. #16
    1 Załączniki zajęły 24 godziny, ale zamknęły się wokół dużej liczby ze względu na dzienne zapotrzebowanie i obszar zapotrzebowania na h4, więc spodziewam się dużego odbicia stąd.

  7. #17
    2 Załącznik (y) Po prawie zerowym odbiciu od piątkowego dziennego popytu, wziąłem zysk i powróciłem na krótko do kontynuacji po zamknięciu H4 poniżej zapotrzebowania. Ogólnie rzecz biorąc miły dzień handlowy, mimo że jest piątek, około 10% zysku na koncie. Potem zobaczyłem odbicie z linii 1.64661 na niebiesko na H4, więc patrząc na 15 min ostatniej nocy wszedłem długo i zablokowałem w pozytywnych pipsach dziś rano, ponieważ myślę, że ten ruch w górę jest korektą (myślę, że ???) . W każdym razie, właśnie wychodzę z myślą o celu H4.


  8. #18
    1 Załączniki zatrzymane przesunięte do ostatniej osi obrotu

  9. #19
    1 Załącznik (-i) Ładny długi ruch zamknięty. Wszystko to wspiera kontynuację w dół na GU H4. GU dziennie przeniosło się przez 50% poprzedniej świecy, teraz wydaje się poruszać w kierunku tygodniowej 50% linii, może nawet osiągnąć wyższy dzienny poziom wsparcia (pomarańczowy) około 6653 przed cofnięciem. Muszę tylko poczekać na jakieś silne osłabienie w zamkniętej świecy H4, aby potwierdzić, jeśli to możliwe, odwrócenie.

  10. #20
    2 Attachment (s) Ok, mając nadzieję na odbicie od linii H4 50%, wprowadziłem krótko na 5 min i przeniosłem się na BE, gdy dostałem szansę, ale ruszyłem przeciwko mnie. Nadal mam krótkie wyczucie, ale poczekam, aby zobaczyć, co się stanie, gdy rynek przejdzie do górnej codziennej skrajności na 6660, fajny śmieszny numer



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.