Pete's Forex Trading Journal
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Pete's Forex Trading Journal

  1. #1
    Lubiłem próbować założyć własne czasopismo na temat podaży i popytu lub zasadniczo wsparcia i oporu, ponieważ jest powszechnie znane w świecie handlu.

    O mnie? Zacząłem handlować może półtora roku temu i na początku zacząłem na ścieżce wskaźnikowej jak większość początkujących. I tak jak większość, rozwaliłem kilka kont, nie dużych, ale wystarczających, by być bardziej zdecydowanym na sukces.

    Gdzie teraz jestem? Cóż, w zasadzie handluję wsparciem i oporem od koncepcji z Sam Seiden, po prostu podoba mi się pojęcie, dlaczego cena przesuwa się i umieszczenie 1 1 razem, w zasadzie oznacza, dlaczego cena magicznie przemieszcza się od wsparcia i ”obszarów” oporu. Handluję z tym trendem, a także biorę kontroferty. Patrzę na wiele ram czasowych, poczynając od miesięcznej pracy do mniejszej, np. 5 min lub 15 min, aż do wejścia i zwykle czekam aż do zamknięcia h4 zanim podejmiemy jakąkolwiek akcję.

    Jak się mam? Myślę, że robię dobrze, ale mam przeczucie, że mój handel nie jest wystarczająco wydajny i czuję, że w mojej edukacji brakuje kilku ważnych dziur. Średnio biorę 20-40 pipsów dziennie, ale naprawdę chcę wziąć transakcje, które biegną i biegną. To jest prawdziwy powód, dla którego zacząłem ten dziennik i mam nadzieję, że niektórzy zawodowcy zforex-instantmogą wskazać na moje liczne błędy.

  2. #2
    Cóż, to brzmi jak ja. Będę miał na to oko i komentuję, jeśli czuję, że mogę dodać coś użytecznego, ale gdy podążamy tą samą ścieżką, wiem, że znalazłeś rozwiązanie tajemnic życia. Dobry handel.

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cóż, to brzmi jak ja. Będę miał na to oko i komentuję, jeśli czuję, że mogę dodać coś użytecznego, ale gdy podążamy tą samą ścieżką, wiem, że znalazłeś rozwiązanie tajemnic życia. Dobry handel.
    Cześć Peter, ostatnio przeczytałem twoje pomocne wątki tutaj naforex-instanti czuję się o wiele bardziej komfortowo. Dzięki Ci
    Jako kolejną notatkę o tym, co chcę osiągnąć, biorę te transakcje odskoku z obszarów SR za x ilość śróddziennych pipsów, ale to, co chciałbym uzyskać, to transakcje, w których wysokie prawdopodobieństwo wygrywa transakcje o niskim ryzyku. Teraz nie wytrzymuję dłużej niż jeden dzień, ale może nadszedł czas, że powinienem zmienić nastawienie, czekać na wymianę handlową, raz lub dwa razy dziennie. Nadal wiele możliwości poprawy. Otrzymam kilka wykresów w ciągu kilku godzin, aby pokazać, jak się skonfigurowałem.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Peter, ostatnio przeczytałem twoje pomocne wątki tutaj naforex-instanti czuję się o wiele bardziej komfortowo. Dzięki Ci
    Jako kolejną notatkę o tym, co chcę osiągnąć, biorę te transakcje odskoku z obszarów SR za x ilość śróddziennych pipsów, ale to, co chciałbym uzyskać, to transakcje, w których wysokie prawdopodobieństwo wygrywa transakcje o niskim ryzyku. Teraz nie wytrzymuję dłużej niż jeden dzień, ale może nadszedł czas, że powinienem zmienić nastawienie, czekać na wymianę handlową, raz lub dwa razy dziennie. Nadal wiele możliwości poprawy. Zdobędę kilka wykresów w ciągu kilku godzin, aby pokazać ...
    Kilka sugestii, ponieważ sam wyrabiam nowe bruzdy. Z tradycją handlu, cel długoterminowy; handel sprzeczny z trendami, cel krótkoterminowy. Wiem, że to brzmi oczywisto, ale do niedawna tylko handlowałem z tym trendem (głównie na podstawie wykresów Daily) i dopiero zaczynam myśleć o transakcjach sprzecznych. Testuję te nowe typy transakcji (contrarian) na demo, aby poczuć coś w rodzaju zatrzymań, których potrzebuję, aby utrzymać mnie w przyzwoitym odbiciu, ale jednocześnie zapobiegając zbyt dużej utracie, jeśli trend przejmie kontrolę. Na razie gram na nich z minimalnymi pozycjami, niezależnie od liczby lotów, które mój MM mówi, że mogę z nich skorzystać. W ten sposób utrzymuję presję, jednocześnie wyczuwając dla mnie nowy styl handlu.

  5. #5
    I know a lot of people mark up SR lines by looking at past history and marking areas where price turns. I still haven't mastered this and to tell you the truth I'm not sure what to look out for when I did this. Occasionally I will leave a level up if I see price is strong there or whatever. What I do is a little different. What I find interesting is why price would suddenly drop or jump from a certain point, keeps dropping then reverses to test the drop or jump area again before return on it original breakout direction. So I conclude and also from Sam's vids that there is a sudden rush of supply or demand for that currency (or whatever market as it is essentially the same principle). So it makes sense for me to mark up these areas because these areas are highly probable areas the market will come back for testing, this area is where many traders are in profit. What is testing? Well I have some theories 1. markets are controlled by gawd knows who, testing is essential to shake out traders and to test if there are buyers (or sellers) to sell in a rising market (for higher profitable prices) and vice versa. 2. To see who is in profit after a breakout (breakout traders mostly move stops to BE straight away) and zero them out before moving in the original breakout direction Sorry if all this is old news to you guys and I certainly didn't want to make this a lesson. I just wanted you guys to know if I'm thinking on the right lines

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kilka sugestii, ponieważ sam wyrabiam nowe bruzdy. Z tradycją handlu, cel długoterminowy; handel sprzeczny z trendami, cel krótkoterminowy. Wiem, że to brzmi oczywisto, ale do niedawna tylko handlowałem z tym trendem (głównie na podstawie wykresów Daily) i dopiero zaczynam myśleć o transakcjach sprzecznych. Testuję te nowe typy transakcji (contrarian) na demo, aby poczuć coś w rodzaju zatrzymań, których potrzebuję, aby utrzymać mnie w przyzwoitym odbiciu, ale jednocześnie zapobiegając zbyt dużej utracie, jeśli trend przejmie kontrolę. Tylko na teraz...
    Dziękuję, Peter, tak, ma sens dłużej trzymać się trendów, a mniej dla sprzecznych trendów (które z jakiegoś powodu jestem chciwy i normalnie się palę).

  7. #7
    3 Załącznik (-i) Jeszcze kilka wykresów. Sam wyjaśniające. Ostatni ode mnie do jutra, kiedy dostanę trochę czasu, a ja dodam więcej. Przy okazji niektóre z tych pomysłów nie są moje i zasługują na uznanie ze względu na wszystkich facetów, którzy bezinteresownie spędzili czas pokazując to, co wiedzą. Dzięki!



  8. #8
    2 Załącznik (y) Wczoraj bałam się tego handlu z kontuarem, szukałem długich, ale okazało się, że jest to krótki dzień. Ktoś powiedział mi, że wyższy TF jest królem, ale za dużo uwagi poświęcałem trendowi h4. Powinienem był zwrócić większą uwagę na dziennik, a następnie wybrać krótki kierunek handlu. Nadal trzeba się uczyć i być na piłce, inaczej mógłbym równie dobrze spakować to w duszy



  9. #9
    Mmmm Rozumiem, dlaczego prosili cię o napisanie czasopism handlowych, gdybym napisał to, co widziałem wczoraj, wczoraj, kierunek handlu byłby tak wyraźny, jak dzień i do góry 100 dziwnych pestek. Mogłaby, powinna mieć baaa Czas na żebym wybiegł i kupiłem pusty dziennik

  10. #10
    1 Załącznik (y) Wykres pokazuje moją analizę i moje codzienne nastawienie. Jest to miesiąc, ale nie ma to znaczenia, jak to się dzieje na wszystkich TF. Powinien być oczywisty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.