Oanda Killing CPU
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Oanda Killing CPU

  1. #1
    Czy ktokolwiek inny odkrywa, że ​​Oanda, niezależnie od tego, czy jest to java na komputerze, czy na stronie internetowej, obciąża swój procesor maksymalnie do maksimum? Kiedy uruchamiam go po raz pierwszy, jest w porządku, ale po pewnym czasie kursor zacznie się naprawdę ruszać, a mój menadżer zadań ujawni mi, że wykorzystano 100% mojego procesora! Pozostanie on na poziomie 100% przez kilka sekund, a następnie będzie się zmieniał w górę i w dół, 60%, 100%, 25%, 100% itd. Tam iz powrotem. Nawet z 1 lub 2 wykresami w górę. Nie zrobiło się to kilka miesięcy temu, wydaje się być nowym odkryciem.

  2. #2
    nie chcesz wiedzieć, jakie inne problemy mam .............. przynajmniej nie jestem sam ............... myślałem mój komputer podpowiada mi, że chce przejść na emeryturę .................

  3. #3
    Od ostatniej aktualizacji około miesiąca temu miałem wiele problemów z ich platformą. Mam nadzieję, że wkrótce naprawią nowe błędy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.