NAS100 NASDAQ100 TYLKO (Kontrakty terminowe ND i NQ i kontrakty CFD) - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: NAS100 NASDAQ100 TYLKO (Kontrakty terminowe ND i NQ i kontrakty CFD)

  1. #11
    Wcześniejsza ręczna zmiana głowy zatrzymała się na poziomie -4,5. Obecnie jest długa, a inna ręczna skóra głowy jest mniejsza niż 4300, teraz powyżej BE. Kolejna przerwa poniżej 4300 zabierze mnie BE inaczej będzie to nocna chwila.

  2. #12
    1 Osprzęt (y) Dosunięty ładnie.

  3. #13
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Humping wzdłuż ładnie. {obraz}
    Czy korzystasz z usług maklerskich NT? Mam to schodzić do 4310-20 przed ponownym uruchomieniem. Chyba, że ​​dax otwiera się na zwyżkę, z wyjątkiem przerwy w 15 minut.

  4. #14
    1 Załącznik (y) Poszukuje odbicia z powrotem powyżej 4200 dziś rano.

  5. #15
    2 Załącznik (y) Teraz oczekuję krótkiego spędu byka po uderzeniu 4200 ... prawdopodobnie program kupuje do 4250 i może 4300 ... przed oficjalnym otwarciem NASDAQ NY ...


  6. #16
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Poszukuję powrotu do ponad 4200 dziś rano. {obraz}
    Zgoda. Chciałbym zobaczyć kroplę na dnie tego klina, a następnie przełom w celu potwierdzenia handlu. 4270 byłby moim celem. Dzienny punkt obrotu na 4240, więc spodziewaj się tam powrotu.

  7. #17
    1 Załącznik (y) Nie jestem pewien, czy dzisiaj będzie na czele. Jeśli dzisiaj się tu zaprzepa, to wszystko, co napisała na dzisiaj, w przeciwnym razie, jeśli minie 20 lat, najprawdopodobniej nastąpi powrót do czopa.
    Opinia ... w bazowych zapasach odsprzedadzą się handlowcy detaliczni ... wszyscy ci samolufowcy będą sprzedawać swoje akcje w swoich portfelach IRA i pójdą na gotówkę, gdy zobacząusłysząprzeczytają o wczorajszej kontynuacji upuszczać. Ten ruch do 4210 r. Był po prostu instytucją równoważącą ich bazowe, ale może istnieć kilka sprzedaży detalicznej na rynku otwarte zamówienia czekają na NY otwarte i MMs widzą, że te zamówienia zaczynają gromadzić się w książkach. Nie jestem pewien, czy mają wystarczająco dużo, by dziś bardziej podnieść poprzeczkę. Wracamy do 4200 ish i teraz możliwe jest obniżenie. EURUSD również odbił się od niskich.

  8. #18
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie jestem pewien, czy dziś idzie na czop. Jeśli dzisiaj się tu zaprzepa, to wszystko, co napisała na dzisiaj, w przeciwnym razie, jeśli minie 20 lat, najprawdopodobniej nastąpi powrót do czopa. {obraz}
    Obstawiam dzisiaj pełną zmianę. Nikkei otrzymał już około 60-70%. DAX zamknął lukę, może teraz możemy pójść jeszcze dalej.

  9. #19
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Obstawiam dzisiaj pełną zmianę. Nikkei otrzymał już około 60-70%. DAX zamknął lukę, może teraz możemy pójść jeszcze dalej. {obraz}
    Wydaje mi się, że NYSE i NQ odchodzą od Nikkei dzisiaj są bardziej samodzielni handlowcy w Stanach Zjednoczonych niż gdziekolwiek myślę i ci, którzy trzymali się przez ostatni rok, zdają sobie sprawę, że ich spadek akcji jest zbyt bolesny, oczekuj sprzedaży detalicznej w następne kilka dni. W tej chwili naprawdę nie ma tak wielkiego szumu w zapasach. Brak powodów do zakupu detalicznego. Chińskie i japońskie pieniądze mogą być źródłem płynności, ale lokalna sprzedaż detaliczna jest przestraszona, a chińscy i japońscy inwestorzy zwykle utrzymują się przez długi czas. Tylko moje 2 centy, które próbują dziś usprawiedliwić spadek, liczę na to przez długi kurs EURUSD, a spadek zapasów tylko dodaje paliwa do tego.

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wydaje mi się, że NYSE i NQ odchodzą od Nikkei dzisiaj są bardziej samodzielni handlowcy w USA, niż gdziekolwiek myślę i ci, którzy trzymali się przez ostatni rok, zdają sobie sprawę, że ich spadek akcji jest zbyt bolesny, oczekuj sprzedaży detalicznej w ciągu następnych kilku dni. W tej chwili naprawdę nie ma tak wielkiego szumu w zapasach. Brak powodów do zakupu detalicznego. Chińskie i japońskie pieniądze mogą być źródłem płynności, ale lokalna sprzedaż detaliczna jest przestraszona, a chińscy i japońscy inwestorzy zwykle utrzymują się przez długi czas. Tylko moje 2 centy ...
    BAM! Myślisz, że masz rację. Przynajmniej nie chciałem zbyt długo czekać tak wcześnie. Czekam kilka godzin, aby zobaczyć, gdzie się osiedlić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.