Skąd wiesz, że twój broker nie złoży bankructwa?
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Skąd wiesz, że twój broker nie złoży bankructwa?

  1. #1
    Cześć chłopaki, mam pytanie. Mam siedzibę w USA, a najlepszymi pośrednikami dostępnymi do handlowania na Forex są forex.com fxcm oraz oanda i mbtrading. Chciałbym wiedzieć, jakiego rodzaju badań można dokonać, aby być na bieżąco z tam brokerów.

    Słyszałem o PFGBest i MF Global, którzy złożyli bankructwo, a wielu posiadaczy kont straciło duże pieniądze.

  2. #2
    W forex-instant są wątki, które omawiają tych brokerów. Tak właśnie znalazłem brokera, z którym handluję teraz. Być może będziesz musiał poświęcić czas na czytanie kontrastujących opinii - baw się dobrze!

  3. #3
    Tak, możesz wyszukiwać wątki tutaj. Amerykańscy brokerzy Forex są pod nadzorem CFTC:
    http://www.cftc.gov/index.htmMożesz udać się do CFTC i poszukać interesującego Cię brokera. Ogólnie rzecz biorąc, szukaj finansów firmy, im większy tym lepiej. Handluję na rynku Forex (w USA) z TD Ameritrade (Think or Swim), częściowo dlatego, że są częścią TD Bank (bardzo duży kanadyjski bank), a częściowo dlatego, że mogę handlować wszystkimi klasami aktywów z tego samego konta. MB Trading nie oferuje już Forex, sprzedali tę dywizję Trade King.

  4. #4
    Nie sądzę, że możesz mieć 100% zaufania do swojego brokera lub konta bankowego ... tylko jedną z tych rzeczy, które musisz przetrwać jako spekulant

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.