Poziom alargi-oszustwa alarmowego ALpari-US został przesunięty z 20% na 100% w ciągu 72 godzin - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Poziom alargi-oszustwa alarmowego ALpari-US został przesunięty z 20% na 100% w ciągu 72 godzin

  1. #11
    Czy nie mógłbyś użyć tego na swoją korzyść, w hipotetyczny sposób, zakładając 2 małe konta, powiedzmy 1000 $ za sztukę i kupując jeden, a sprzedając po drugiej i pozwalając Alpari zamknąć przegranego, zachowując więcej pieniędzy niż poprzednie 20 % (co zabrałoby około 94% twojego konta), na 100% (straciłbyś tylko około 74% twojego konta na wezwaniu do uzupełnienia depozytu), a następnie pozwolił zwycięzcy uruchomić. Czy moja logika jest wadliwa? A może Alpari bierze teraz na to większe ryzyko?

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie możesz wykorzystać tego na swoją korzyść, zakładając dwa małe konta, powiedzmy 1000 $ każdy, kupując jeden i sprzedając po drugiej i pozwalając Alpari zamknąć przegranego, zatrzymując więcej pieniędzy niż poprzednie 20% (co zabrało około 94% twojego konta), na 100% (stracisz tylko około 74% twojego konta na wezwaniu do uzupełnienia depozytu), a następnie pozwolisz zwycięzcy uruchomić. Czy moja logika jest wadliwa? A może Alpari bierze teraz na to większe ryzyko?
    mogą po prostu trochę zająć, aby otworzyć konto.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    mogą po prostu trochę zająć, aby otworzyć konto.
    Wiele rzeczy może się zdarzyć, twoje oświadczenie nie ma nic wspólnego z ich ryzykiem, ale chodzi o to, że ich ryzyko zostało skutecznie zwiększone przez nich, skutecznie gwarantując, że większa część twojego konta ulegnie zniszczeniu.

  4. #14
    Jeśli są to ECP STP, to ich logika jest dobra, ponieważ mówią, że jesteś mniej godny zaufania i nie podejmą ryzyka na twoim koncie do 20% dostępnej marży. Jednak w rzeczywistości są one animatorem rynku, co oznacza, że ​​zajmują przeciwną stronę handlu. Tak więc skutecznie ograniczają one twoją ę i ograniczają wygraną od ciebie, a także na drugim koncie, ograniczają wygraną i umożliwiają nieograniczoną wygraną. Nie sądzę, żeby to sobie wymyślili, logicznie.

  5. #15

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    W tym e-mailu nie ma nic oszustwa.
    Forexwomen, z całym szacunkiem nie zgadzam się, skorzystajmy z tego przykładu, ponieważ w obu przypadkach technicznie pożyczasz pieniądze. Powiedzmy, że właśnie kupiłeś nowy samochód i wpłacasz znaczną zaliczkę na pojazd. Twój bank w pewnym momencie w dół drogi popada w kłopoty finansowe, więc postanawia podwyższyć oprocentowanie twojego pojazdu z 4% do 20%, aby wygenerować więcej kapitału; i wyślę Ci e-mail z informacją, że na podstawie zmiany stopy procentowej musisz zapłacić X w wysokości 72 USD, aby zachować bieżące konto lub nowy samochód zostanie natychmiast przejęty. Ach, myślę, że prawie każdy uznałby to za cieniutkie !!!!!!! Jako handlowcy detaliczni nie ponosimy odpowiedzialności za kryteria finansowe, które muszą spełnić nasi brokerzy, aby zachować zgodność. NFA wymagało minimum do prowadzenia działalności gospodarczej. Mogli łatwo sprostać wymogom NFA o wartości 15 milionów dolarów, zmniejszając ich wpływ do 50: 1. Wtedy 18 milionów, które teraz posiadają, będzie wystarczające. Zamiast tego decydują się na zmianę polityki, która wygeneruje miliony dolarów w wymuszonych depozytach i lub depozytu zabezpieczającego konta w ciągu 72 godzin. Co jeszcze nazwałbyś tym, ale oszustwem? Spójrzmy na przykład, powiedzmy, że inwestor wahadłowy ma konto o wartości 80 000 USD, które obecnie jest na poziomie marży 70,0%, co nie jest rzadkością, mógłby z łatwością wymyślić 4000 USD tylko po to, aby doprowadzić konto do poziomu 100% marży, aby zapisać istniejące pozycje. Ale na wszelki wypadek wiemy, że to nie wystarczy, ponieważ twoje konto jest nadal bardzo blisko strefy zagrożenia. Zgodnie z wcześniejszą polityką 20% depozytu zabezpieczającego z kontem na poziomie marży wynoszącym 70% masz różnicę w stosunku 3,5: 1. Powiedzmy, że zgodnie z tą nową polityką 100% marży chcesz uzyskać swój poziom marży aż do 300%, aż będziesz mógł wyjść z niektórych transakcji, będziesz musiał wymyślić kolejne 26 000 $ w ciągu 48 godzin! !!!!!!!!!!! Co jeszcze byś nazwał, jest to wyraźnie skierowane na duże konta, które są poniżej 100% poziomu marży, i to zajmie spore depozyty, aby przywrócić twoje konto do zajmowanej pozycji !! Teraz już słyszałem o złym zarządzaniu z jednego postu, nie zamieniam się handlem, więc nie mam pojęcia, co to jest dobre zarządzanie pieniędzmi dla transakcji, które trzymasz na czas nieokreślony !!! Powtórzę, że zmiany te nie mają wpływu, ponieważ mam skalp, ale wiem, że handlowcy swingowi konsekwentnie mają marżę na poziomie 90% !!! Rozmawiałem dziś z jednym handlowcem, który ma spore konto Alpari na poziomie około 90% marży, i stwierdził, że musi zapłacić około 1200 $, po prostu wrócić do 100% i dodatkowe 24 000 $, więc ma wystarczająco dużo miejsca, by samemu się wypracować z jego transakcji, aby mógł zamknąć swoje konto. To nie wydaje się takie złe, dopóki nie zrobisz liczby !!!!!!!! Dallas

  7. #17
    przy 10% depozytu kredytowego jest z alpari UK. Otrzymałem tego e-maila o zmianie wymogu dotyczącego depozytu zabezpieczającego, to tylko dla Stanów Zjednoczonych. Chcę też poinformować inne osoby, że 10-procentowy bonus wygasł 10 stycznia

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To nie jest oszustwo. Powinieneś im podziękować, jeśli zamkną twoją pozycję !! I zrób sobie przysługę - Ponów zarządzanie pieniędzmi
    Zwykle dźwignia dla brokerów forex online wynosi około 1: 100. Jeśli Alpari rzeczywiście podniosłoby swój poziom marży do 100%, oznacza to, że mogą zamknąć rachunek w dowolnym miejscu w dowolnym momencie, jeśli zaczniemy tracić nasz początkowy depozyt. Na przykład wpłaciłem depozyt w wysokości 100 USD na konto forex z dźwignią 1: 100. Gdy poziom marginesu wynosi% 20, muszę mieć co najmniej 40 USD na koncie lub zamknąć zamówienie w dowolnym momencie. Ale jeśli poziom marży wynosi% 100, mogą zamknąć moje zamówienie, nawet jeśli moje konto nadal ma tam 199 USD.

  9. #19
    Moją obawą wobec całej sprawy jest przejście z 20% na 100%, ponieważ wywołanie skrajne to ogromna zmiana w twoim rekordowym podejściu; i aby dać swoim klientom ostrzeżenie 72-godzinne i za pomocą poczty elektronicznej w tym jest absolutnie niedopuszczalne IMHO. Nie powinno się mówić o kupcach, którzy wciąż znajdują się pośrodku furlough z otwartymi stanowiskami na tamtym terminalu, a konta są pod 100% wolną krawędzią, a teraz wrócą za tydzień i czekają ich na wielkie zdumienie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.