Rolling Candle Display
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Rolling Candle Display

  1. #1
    Witam wszystkich:
    Byłbym wdzięczny za każdą pomoc lub wskazówki na następujące tematy. Szukam tego, co mam na myśli, wyświetlając świecę do przewijania. Na przykład, jeśli aktualny czas wynosi n: 15, wykres 1-godzinny wyświetli świece, które pojawiają się (n-1): 15 lt; (n): 15. 4 Godzina będzie wyświetlana tak, jak się pojawi (n-4): 15 lt; (n): 15. ualizacja nastąpi w minutę. Wyświetlacz wyświetlałby ostatnie 60 słupków na godzinę i ostatnie 24 takty w ciągu 4 godzin, co jest moim zdaniem ostatnim wydarzeniem

    Widziałem świecę globber, która narysuje pudełko wokół poprzednich świec, aby wskazać, jak będzie wyglądać - ale było to mylące na ekranie, wierzę, że jeśli coś podobnego (i nie mogę tego teraz znaleźć) może zadziałać, jeśli oryginalne świece zostały stworzone, by zniknąć - być może poprzez połączenie koloru z tłem i wyświetlane było tylko pudełko. Ale prawdą jest, że musiałaby zostać uruchomiona na wykresie 1-minutowym, a świece byłyby zbyt grube, aby wyświetlić 60 na wykresie.

    Gdy ponownie przeczytam to, domyślam się, że odświeżam świece co minutę, aby odzwierciedlić, jak będą wyglądać w oparciu o najnowszy czas. Potrafię pisać proste skrypty ksh - ale myślę, że to może być poza mną.

  2. #2
    Możesz narysować świece jako wykres liniowy. Po prostu naciśnij F8, a następnie wybierz Wykres liniowy.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Szukam tego, co mam na myśli, wyświetlając świecę do przewijania.
    czy to pomaga? (Minęło sporo czasu, odkąd na to patrzyłem, nie pamiętam dokładnie, jak to działa). Jak pokazuje kd3726, możesz ukryć świece bazowe MT4, wybierając wykres liniowy (naciśnij Alt-3), a następnie naciśnij klawisz F8 i zmień kolor wykresu liniowego na Brak.

  4. #4
    Kd3726 i Hanower Dziękuję wam oboje, Hanower Wierzę, że to DynamicCandle powinno załatwić sprawę. Jeszcze raz dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.