Ukryta SL
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ukryta SL

  1. #1
    Cześć, szukam skryptu lub EA, do którego mogę wprowadzić wybrane SL i TP bez wpisywania ich na moim zamówieniu.

    Będę obsługiwał wszystkie zgłoszenia osobiście, a SL i TP będą się zmieniać z każdą transakcją, tzn. Liczba pipsów będzie zależeć od indywidualnego handlu, ale chciałbym zachować mój poziom zatrzymania w szczególności z dalaukryty przed moim brokerem, ale który będzie nadal będą uruchamiane przez EAskrypt.

    Jestem pewna, że ​​już istnieje, więc jeśli ktoś to ma, mógłbyś to opublikować?

    Z góry dziękuję.

    Dan

  2. #2
    Możesz google zarządzać guru zamówień online, najpierw link, co otrzymasz Bądź świadomy, istnieje DWIE wersje (starszy i nowszy), Nie byłem uczyć różnicę, ale myślę, że to znajdziesz

  3. #3
    for (int i = 0; i lt; OrdersTotal (); i ) {OrderSelect (i, SELECT_BY_POS); if (OrderMagicNumber () == MagicNumber (OrderProfit () == SL || OrderProfit () == TP) {//zamknij zamówienie ... OrderClose (OrderTicket (), ...)}}

  4. #4
    czy orderprofit () zwraca wartość zysku wybranego zlecenia jako pips lub jako walutę?

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    czy orderprofit () zwraca wartość zysku wybranego zlecenia jako pips lub jako walutę?
    w walucie

  6. #6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.