MT4 pytanie o wejście w handlu na żywo.
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: MT4 pytanie o wejście w handlu na żywo.

  1. #1
    Cześć,

    Czy ktoś może mi powiedzieć, czy możliwa jest zmiana danych wejściowych w EA podczas trwania transakcji?

    Na przykład, jeśli ustawię zatrzymanie przyczepy na 20pipsów po raz pierwszy i chcę zmienić ją na 30pipsów, czy mogę po prostu otworzyć okno EA w MT4 i zmienić je ręcznie? Czy ta akcja zostanie zastosowana natychmiast dla bieżącego handlu?

    Dałem przystanek jako przykład, ale może to być coś innego, jak Take Profit czy Break Even ...

    Dziękuję Ci bardzo!

  2. #2
    to prawdopodobnie jest ok, jeśli ea jest poprawnie zakodowane, zresetujesz morze, z tym, że jest w porządku, jeśli nie, to ea ma błędy
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, czy ktoś może mi powiedzieć, czy możliwa jest zmiana danych wejściowych w EA podczas handlu? Na przykład, jeśli ustawię zatrzymanie przyczepy na 20pipsów po raz pierwszy i chcę zmienić ją na 30pipsów, czy mogę po prostu otworzyć okno EA w MT4 i zmienić je ręcznie? Czy ta akcja zostanie zastosowana natychmiast dla bieżącego handlu? Dałem przystanek jako przykład, ale może to być coś innego jak Take Profit lub Breack Even ... Dziękuję bardzo!
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, czy ktoś może mi powiedzieć, czy możliwa jest zmiana danych wejściowych w EA podczas handlu? Na przykład, jeśli ustawię zatrzymanie przyczepy na 20pipsów po raz pierwszy i chcę zmienić ją na 30pipsów, czy mogę po prostu otworzyć okno EA w MT4 i zmienić je ręcznie? Czy ta akcja zostanie zastosowana natychmiast dla bieżącego handlu? Dałem przystanek jako przykład, ale może to być coś innego jak Take Profit lub Breack Even ... Dziękuję bardzo!

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    to prawdopodobnie jest ok, jeśli ea jest poprawnie zakodowane, zresetujesz morze, z tym, że jest w porządku, jeśli nie, to ea ma błędy
    Cześć Trendchaser, po pierwsze, dziękuję za szybką odpowiedź. Więc zasadniczo myślisz, że EA nie musi mieć w sobie jakiegoś specjalnego kodu, ale zamiast tego po prostu poprawnie kodować. Innymi słowy, nie potrzebuje żadnego specjalnego kodu, aby zresetować EA, czy to prawda? Czołgi!

  4. #4
    Po naciśnięciu ”OK” resetujesz wartości. Zasadniczo zeruje EA z nowymi wejściami.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Trendchaser, po pierwsze, dziękuję za szybką odpowiedź. Więc zasadniczo myślisz, że EA nie musi mieć w sobie jakiegoś specjalnego kodu, ale zamiast tego po prostu poprawnie kodować. Innymi słowy, nie potrzebuje żadnego specjalnego kodu, aby zresetować EA, czy to prawda? Czołgi!
    Cóż, jeśli EA ma zlecenia pływające i chcesz, aby nowy TrailingStop zaczął obowiązywać w aktualnie pływających zamówieniach, EA musi mieć możliwość zarządzania kolejnymi zleceniami po zresetowaniu EA ( ze względu na zmiany wprowadzane)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.