czy możemy używać Wskaźników, jak w C
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: czy możemy używać Wskaźników, jak w C

  1. #1
    Hej wszystkim,

    Proste pytanie dla wszystkich programistów tutaj ...

    czy potrafimy używać wskaźników w MQL4 jak w C ... wiesz, jakbyśmy chcieli przekazać zmienną do metody, abyśmy nie musieli zmieniać metody za każdym razem ...

    Jeśli tak ... co robi składnia * i nie robisz tego dla mnie

    Dzięki

  2. #2
    niedozwolone ps: przekazuje zmienną w łańcuchu parm iRtn - SomeFunction (parm1, 2, etc) int SomeFunction (parm1, 2, etc) {whatever}

  3. #3
    Dzięki, Kenz, nie jestem pewien, co próbujesz powiedzieć, ale jestem pewien, że jest to alternatywa ... mógłbyś trochę rozwinąć ... Czy ktoś wie, jak to zrobić?

  4. #4
    lub użyj globali, których zasięg to cały twój wskaźnik lub jeśli przechodzisz od jednego indi do drugiego użycia Globals. Przedstawiona przeze mnie metoda parm jest standardową techniką przekazywania zmiennych. Spodziewam się, że jeden z bardziej zaawansowanych programistów może mnie zmylić i pokazać sposób na wykorzystanie wskaźników przez oszukiwanie kompilatora lub czegoś, ale to jest to, czego używam i to działa.

  5. #5
    Ken Dziękuję za sugestię; Wstydzę się mówić, że nadal nie rozumiem twojej metody parmowej, czy mógłbyś podać krótki przykład? czy mówisz, że po prostu pasujesz sznurkiem? jeśli tak, to jak ustawić go jako zmienną w funkcji? Ponownie dziękuję za pomoc

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ken Dziękuję za sugestię; Wstydzę się mówić, że nadal nie rozumiem twojej metody parmowej, czy mógłbyś podać krótki przykład? czy mówisz, że po prostu pasujesz sznurkiem? jeśli tak, to jak ustawić go jako zmienną w funkcji?
    Co próbujesz zrobić? Twój pierwotny post był dość niejasny. Czy chcesz przekazać zmienne przez referencję? można to zrobić: Wstawiony kod void foobar (int foo, double bar # 91; # 93 {foo = 42; pasek # 91; 2 # 93; = 3; } int start () {int a; podwójne b # 91; 100 # 93 ;; foobar (a, b);/wypełnij zmienne Drukuj (a); Drukuj (b # 91; 2 # 93; } Lub próbujesz uzyskać wskaźniki funkcji? Czy chcesz zaimplementować wywołania zwrotne, czy nawet przekazać kompletne funkcje podobne do zamknięć? Niestety nie jest to możliwe. MQL to bardzo słaby język, w którym brakuje większości przydatnych funkcji znanych z innych języków programowania.

  7. #7
    Hej 7-bitowy ... Próbowałem uzyskać wskaźniki funkcyjne, ale to, co mi dałeś, jest prawie takie samo ... Ken, jeśli to masz na myśli, działa świetnie na to, z czego go używam ... Dzięki chłopaki

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki . Zawsze mam problem z połączeniem przez referencje, te małe rzeczy. Najlepiej znaleźć próbki i uczyć się na nich.
    Ta składnia nie jest wymieniona w odnośniku MQL4, przynajmniej nie w sekcji funkcji, do której należałoby. Znalazłem to przez przypadek podczas szukania pomocy dla niektórych funkcji tablicowych.

  9. #9
    Dzięki 7bit. Zawsze mam problem z połączeniem przez referencje, te małe rzeczy. Najlepiej znaleźć próbki i uczyć się na nich. W sekcji systemów transakcyjnych znajduje się wiele przykładowych kodów, a na platformie forex tsd i bazie kodu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.