Dyskusja GFT Forex
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Dyskusja GFT Forex

  1. #1
    Czy ktokolwiek może pisać programy dla GFT Dealbook? Język nazywa się CTL. Czy ktokolwiek używa tej platformy?

    Dzięki, JIM

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktokolwiek może pisać programy dla GFT Dealbook? Język nazywa się CTL. Czy ktokolwiek używa tej platformy? Dzięki, JIM
    JIM, używam do pisania programów dla Dealbook, gdy GFT był moim brokerem. Wciąż pamiętam pewne rzeczy ... czego potrzebujesz? Może mogę pomóc. Okazało się, że Dealbook jest bardzo dobry, a GFT dobrym brokerem. Jedynym powodem, dla którego ich zostawiłem, było to, że chciałem handlować mini-kontami, więc musiałem zmienić brokerów. Happy Trading ....

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    JIM, używam do pisania programów dla Dealbook, gdy GFT był moim brokerem. Wciąż pamiętam pewne rzeczy ... czego potrzebujesz? Może mogę pomóc. Okazało się, że Dealbook jest bardzo dobry, a GFT dobrym brokerem. Jedynym powodem, dla którego ich zostawiłem, było to, że chciałem handlować mini-kontami, więc musiałem zmienić brokerów. Happy Trading ....
    Ale GFT pozwala na mini-konta.

  4. #4
    jim Używam gft i książki traderskiej i jestem bardzo zadowolony z usług i kopii zapasowej byłby również zainteresowany, jakie programy nie po to, abym mógł pomóc w tym czołowym shane

  5. #5
    Cieszę się, że są tutaj inni użytkownicy serwisu Dealbook (nigdy tego nie widziałem) i że masz takie same pozytywne doświadczenia jak ja. PIPEX, myślę o 2 rzeczach. Z prostej strony; wskaźnik poziomów S R, o którym ostatnio czytałem na tym forum dla MT4. Prowadzę platformę MT4, a nie w handlu, tylko po to, żeby wypróbować wszystkie rzeczy, które tu widzę. Poziom S R dla niego działa dobrze. Na bardziej złożonej stronie chciałbym mieć system, który dałby pewne parametry albo dałby sygnał wizualny, albo dźwiękowy (alarmowy). Co myślisz? JIM

  6. #6
    P?dabyte
    Guest
    Korzystam również z książki transakcji Fx. Bardzo je lubię, na razie tak dobrze. ~

  7. #7
    GFT otwiera biuro w Wielkiej Brytanii i powinno być w stanie zaakceptować fundusze brytyjskie w przyszłym tygodniu lub dwóch.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ale GFT pozwala na mini-konta.
    Opps ... Miałem na myśli micro mini ..... Kiedy byli moim brokerem, nie mieli konta micro mini dostępne .....

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cieszę się, że są tutaj inni użytkownicy serwisu Dealbook (nigdy tego nie widziałem) i że masz takie same pozytywne doświadczenia jak ja. PIPEX, myślę o 2 rzeczach. Z prostej strony; wskaźnik poziomów S R, o którym ostatnio czytałem na tym forum dla MT4. Prowadzę platformę MT4, a nie w handlu, tylko po to, żeby wypróbować wszystkie rzeczy, które tu widzę. Poziom S R dla niego działa dobrze. Na bardziej złożonej stronie chciałbym mieć system, który dałby pewne parametry albo dałby sygnał wizualny, albo dźwiękowy (alarmowy). Co myślisz? JIM
    Hej JIM, kiedy będę miał czas, przyjrzę się. Czy możesz wskazać mi kierunek kodu przykładowego?

  10. #10
    A teraz coś zupełnie przeciwnego. Myślałem, że interfejs jest najmniej intuicyjny i najbardziej irytujący, jaki widziałem do tej pory. Opuściłem je dwa razy. Zapoznaj się z tematem My Trades By Dave w ”Czasopismach handlowych” na Forum Factory. Porzucił je z innych powodów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.