Poszukiwany fikcyjny kanał dla kleszczy forex
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Poszukiwany fikcyjny kanał dla kleszczy forex

  1. #1
    Cześć,

    Użyłem Dynamite Sentimentor do opracowania systemów transakcyjnych dla kontraktów terminowych.
    Fajną funkcją programu był (półlosowy) kanał generowany przez aplikację.
    To było miłe dla pierwszego „testu dymu” nowo zbudowanego systemu transakcyjnego.

    Czy Metatrader ma taką funkcję,
    czy istnieje inny sposób na odtworzenie zewnętrznych kanałów fi z bazy danych mysql?

    Z

  2. #2
    Jak wiem, nie ma funkcji do losowego przesyłania danych... Ale co bym zrobił... To utworzenie pliku txt/csv (format MT4) z losowymi danymi i zaimportowanie danych do MetaTrader za pośrednictwem centrum historii. Użyłbym drugiej aplikacji MT4, aby to zrobić, aby nie mieszać danych rzeczywistych i testowych ... Myślę, że to możliwe. Nie próbowałem, ale teoretycznie było to możliwe.

  3. #3
    Cóż, fajnie byłoby mieć. Z innego wątku rozumiem, że do tego potrzebny jest serwer metatradera. Byłbym fajnym dodatkiem dla brokera oferującego taką usługę W każdym razie wypróbuję plik txt/csv Z PS tutaj jest link do drugiego wątku
    https://www.forex-instant.com/crypto...tial-lots.html

  4. #4
    Tak, to smutne, że opcja dde służy tylko do wyświetlania danych...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.