Czy wolałbym, aby EA była za to odpowiedzialna, wszelkie pomysły, w których można je uzyskać?
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Czy wolałbym, aby EA była za to odpowiedzialna, wszelkie pomysły, w których można je uzyskać?

  1. #1

  2. #2
    WOW, to davidke80 EA wygląda niesamowicie, ma bardzo wysoki współczynnik wygranej, chociaż większość transakcji otrzymuje tylko 1 pipsa zysku, ale wciąż jest to przyjemne, skalpujące EA, uwielbiałem widzieć ten wysoki, zwycięski stosunek Btw, czy myślisz, że te wyniki są nie sfałszowane?

  3. #3
    Myślę, że może to być jeden z tych hacków typu eas, które działają tylko na demo

  4. #4
    po pewnym czasie każdy broker może zabić takiego EA. Działalność brokerska po prostu nie pozwala na taką działalność handlową.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że może to być jeden z tych hacków typu eas, które działają tylko na demo
    skąd z tej strony MT4stat możemy zobaczyć czy jest na demo czy na żywo? jeśli jest na żywo, nie mogę sobie tego wyobrazić. Te zapisy handlowe całkowicie obalają moje przekonania handlowe. i ten przedsiębiorca powinien być w formie bufetu lub Sorosa w ciągu kilku miesięcy. moje wątpliwości są następujące: 1. MT4 jest podzielony na minuty, ale system nie wygląda jak na wykresie minutowym, wygląda na to, że handlujesz na tickach przez tick. 2. pozornie dla mnie żaden broker nie pozwala na taki styl przynosząc zysk 1-pip. 3. najważniejsze pytanie, jaki wskaźnik (lub EA) może pozwolić pozycji zawsze TP na 1pip, zamiast SL na -2 lub -3 pipsów? zaraz po umieszczeniu pozycji gbpusd będzie zwykle wynosił -4 pipsa. W jaki sposób może onona LOGICZNIE LUB FIZYCZNIE zapewnić głównie TP przy 1 pipsie, jest dla mnie po prostu mityczny. Wygląda to fałszywie, ale jakoś czuję, że to nie jest fałszywe, po prostu zdumiewające.

  6. #6
    Nikt nie zauważył? Nie ma rozłożenia na transakcje po pobieżnej recenzji. Ładnie wygląda, dopóki nie zorientujesz się, że wszystkie te transakcje będą przegrane. Dodaj tylko jeden punkt w rozprzestrzenianiu i nie jest tego wart.

  7. #7
    W większości, jeśli nie wszyscy, brokerzy MT4 w Demo mają # 8 lub więcej cyfr, na żywo mają 5 cyfr. Może przypuszczam, że jeśli uda ci się sfałszować jednego, możesz sfałszować drugiego, więc kto wie?

  8. #8
    Nie jest trudno wypracować taki EA. ale wystarczy trochę odwagi, aby go odtworzyć, jeśli spojrzysz na dużą powierzchnię ... używa metody All in, co oznacza, że ​​otwiera prawie maksymalną ilość partii, które może otworzyć dla swojego obecnego salda. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to świetnie, ale połączenie z marginesem może być tuż za rogiem.

  9. #9
    Przeczytaj ten wątek, ale w pigułce - 1 pips EA nie działa NA ŻYWO! - Ale jeśli chcesz zobaczyć 10 000 000 $ 1 Pip Fantasy EA's ....
    https://www.forex-instant.com/tradin...000-month.htmlOświadczenia # 1 pip -
    http://hameed852.mt4live.com/# 2 pip statement -
    http://isea.mt4live.com/

  10. #10
    lol ... inna strona statystyk ... Isea Nadal rządzi fałszywym królestwem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.