Każdy używa MT4 na urządzeniu przenośnym
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Każdy używa MT4 na urządzeniu przenośnym

  1. #1
    Wydaje mi się, że moja praca utrudnia mi handel, więc pomyślałem, że dostanę ręczne urządzenie z internetem i uruchomię na nim MT4.

    Czy ktoś użył przenośnych wersji MT4? Jakieś doświadczenia, czy system operacyjny jest lepszy od innego?

    Z góry dziękuję.

  2. #2
    Uruchomiłem go na pdatelefon komórkowy na chwilę, ale bateria wyczerpuje się zbyt szybko. Dan

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Uruchomiłem go na pdatelefon komórkowy na chwilę, ale bateria wyczerpuje się zbyt szybko. Dan
    Czy nie musi być uruchomiona wersja CA? mam ipaq, który może być przydatny. Powiedziawszy, że używam libretta do handlu mobilnego i btopenzonu do dostępu i karty mobilnej, gdy btopenzone nie jest dostępny

  4. #4
    Istnieją trzy wersje MetaTrader4 Mobile CE. Sprawdź stronę internetową dla dwóch pozostałych.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wydaje mi się, że moja praca utrudnia mi handel, więc pomyślałem, że dostanę ręczne urządzenie z internetem i uruchomię na nim MT4. Czy ktoś użył przenośnych wersji MT4? Jakieś doświadczenia, czy system operacyjny jest lepszy od innego? Z góry dziękuję.
    Używam mobilnego MT4 na moim Audiovox XV6600. Istnieją oczywiście ograniczenia, ponieważ niewielki rozmiar i fakt, że nie można wyświetlić więcej niż jednego okna lub waluty lub ram czasowych na raz. Używam go głównie do monitorowania transakcji, które już zrobiłem na aukcji, kiedy muszę być w biegu. Bardzo podoba mi się XV6600, ponieważ ma więcej nieruchomości niż większość PDAPPC. Jednak XV6600 według mnie nie jest wygodny jako telefon, mimo że można go używać zarówno jako telefonu, jak i Pocket PC. XV6600 jest trudniej znaleźć USA i jest bardziej popularny w innych krajach pod różnymi i (Harrier, iMAte, itp.) Powodzenia.

  6. #6
    Używaj go cały czas, świetna mała platforma. Łatwy w użyciu i przydatny, gdy dużo podróżujesz, ale masz te długoterminowe transakcje, które chcesz śledzić.

  7. #7
    Przepraszam, jestem osłabiony technologią !!!! Ok, więc można to zrobić i wygląda na to, że platforma jest użyteczna. Więc .... dla wszystkich ludzi z USA, co, w jaki sposób mogę uzyskać sygnał z internetu na urządzenie? Zastanawiam się nad użyciem Verizon i Treo, ale jeśli dobrze zrozumiem, jestem w szybkim, szerokopasmowym obszarze, co oznacza, że ​​prędkości transmisji będą bardzo powolne. Nie wiem, czy byłby to problem z platformą mobilną Metatrader. Dzięki za całą pomoc.

  8. #8
    Mój PDA to audiovox 6601 Sprint. Wykorzystuje sieć Sprint do ruchu internetowego. Mogę też podłączyć go bezpośrednio do mojego laptopa i surfować z moim laptopem, jeśli go potrzebuję. Tylko pamiętaj, aby nie pozostawić metatradera w ruchu przez cały czas, ponieważ dość szybko rozładuje on baterię. Nie możesz uruchamiać niestandardowych wskaźników z tego, co widziałem.

  9. #9
    lol przepraszam za uczynienie tego wątku ożywają. Ostatni post był w 2006 roku, ale nie chciałem zaczynać kolejnego wątku ... Chciałem wiedzieć ... czy możesz uruchomić pełną wersję metatradera na laptopie z Windows CE 5.0? czy może uruchomić tylko metatrader mobile? dzięki za pomoc

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przepraszam, jestem osłabiony technologią !!!! Ok, więc można to zrobić i wygląda na to, że platforma jest użyteczna. Więc .... dla wszystkich ludzi z USA, co, w jaki sposób mogę uzyskać sygnał z internetu na urządzenie? Zastanawiam się nad użyciem Verizon i Treo, ale jeśli dobrze zrozumiem, jestem w szybkim, szerokopasmowym obszarze, co oznacza, że ​​prędkości transmisji będą bardzo powolne. Nie wiem, czy byłby to problem z platformą mobilną Metatrader. Dzięki za całą pomoc.
    Nawet przy powolnym połączeniu z Verizonem stwierdzam, że działa dobrze. Mam Verizon i Sung i730 Smartphone i nie miałem żadnych problemów. Świetna mała platforma z podstawowymi wskaźnikami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.