aktualizacja wskaźnika reqd
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: aktualizacja wskaźnika reqd

  1. #1
    1 Załącznik (y) Chciałbym dodać wyskakujące okienko do tego wskaźnika, aby ostrzec, kiedy cena osiągnie linię trendu.

    Na tym wskaźniku jest tylko dźwięk WAV. Rozejrzałem się za podobnym wskaźnikiem, ale nie znalazłem żadnego.

    https://www.forex-instant.com/attach...1623787544.mq4

  2. #2
    hej ...... całkiem możliwe, że brakuje mi punktu tego wskaźnika ..... ale dla mnie kod wydaje się mylący ..... Wstawiony kod ObjectCreate (TLineName, OBJ_TREND, 0, Time # 91; 25 # 93; Oferta, czas # 91; 0 # 93 ;, Zapytaj); który wydaje się ustawić prawą krawędź linii trendu w Ask, co oznacza, że ​​linie Wstawiono kod double val = ObjectGetValueByShift (TLineName, 0); if (Bid-AlertPipRange * Point lt; = val Bid AlertPipRange * Punkt gt; = val) PlaySound (AlertWav); prawie zawsze będzie prawdą, gdy zostanie zastosowany do wykresu ...... jest wskaźnikiem działającym prawidłowo ..... jeśli nie, daj nam znać, co twoja próba, a my możemy zakodować to do twojej specyfikacji ..... .h/---/--- Wstawiony kod, jeśli (Bid-AlertPipRange * Point lt; = val Bid AlertPipRange * Punkt gt; = val) Alert (Symbol (),, Okres (), Trend linii Alert na , Oferta);

  3. #3
    1 Załączniki Witam teraz wyświetla pop-up, który odczytuje Tline Alert ... dla każdej pary dołączonej też. jego nie mówi, w jakiej parze jest alert. Nie jestem pewien, co masz na myśli exaclty. Hayseed. Chciałem tylko prostej linii trendu narysowanej na wykresie, a gdy cena zamknięcia spadnie w określonym przedziale cenowym, pojawi się wyskakujące okienko z linią EURUSD, na przykład nie mogę znaleźć czegoś takiego.
    https://www.forex-instant.com/attach...1162717996.mq4

  4. #4
    1 Załącznik (e) hej ..... powinno to oznaczać symbol i okres ..... Testuję go, gdy rynek się otworzy ..... oryginalny kod nadal wydaje się zagmatwany ...... krzyczeć, jeśli jakiekolwiek zmiany są potrzebne ...... h
    https://www.forex-instant.com/attach...6485324683.mq4

  5. #5
    Zastanawiam się, gdzie na linii, jakie trafienia ceny wyzwala alert zgodnie z programem? Na linii znajdują się 3 węzły ... więc jej potrzeby muszą znajdować się między węzłem środkowym a prawym węzłem ... lub gdziekolwiek pomiędzy 3 węzłami wzdłuż linii

  6. #6
    to jest również moje obawy ...... najbardziej odpowiedni punkt jest ustawiony na cenę Ask, co powinno oznaczać, że będzie ostrzeżony w ruchu .... większość linii trendu jest rysowana przy użyciu wartości innych niż Bid i Ask .... często będą używać najwyższego lub najniższego poziomu .... i linii trendu remisu stąd ..... dolna linia nie sądzę, aby ten wskaźnik, jak pierwotnie został napisany, pozwoli osiągnąć cel ..... ale powinien teraz podać symbol i ramy czasowe .... trochę wyobraź sobie, że musisz zdecydować o swojej metodzie rysowania linii, a następnie możemy napisać coś nowego razem ..... opublikuję kilka przykładów później .. ... h

  7. #7

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ten ma wyskakujące okienko
    Jak tego używasz?

  9. #9
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jak tego używasz?
    Otwórz właściwość Trendline i umieść odległość pipsów za pomocą parametru Alert_ # Objaśnienie podano również w kodzie źródłowym* we właściwości linii trendu: Alert_ # (# = liczba pestek, które alarm powinien uruchomić) *

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Otwórz właściwość Trendline i umieść odległość pipsów za pomocą parametru Alert_ # Objaśnienie podano również w kodzie źródłowym* we właściwości linii trendu: Alert_ # (# = liczba pestek, które alarm powinien uruchomić) *
    W przypadku, gdy w linii trendu pojawią się informacje o ostrzeżeniu, wskakuj na linię trendu za pomocą tego urządzenia. Nie mogę się dowiedzieć, gdzie jest

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.