System handlu Nanningbob 4h wer. 5.0 - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: System handlu Nanningbob 4h wer. 5.0

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy będziesz wykonywał hedging, gdy masz do czynienia z dziurą? Miałem wrażenie, że tylko jeden EA może działać na jednym wykresie naraz. Czy może działać więcej niż jeden EA naraz? Skąd wiesz, czy pierwszy działa, jeśli dodasz drugi? Kiedy próbowałem tego zrobić, widzę, że pierwsza buźka zniknie i zastąpiona nazwą drugiego zainstalowanego EA.
    Nie używasz drugiego EA, dopóki nie wprowadzisz pierwszego lub nie zmienisz EA, ponieważ zmieniły się warunki handlu. Po wejściu EA do handlu odbywa się to dzięki jego pracy. Zarządzasz handlem po tym. Korzystam tylko z jednego EA naraz. Pozycje 2 i 3 nowe EA zostały dołączone do ekranu, ponieważ pierwszy EA nie osiągnął zysku zgodnie z oczekiwaniami.

  2. #12
    W chwili obecnej nie zabezpieczam się, chyba że w nagłych wypadkach lub właśnie dowiedziałem się, że historia wiadomości źle mi się uda. Zabezpieczanie jest trudne do cofnięcia.

  3. #13
    Użyję mojego poprzedniego formatu do transakcji i dostosuję się z czasem do tego, co będzie najlepsze. Umieszczam możliwe transakcje i jakie EA zamierzam z nimi wykorzystać. Możesz wybrać i wybrać te, które Twoim zdaniem najbardziej Ci się podobają. Powodzenia. WYNIKI Sprzedaje audcad # 1 euraud # 2, gdy jest separacja eurcad # 2 eurgbp # 2 eurnzd # 2 eurusd # 3 usdcad # 2 Kupuje gbpjpy # 1 usdchf # 1 usdjpy # 1 STILL IN LUB REENTERD TOTALS suma na dzień tygodnia za miesiąc Przenoszenie WALUT I INNYCH INFORMACJI. Zamierzam podzielić waluty na 4 grupy. Powolna, średnia, umiarkowana lotność, ekstremalna ruchliwość. Numery wznowienia drugiego poziomu to sugestie. GRUPA WOLNEJ WALUTY: 150 wejśćwyjść AUDNZD, CHFJPY, EURGBP, EURCHF, NZDUSD, USDJPY, USDSGD, USDHKD MEDIUM GROUP: 150- 200 wejść ponownie AUDCAD, AUDUSD, EURCAD, EURUSD, NZDJPY, NZDCHF, USDCAD, MODERATE VOLATILE GROUP. 200 wejść ponownie AUDCHF, AUDJPY, EURAUD, EURJPY, GBPUSD, USDCHF LOTNOŚĆ (WYKORZYSTANIE Z OSTROŻNOŚCIĄ LUB PRZEJDŹ 250 LUB 300 NA PONOWNIE. 200 reentry GBPCHF, GBPJPY, EURNZD NIE POLECAM LISTY 300 ponowne wejście Jeśli chcesz ćwiczyć z systemem odzyskiwania 2.4.2, użyj GBPNZD. korzystanie z 300 reprinty pip z gbpnzd pomyślnie GBPNZD, GBPAUD, GBPCAD __________________

  4. #14
    Proszę, wybacz ten nowy facet tutaj. Czy EA oznacza roboty? Próbowałem znaleźć definicję w Internecie, ale nie można jej dokładnie dopasować do wyszukiwarki.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Proszę, wybacz ten nowy facet tutaj. Czy EA oznacza roboty? Próbowałem znaleźć definicję w Internecie, ale nie można jej dokładnie dopasować do wyszukiwarki.
    Może dla zachowania tego wątku w porządku, szczególnie dla nowych osób, powinieneś umieścić regułę 1 vouch (styl Steve'a Hopwooda), aby zatrzymać frywolne i głupie pytania. Ta osoba nie może wykonać prostego wyszukiwania i chce korzystać z tego systemu !!!!!! wyszukiwanie EA forex daje mnóstwo wyników, nie sądzę, żeby Domanic był gotowy na ten system, wątek, forum i ogólnie rynek forex. Z poważaniem

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Proszę, wybacz ten nowy facet tutaj. Czy EA oznacza roboty? Próbowałem znaleźć definicję w Internecie, ale nie można jej dokładnie dopasować do wyszukiwarki.
    EA oznacza Expert Advisor, czasami określany jako slang jako robot. Jednak mój system nie jest w pełni zautomatyzowany. Wybierasz, kiedy rozpocząć handel, EA wchodzi tylko wtedy, gdy istnieją określone warunki. Będziesz musiał demonstrować przez kilka miesięcy, aby zrozumieć podstawy. Witamy w FOREX, gdzie wszyscy tracą pieniądze, dopóki nie dowiesz się, jak to działa, a następnie nadal tracimy pieniądze.
    Więc demo, a następnie zdobądź konto grosza, dopóki nie nauczysz się handlować. Wiem, że facet, który myślał, że 13 000 dolarów wystarczy, by się uczyć. Robi dobrze i jest teraz tylko 8000 w dziurze. Gdyby zrobił grosze, tak jak mu powiedziałem, miałby tylko 80 dolarów w dziurze. Nie ma skrótów w nauce tego biznesu. Przegraj z wygranymi groszami za grosze. Jeśli handlujesz dolarami lub więcej, nie potrzebujesz FF.

  7. #17
    przepraszam, jestem nowy tutaj Czy możemy założyć, że ten symbol # odnosi się do numeru EA, który właśnie uruchomił 1 EA na parę?

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    przepraszam, jestem nowy tutaj Czy możemy założyć, że ten symbol # odnosi się do numeru EA, który właśnie uruchomił 1 EA na parę?
    Aby uruchomić więcej niż jeden EA, musisz użyć więcej niż jednego ekranu. Potrzebowałbyś więc dwóch ekranów Eurusd, aby mieć # 1 EA na jednym i # 2 EA na drugim. Nie widzę jednak powodu, dla którego ktoś chciałby to zrobić. Mój system nie jest zaprojektowany do tego, aby dwie transakcje były tak blisko siebie.

  9. #19
    HI BOB Zauważyłem, że zachowałeś uprawnienia do MPTM (Multi Purpose Trade Manager) w wersji 5, ale nie rozwinąłeś jego użycia. Dla dobra nowych czytelników może być dobrym pomysłem dołączenie dokumentu do korzystania z MPTM z systemem. Zauważam, że dzięki nowym EA (Expert Advisers) dla wersji 5, poprzednia funkcja automatycznego powrotu do handlu po zamknięciu nie obowiązuje. Ponowne wejście nastąpi tylko wtedy, gdy warunki zostaną spełnione ponownie. Z poważaniem

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    HI BOB Zauważyłem, że zachowałeś uprawnienia do MPTM (Multi Purpose Trade Manager) w wersji 5, ale nie rozwinąłeś jego użycia. Dla dobra nowych czytelników może być dobrym pomysłem dołączenie dokumentu do korzystania z MPTM z systemem. Zauważam, że dzięki nowym EA (Expert Advisers) dla wersji 5, poprzednia funkcja automatycznego powrotu do handlu po zamknięciu nie obowiązuje. Ponowne wejście nastąpi tylko wtedy, gdy warunki zostaną spełnione ponownie. Z poważaniem
    Sekcja Reentry to sekcja 5, nad którą pracuję, ponieważ zasady będą inne, ale masz rację, warunki muszą być spełnione ponownie i potrzebujesz pewnej ilości spreadu między pozycjami opartymi na zmienności waluty. MPTM stanie się opcjonalny. Odkąd przełączyłem się na FXSol UK w momencie, gdy włączam MPTM, będą oni automatycznie trafiać w nową SLTP za każdym razem. Gwarantuję, że jeśli ustawię 10, to prawie 100% czasu to zdobędzie. Więc dla mnie mogę zdecydować się nie używać tego. Próbuję nowych liczb, takich jak 40/25 i ............. masz to, że trafiają w 25. Więc mogę obejść się bez tego brokera. Lepiej wypuszczę TP 40 zamiast iść z 25. Nie chcę przegapić wielkich ruchów, kiedy się zdarzają, więc to jest mój dylemat z FXSolem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.