Wskaźnik FlexBox - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Wskaźnik FlexBox

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim, nie chcę oszukiwać tego wątku, ale po 5 latach handlu na rynku forex w końcu odkryłem, że powinienem zapomnieć o każdym wyrwaniu egy ..... jeśli zwykły breakout egy uczynił ludzi bogatymi .. mamy 90 zwycięzców i tylko 10 % luzów teraz !!!!!!! saly
    Bez obrazy, twoja codzienna metoda klna jest rodzajem metody podziału zmienności i używa strasznego R: R. 90% zwycięzców10% przegranych to nie tylko funkcja systemów, ale także drugi i trzeci filar handlu, jakim jest zarządzanie plogami i pieniędzmi. Ważna jest również dyscyplina.

  2. #32

  3. #33
    Wygląda na to, że ta nić umarła, ale muszę zadać pytanie dotyczące indeksu FlexBox. Uważam, że indior jest bardzo przydatny do znajdowania poziomów cen i akumulacji, ale muszę ręcznie ładować indior, ponieważ pola nie malują automatycznie. Czy każdy organ może naprawić ten błąd. Z góry dziękuję i kciuki, że ktoś to zobaczy ...... Pozdrowienia i Szczęśliwego Nowego Roku 2014 Rod

  4. #34
    Rod, Czy próbowałeś zmodyfikowanej wersji w Post 102?

  5. #35

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Rod, Czy próbowałeś zmodyfikowanej wersji w Post 102?
    Cześć Joeyd Tak! dostałem to .. Dodano kilka poprawek, ale z jakiegoś powodu pola nie wydają się aktualizować, dopóki nie otworzę listy indior na wykresie, dwukrotnie kliknij indior, aby ją edytować i zamknąć, a następnie zaktualizuje się. Pamiętaj, że nie jestem programistą, ale patrząc na kod wszystko wydaje się być we właściwym miejscu, powinno aktualizować każdy tik ..... bardzo dziwne. Dziękuję za odpowiedź Rod

  6. #36
    Witajcie handlowcy Niewiele obserwacji Handel skrzyniami lub handel breakoutami często kończy się ą z powodu fałszywych outów. Bardzo często zdarza się, że dużo podróbek. -30% przyniesie wiele pipsów, aby pokonać oszustwa. Zrobił miliony, ale zrobił to w akcjach, ale nie jestem pewien, czy FX jest idealny do zastosowania tej metody, ponieważ większość par jest w zasięgu. Jeśli masz rozwiązanie do podróbek, możesz mieć zwycięski system.

  7. #37
    Expert-indoor folder .................. zmodyfikowana wersja flexbox india nie otwiera się na wykresie .... czy ktoś miał podobny problem?

  8. #38
    to działa dobrze ... ale jedna wątpliwość, że przychodzi dobrze w czasie rzeczywistym lub późno ... ponieważ oglądałem jeden wykres i nie ma pudełka .. aby odświeżyć inne indior zmieniłem ramkę czasową do 15 minut i do 30 minut. .. to pokazuje pudełko .. każdy proszę

  9. #39
    Czy ktoś tutaj miał ten typ pudełka na swoich wykresach? To z indi rozciąga się na najnowszą świecę.
    http://prntscr.com/jvg8c6sol

  10. #40

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Expert-indoor folder .................. zmodyfikowana wersja flexbox india nie otwiera się na wykresie .... czy ktoś miał podobny problem?
    Cześć Shinewel Może to mieć coś wspólnego z MT4 nie kompilowaniem zdekompilowanego kodu. Możesz spróbować wcześniejszej wersji MetaEditor.exe. Pozdrawiam Rod

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.