Migotanie miga GOLD
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Migotanie miga GOLD

  1. #1
    chcę zebrać handlarzy, którzy handlują złotem

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5
    Zacząłem gromadzić akcje GLD w listopadzie, żeby nie klepać się po plecach, ale zacząłem kupować po cenie 711,00 USD na rynku COMEX. CaChing, nie możesz wybrać dna, ale ja to zrobiłem. Kupiłem trochę fizycznego złota, co jest szaloną premią. w tej samej cenie. Jak w przypadku każdego dobrego ruchu, nie kupiłem wystarczająco dużo. Właściwie to kupiłem srebro Ishares, a to działa jeszcze lepiej.

  6. #6
    Cena złota za dostawę w sierpniu gwałtownie spadła o -2% w piątek, ponieważ dolar wzrósł, a lepsze niż oczekiwano dane o pracy zmniejszyły atrakcyjność złota jako bezpiecznej przystani. Komentarze prezydenta Fed z Atlanty Dennisa prawdopodobnie tłumiły złote byki, które wykorzystywały metal szlachetny jako zabezpieczenie inflacyjne. Prezydent Fed powiedział, że nie jest zbytnio zaniepokojony zagrożeniem inflacyjnym, a Fed musi „zarządzać pakietem bodźców, aby wspierać ożywienie”. W rzeczywistości rynek zaczął wyceniać podwyżkę stóp przez Fed! Wkrótce po danych o zatrudnieniu poza rolnictwem, kontrakty futures na fundusze federalne CBOT wykazały 70% prawdopodobieństwo, że Fed podwyższy swoją stopę procentową do co najmniej 0,5% do listopada z obecnego przedziału 0-0,25%. Ostatnim razem Fed podniósł koszty finansowania zewnętrznego w czerwcu 2006 r., Kiedy stopa wzrosła do 5,25%. Pomimo wzrostu do 992.1 na początku zeszłego tygodnia, zarabiający zainicjowali wyprzedaż, zapobiegając testowaniu 4-cyfrowego poziomu przez metal szlachetny. W ciągu tygodnia kontrakt złota spadł o -1,8%, aby osiągnąć poziom 922,6. Jednak tak długo, jak dolar wznawia spadki i rośnie popyt inwestycyjny, uważamy, że prawdopodobieństwo, że żółty metal przebije 1000, jest nadal wysokie. Inwestorzy powinni jednak uważniej monitorować możliwość podwyżki stóp przez Fed, ponieważ będzie to miało duży wpływ na perspektywy USD i inflacji, a tym samym na złoto. Podobnie jak złoto, srebro spadło -3,2% na dzień i -1,4% na tydzień, aby zamknąć o 15.39 w piątek. Zmienność cen srebra wzrosła, o czym świadczy niedawny gwałtowny wzrost długiej pozycji w kontraktach futures na srebro. Pomimo łagodnego wycofania się w piątek z powodu szerokiej słabości surowcowej, platyna zebrała 7,5%, by ustabilizować się w 1286 roku w zeszłym tygodniu. Kontrakt benchmarkowy wzrósł nawet do 1301,9, najwyższego poziomu od września 2008 r., W czwartek. Uważamy, że głównym powodem jest to, że nadwyżka sektora motoryzacyjnego została zniesiona po zatwierdzeniu przez GM ochrony przed upadłością.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.