Informacje o oknie danych i niedopasowanie danych dziennika
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Informacje o oknie danych i niedopasowanie danych dziennika

  1. #1
    1 Załącznik (ów) Hiforex-instantGuru's ...

    Jestem nowicjuszem w kodowaniu MQL4 i natknąłem się na ten problem, gdzie szczegóły wykresu Okno danych nie pasuje do danych wyjściowych dziennika dla indeksu RSI.
    Od kilku dni chodzę w kółko, próbując znaleźć odpowiedź bezskutecznie.

    Oto mój kod poniżej, aby spróbować przechwycić wartość RSI
    Wstawiony kod bool NewBar () {statyczny datetime lastbar; datetime curbar = Time # 91; 0 # 93 ;; if (lastbar! = curbar) {lastbar = curbar; return (true); } else {return (false); }}/ --------------------------------------------- --------------------- /| Funkcja zaznaczania eksperta |/ ----------------------------------------------- ------------------- void OnTick () {if (NewBar () Period () == 5) {Alert (NormalizeDouble (iRSI (Symbol (), 0, 14,2,0), 2);); }}
    Proszę zobaczyć załączony obrazek z sekcjami podświetlonymi na żółto.

    Mam nadzieję, że ktoś zna odpowiedź


    https://www.forex-instant.com/forex-...sd-8816-a.html

  2. #2
    Upewnij się, że RSI na wykresie jest ustawiony jak funkcja iRSI () w kodzie ... zwłaszcza AppliedPrice. BTW, spójrz na koniec funkcji Alert () ... Podwoiłeś);

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Upewnij się, że RSI na wykresie jest ustawiony jak funkcja iRSI () w kodzie ... zwłaszcza AppliedPrice. BTW, spójrz na koniec funkcji Alert () ... Podwoiłeś);
    Cześć FerruFX, dziękuję za szybką odpowiedź. w odniesieniu do) ;, skopiowałem i wkleiłem kod z edytora i nie usunąłem go
    Funkcja iRSI () w kodzie, a wykres jest taki sam, ale nie może dowiedzieć się, co powoduje rozbieżność.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Funkcja iRSI () w kodzie, a wykres jest taki sam, ale nie może dowiedzieć się, co powoduje rozbieżność.
    W rzeczywistości wysyłasz alert w otworze nowego paska ... podczas gdy okno danych pokazuje końcową wartość tego samego zamkniętego paska.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} W rzeczywistości wysyłasz alert w otworze nowego paska ... podczas gdy okno danych pokazuje końcową wartość tego samego zamkniętego paska.
    Cześć, Chciałem życzyć pomyślnego 2017 roku. Dużo wdzięczności za podjęcie ciężaru rozwiązywania ludzkich technologii. problemy i radosne nastawienie do startu. Dzięki

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, Chciałem życzyć pomyślnego 2017 roku. Dużo wdzięczności za podjęcie ciężaru rozwiązywania ludzkich technologii. problemy i radosne nastawienie do startu. Dzięki
    Dziękuję Aaven za życzenia i komentarze. Życzę Tobie i Twoim bliskim wszystkiego najlepszego na rok 2017!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.