Brokerzy i kanały MetaTrader - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Brokerzy i kanały MetaTrader

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jak zatem działa przesunięcie czasu serwera? Jakiego brokera używają do pobierania historii i czy był to czas serwera dostosowany do danych losowego brokera?
    Czas serwera jest ustawiony na serwerze w kilku etapach. Czas sieci Synchronizacja protokołu dla wszystkich serwerów jest pierwsza, a następnie wybierane jest przesunięcie. Przesunięcie godzinowe to ustawienie specyficzne dla brokera dla serwera. Podoba mi się, jak FXDD ustawia swoje przesunięcie na rozpoczęcie i zakończenie w południe w niedzielę i 12 w piątek. Jeśli korzystasz z przycisku pobierania Centrum historii, otrzymujesz dane, które nie należą do żadnego brokera. Żaden broker nie ma tych cen, żaden broker ich nie udostępnia. Z tego powodu uważam, że zarówno dane, jak i czas są dość skorumpowane, ale to tylko moja opinia. Niektórzy ludzie przeprowadzili backtested EA, który stał się opłacalny w handlu na żywo. Polecam przewinąć wykres na swoim brokerze i uzyskać w ten sposób dane M1. Przytrzymaj PageUp. Wcześniej pobrałem historie pobrane przez HC, pobrane przez brokera i pobrane wykresy. Moje dane uległy uszkodzeniu. Przetestowałem EA na wykresie w porównaniu z pobranymi danymi i znalazłem ogromny zysk na pobranych danych oraz utratę danych na wykresie (sądzę, że pobrane dane mogą nie zawierać spreadu lub czegoś). Odchylenia między dwoma zestawami historii były bardzo niewielkie, ale odzwierciedlały bardzo dużą zmianę rentowności.

  2. #12
    Dziękuję wam, więc mówicie, że nie mogę znaleźć brokera, hmmmm, ok, więc jak mogę dostać te pliki srv? Dzięki -M-

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję wam, więc mówicie, że nie mogę znaleźć brokera, hmmmm, ok, więc jak mogę dostać te pliki srv? Dzięki -M-
    Wyślij do mnie wiadomość e-mail z Twoim adresem e-mail, a wyślę do Ciebie e-mailem. Jeśli powiesz mi, jakiego brokera jesteś zainteresowany, mogę sprawdzić listę lub wyszukać, aby potwierdzić, że są brokerem MT4.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć wyjaśnienie dotyczące MetaTrader i brokerów, którzy oferują go na ich platformę. Powodem jest to, że obecnie używam MetaTrader tylko do tworzenia systemów, testowania, testowania wstecznego ... itd. Wiem, że wielu brokerów używa MT jako medium platformy, ale jestem ciekawy, czy wszyscy używają tego samego kanału z jednego
    http://translation-agencies-list.com/lub jeśli każda MT od każdego innego brokera jest inna? Na przykład moja obecna platforma MT pochodzi z Alpari, która ma 3-pip spread na GBPUSD. Ponieważ jednak tak wielu brokerów używa MT, jestem ciekawy, czy mają zmienne spready, ale ten sam kanał, a następnie jak to mogłomogłoby zmienić moje wyniki handlowe. Czy każdy może wyjaśnić MT, a to jest uniwersalne lub wielokrotne źródła danych i wszelkie odmiany brokerów? Wielkie dzięki...
    Jeśli chodzi o brokerów, istnieje wiele katalogów forex, w których można znaleźć listy brokerów MT4. Po prostu spróbuj google

  5. #15
    No hej. Mogę komuś pomóc Daj mi plik proszę mt4feeder.feed, jeśli nie jest to trudne. Bardzo ważne jest, aby pracować z cytatami i sygnałami oraz stworzyć projekt do sprzedaży sygnałów. Proszę udostępnić plik danych mt4feeder.feed, jeśli nie jest to trudne. Dziękuję bardzo. Możesz wysłać pocztę lub podać tutaj link do pobrania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.