Kto jest najlepszym brokerem ECN dla dużych depozytów i kłęby - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Kto jest najlepszym brokerem ECN dla dużych depozytów i kłęby

  1. #11
    Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli mam konto o rozmiarze przekraczającym 20 000, przechodzę na rynek CBOE (poprzez brokera, takiego jak futures AMP, z którym pracowałem w przeszłości). Byłoby to tak „czyste” warunki rynkowe, jak to tylko możliwe, cena nigdy nie jest gwarantowana, ale wykonanie jest szybsze w normalnych warunkach .. i przy minimalnym poślizgu w szybkich warunkach (i wciąż szybko). Wystarczy wspomnieć o tym, że jest to opcja, a także .. masz więcej interesujących aktywów do handlu z rodziny obligacjibonówwięcej towarów, a spready są zwykle PÓŁ .. droga jest długa

  2. #12
    Cześć, dziękuję za odpowiedzi. Mitch77 - Właściwie sprawdziłem Dukascopy i skłaniam się ku używaniu ich jako mojego brokera. Przeczytałem o nich rozsądne rzeczy i to, jak działa ich model płynności, i że są „podobno” tak bliscy jak czysta ECN. Przed podpisaniem umowy chciałem zrobić trochę więcej badań i dowiedzieć się o wszelkich problemachproblemach (nadmierne poślizgi itp.), Które powinienem wiedzieć przed podpisaniem dokumentacji. Jeśli nie masz nic przeciwko, pytam, kto jest twoim brokerem? @ al - dzięki za informacje o tym, jak różni brokerzy zabezpieczają swoje ryzyko w małych i dużych transakcjach. Dobrze wiedzieć ich egy tutaj. Przyjrzę się innym, ale czy oferują usługę ECN. Moje racjonalne podejście do ECN polega na tym, że przeczytałempowiedziano mi, że są mniej skłonni do gry przeciwko małym niezależnym handlowcom, ponieważ ich model płynności jest ustawiony inaczej. Wszelkie inne wskaźniki byłyby bardzo mile widziane ...

  3. #13
    @ njr- Mam 2 brokerów, których używam, ATC i Lmax. Mam konto w ATC od ponad 4 lat i nie miałem żadnych problemów, o których mógłbym pomyśleć. Jeśli spojrzysz na opinie brokerów FPA, mają zdecydowanie najlepsze opinie na temat każdego dużego brokera, ale chyba nie czytam zbyt wiele recenzji. Miał tylko konto z Lmax przez kilka miesięcy, ale podobnie jak ATC do tej pory nie było skarg, dobre spready i minimalny poślizg.

  4. #14
    Dzięki Mitch77 - doceniam twoją radę i na pewno je sprawdzę ....

  5. #15
    Ostatnim razem, gdy sprawdzałem, Dukas miał straszne stawki wymiany.
    http://www.dukascopy.com/swiss/engli...nts/overnight/Obecnie handluję sumami jako twoje i korzystam z MB Trading
    FX Pro? Co? Przed wprowadzeniem ECN byli sklepem kubełkowym, nigdy nie zaufaliby tego rodzaju instytucjom. Jeśli chodzi o AMP Futures, nie widzę nawet ich danych kontaktowych. Co polecacie? Jestem zdumiony.

  6. #16
    Dzięki V4X. Czy mogę zapytać, kto ma twojego brokera, że ​​handlujesz podobnymi wolumenami ze mną? PM mnie, jeśli wolisz ....

  7. #17
    dukascopy jest dobre, ale możesz również rozważyć dostawcę płynności, takiego jak CFH Markets, Boston Prime
    Mam dobre doświadczenia na CFH od ponad 2 lat.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki V4X. Czy mogę zapytać, kto ma twojego brokera, że ​​handlujesz podobnymi wolumenami ze mną? PM mnie, jeśli wolisz ....
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki V4X. Czy mogę zapytać, kto ma twojego brokera, że ​​handlujesz podobnymi wolumenami ze mną? PM mnie, jeśli wolisz ....

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki V4X. Czy mogę zapytać, kto ma twojego brokera, że ​​handlujesz podobnymi wolumenami ze mną? PM mnie, jeśli wolisz ....
    Powiedział, że MB Trading i zgodziłbym się szczególnie w porównaniu z niektórymi szalonymi innymi opcjami w tym wątku.

  9. #19
    Najlepszym brokerem ECN, z jakim się zetknąłem, jest fxopen-ECN, który według mnie jest dobry. Inne, których użyłem, były hotforex z dobrymi zwartymi spreadami.

  10. #20
    Cześć wszystkim, wielkie dzięki za odpowiedzi. Dobrze mieć różne poglądy i zalecenia. Zdecydowałem się pójść z książętami. Podoba mi się ich model płynności i wydaje się, że oferują najlepsze spready dla graczy ENC. Interfejs jest również całkiem niezły, chociaż jednym z punktów jest to, że nie można zobaczyć pełnego PL otwartych pozycji, ponieważ nie obejmuje prowizji. Można zobaczyć prowizję od transakcji, ale dopiero po wykonaniu. Inną opcją jest całkowite obliczenie prowizji, która zależy od wielu czynników ... Ogólnie stwierdziłem, że były one wybierane z wielu ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.