Strategia US News Scale-Out - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Strategia US News Scale-Out

  1. #11
    Dzisiaj się skończyło ... wciąż czekam na trend. Zyskał zysk w wysokości 5, 10, 15 i 20. Część # 5 została zamknięta przy zamknięciu świecy 9: 30-10 z dodatkowym zyskiem w wysokości 15. Pozostałe partie zostały zatrzymane na początku. 65

  2. #12
    Bez dzisiejszych wiadomości oczekujemy skalpu 5 pipsów od pudełka 8-8: 30. Jesteśmy w handlu długo na 1.8085. W momencie pisania tego tekstu dotarł on do 1.8088. Będę aktualizować, gdy dotrzemy do celu.

  3. #13
    To było łatwe. 25 Chciałbym wspomnieć o czymś, czego nauczyłem się po drodze. Jeśli śledziłeś mój system, bardzo łatwo jest zobaczyć, ile pipsów pozostawiłem na stole. Takie sytuacje skłoniły mnie do optymalizacji wielu systemów po drodze. Jest to bardzo kuszące i wierzę, że prowadzi do upadku wielu handlowców. To czynnik chciwości. Poważnie, kulę się, gdy widzę, jak cena podbiega, tak jak tego ranka. Mógłbym z łatwością zoptymalizować mój system, aby zachować kilka losów. Właściwie myślałem o tym, że dziś rano będę traktował to jako normalny handel, ponieważ był koniec tygodnia i dziwne było, że nie było wydarzeń informacyjnych. Jasne, że poszedłbym dziś rano, ale to chciwość. Chciwość zabije cię, gdy rynek nie zareaguje w ten sposób. Chodzi mi o to, że jeśli masz coś, co działa, trzymaj się tego. Trawa zawsze będzie wyglądać bardziej zielono. Mam coś, co działa (nie ten system). W rzeczywistości zacząłem ten wątek, ponieważ wiedziałem, że się nudzę i szukam ZIELONEJ TRAWY. Ten wątek wyleczył moją nudę, a moje prawdziwe konto i sprawdzone egy, które pasują do mojej osobowości, jest bezpieczne i będzie rosło. Nuda zabiła mnie w przeszłości.

  4. #14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.