Zwycięskie wzory świecowe H1 - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Zwycięskie wzory świecowe H1

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Myślę, że próbował wyjaśnić to w swoim poście, a przynajmniej nie lubił codziennych i 4H, ponieważ wielu fałszywych świec ... Ignoruj ​​mnie, tylko próbuję pomóc facetowi. Ale tak, wzory świeczników nie wyglądają tak łatwo i wymagają dużo więcej pracy. A potem wszystkie imiona ... ???
    Tak, próbuję wyjaśnić niepowodzenie i wygrać transakcje, jeśli podążam za świecą h4 i świecą codziennie w stylu martiangle. h1 czas z martiangle możemy wygrać 90% ... nie jestem dobrze w języku angielskim

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Mohamed, Twoje podejście wygląda bardzo obiecująco. Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł wyjaśnić swoją teorię bardziej szczegółowo. Bez obrazy proszę, ale zauważyłem również, że masz trudności z pisaniem terminologii forex. Rozumiem, że jest to związane z twoimi jeszcze ograniczonymi umiejętnościami angielskiego, dlatego tolerowałem twoje błędy, takie jak ten, w którym napisałeś Dark Cloud Clever zamiast Dark Cloud Cover. Nie jest to dla mnie duży problem, ale pamiętaj, że dobre umiejętności komunikacyjne ułatwią odbiorcom zrozumienie twojej teorii. W...
    tak, proszę pana, moja angielska umiejętność nie jest dobra ... dlatego nie mogę jej wyjaśnić jasnym artykułem, ale chciałbym wyjaśnić w przyszłym poście, dziękuję u pana

  3. #23
    pls znajomi zauważają, że każdy cel wątku, który tu otworzyłem, polega na wyświetleniu wygrywających wzorów świeczników h1 (nie promuję tutaj moich eksploracji handlu, ponieważ po idealnym świeczniku utworzonym w ramach czasowych h1 włączyłem tryb martiangle ea na moje konto ..) właśnie zauważyłem, że świecznik jest bardzo potężny, ale jeśli podążasz za świecami h4 lub codziennymi, uważaj ... ponieważ moim pierwszym punktem są brokerzy, mają inny czas na zamknięcie h4 i codziennie, jeśli sprawdzisz 3 do 4 brokerów, będą się różnić, dlatego śledzę h1 przedział czasowy. Uwaga: Nie jest to dla długoterminowych handlowców ten przedział czasowy h1 dobry tylko dla skalpowania i trybu martiangle

  4. #24
    oczywiście jest to absurdalne, każdy powinien dążyć do ulepszenia zawsze, co jest w nazwie = nic innego, jak zacząć błędnie identyfikować nieudany wzorzec wysokiego prawdopodobieństwa na d1, mówi mi, dlaczego patrzyliśmy na system, którym jesteśmy

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Mohamed
    Wielu będzie tu dzwonić. Niektórzy szczerze próbują pomóc, niektórzy mogą cię rozerwać, inni proszą o pomoc, a jeszcze inni, aby po prostu cytowali siebie w kółko. Wszystko, co mogę powiedzieć, to konto na żywo w wieku 38 dni z 73% stopą wygraną i 41,1% zwrotem do tej pory? Rób dokładnie to, co przyniosło ci te wyniki i staraj się, aby opinie innych nie miały wpływu na twoje postępy.
    Dobra robota panie!
    ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Mohamed
    Wielu będzie tu dzwonić. Niektórzy szczerze próbują pomóc, niektórzy mogą cię rozerwać, inni proszą o pomoc, a jeszcze inni, aby po prostu cytowali siebie w kółko. Wszystko, co mogę powiedzieć, to konto na żywo w wieku 38 dni z 73% stopą wygraną i 41,1% zwrotem do tej pory? Rób dokładnie to, co przyniosło ci te wyniki i staraj się, aby opinie innych nie miały wpływu na twoje postępy.
    Dobra robota panie!
    ...

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez ;
    oczywiście jest to absurdalne, każdy powinien dążyć do ulepszenia zawsze, co jest w nazwie = nic innego, jak zacząć błędnie identyfikować nieudany wzorzec wysokiego prawdopodobieństwa na d1, mówi mi, dlaczego patrzyliśmy na system, którym jesteśmy
    {zacytować}

  6. #26
    Każdy wzorzec (czy to świecznik, czy cokolwiek innego) musi mieć przegrane transakcje. Dobrze wiadomo, że nic na tym rynku nie jest idealne. Chodzi o wykorzystanie niedoskonałości i dostosowanie go do rynku.

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witajcie handlowcy, przedstawiam się Moje imię to Mohamed. Jestem w polu Forex Prawie 6 lat po wszystkich ach i zyskach i naciskach Nauczyłem się dyscypliny i handlu (ale właściwie nie wygrywam zawsze) Lubię handlować w ciągu dnia Skalpowanie w zakresie 100 punktów i zawsze lubię tryb Martiangle Używam Wszystkie wnętrza dostarczone przezforex-instantw innym wątku dla przewidywania, ale większość z nich będzie się myliła z powodu czasu pośrednika, który zmieni się, jeśli użyjesz wykresu H4 lub dziennego. .
    Dla twojej informacji wszystkie przykłady świec są błędne. To nie jest WAŻNY wzór przebijania, ani drugi nie jest WAŻNYM ciemnym obłokiem. Nawet prawidłowy wzór przekłuwania powinien być ignorowany w silnym trendu niedźwiedzi, takim jak przykład wykresu. Musisz zaktualizować swoją wiedzę na temat czytania świeczników. Pls nie dodaje więcej do zamieszania początkujących próbujących się uczyć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.