szachownica EA
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: szachownica EA

  1. #1
    Sprawdź to konto na żywo (tylko widok):

    Konto na żywo InterbankFX
    ID: 13823
    Podaj: rtw73

    Czyni to EA (), który stale umieszcza KUP i SPRZEDAŻ za każde 10 pipsów ruchu ustawionych wokół ceny przestawnej?

    Czy ktoś próbował robić podobne rzeczy? a jeśli tak, to jak bardzo ci się to udało?

  2. #2
    Nienawidzę zadawać głupiego pytania ... ale gdzie możesz zalogować się za pomocą tych danych. Czy możesz zamieścić link?

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nienawidzę zadawać głupiego pytania ... ale gdzie możesz zalogować się za pomocą tych danych. Czy możesz zamieścić link?
    Kiedy zacząłem, myślałem, że to oczywiste: Interbank FX Live Account Najpierw przejdź do
    http://www.interbankfx.com, pobierz ich platformę, a następnie użyj powyższego poświadczenia, aby się zalogować.

  4. #4
    Oto jak uzyskać platformę MT4 pod adresem:
    http://209.210.238.53/welcome.htm?group=wtafxBędziesz potrzebował MT4, tzn. Nie możesz zalogować się za pomocą MT3. Identyfikator i inwestor odczytują tylko hasło do konta Mike'a: ID: 13823 Hasło do odczytu dla inwestora: rtw73 Po zalogowaniu się do MT4 (które otrzymujesz na Interbankfx.com) musisz wybrać (InterbankFX - Live Account-InterbankFX, LLC) w oknie logowania. To znaczy. to nie jest konto demo. Pozdrawiam Piotr

  5. #5
    Chciałbym wiedzieć, czy ktokolwiek inny tutaj próbował, widział lub wiedział, jaki jest rzeczywiście szachowy EA? Interbankfx Live Account ID: 13823 Pass: rtw73 To jest konto na żywo tylko do widoku! Ciągle umieszcza zamówienia kupna i sprzedaży na każde 10 pipsów movememt wokół ceny ustalonej (pivot?). Obecnie mam godzinny (alexander) system przestawny, który działa podobnie, choć nie tak agresywny jak powyższy system. Zrobiłem kilka wygranych na żywo i kilka wygranych (tracąc pipsy, ale zarabiając swapy). Czy ktoś może rzucić światło na powyższy egy, tj. * Logikę stojącą za przeciwnym kupnemsprzedażą, * sukces tego systemu, * czy to jest egy? Dzięki!

  6. #6
    Wygląda na to, że przepaliłeś 30% swojego konta. o co chodzi z tym Burger?

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wygląda na to, że przepaliłeś 30% swojego konta. o co chodzi z tym Burger?
    Powyższe konto ibfx nie jest moje; od kogoś, kto demonstruje jego EA; ale ogólnie zarobił pieniądze. Muszę przyznać, że na powyższym rachunku powinien był zamknąć te krótkie pozycje, które składają przeciwko niemu opłaty za wymianę, że nigdy nie będzie w stanie odzyskać. Jednak w moim handlu przestawnym utrzymuję tylko pozycje usdjpy. Jestem pewien, że tracę pips na moim długim usdjpy, ale wygrywając swapy i nadgodziny, usdjpy WILL w końcu wróci do mojej ceny docelowej i wygra również swapy. Co tam? Poza wiadomościami staram się urozmaicić! LOL!
    Im bada żywopłot, swapy i systemy przestawne.

  8. #8
    Zignoruj ​​ten post, naprawiłem mój problem. Teraz, gdy się zalogowałem i przyjrzałem, muszę przyznać, że są to całkiem przyzwoite wyniki, biorąc pod uwagę, że jest to również jedna para walutowa. Wyobrażam sobie, że dobrze byłoby także na szwajcarskim i euro. Kabel może obracać się trochę za bardzo, aby można było go opanować, ale mogę się mylić.

  9. #9
    Czy handluje z EA? jeśli tak, byłbym bardzo zainteresowany tym EA. Chciałbym zebrać trochę takich zysków!

  10. #10
    Długo rozmawiałem już z BK na ten temat ... Jestem członkiem WTA i intensywnie badałem tę szachownicę egy ... to jest to, co znalazłem w podsumowaniu i JEST PRAWIE IMHO .... 1. Tam nie jest jasna dokumentacja całego systemu. Członkowie od miesięcy domagają się zwięzłego wyjaśnienia, co to jest, bezskutecznie, na forach dyskusyjnych. 2. Koncepcja polega na ciągłym kupowaniu sprzedaży, zabezpieczaniu opcji walutowych, podejmowanych po 11 miesiącach. 3. Opcje mają pokryć twoje wypłaty. 4. Opcje są w stylu europejskim (mogą być wykonywane tylko po wygaśnięciu), więc oferują ograniczoną ochronę przed ... 5. Gdy rynek przekroczy zakres pokrycia opcji (~ 170 pipsów), musisz przestać handlować, a y pogody do czasu odzyskania twój zasięg. 6. Masz pewność, że stracisz więcej niż dokonasz, jeśli przekroczysz zakres opcji. 7. PRZEWIDZIASZ swój zasięg opcji w ramach 11 miesięcy. 8. Zarabiasz pieniądze krótkoterminowo, ale tracisz długoterminowo. Jeśli chcesz, zapłać swoje $$ (w wysokości do 300 $ za członkostwo wkrótce) i sprawdź to sam. Ale PRAWDZIWE informacje są bardzo trudne do uzyskania z WTA. Porozmawiaj ze swoim brokerem opcji. NAPRAWDĘ sprawdzam egy hedgingu. IMHO, (czy powiedziałem to wcześniej), jest to krótkotrwały błysk, który będzie cię gryźć po drodze ... ale to tylko ja ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.