Ogromny poślizg 30 pipsów (Pepperstone)
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Ogromny poślizg 30 pipsów (Pepperstone)

  1. #1
    1 Załącznik (y) Wysyłam już do nich sprawę w celu zbadania, zobaczmy, jak rozwiązują moją sprawę. Regulacja ASIC
    Jeśli nie mogą go rozwiązać, otworzę skrzynkę i wyślę ją do ASIC

    https://www.forex-instant.com/forex-...e-profits.html

  2. #2
    W porządku. To były dane NF i dość duży ruch. Otrzymałeś zlecenie stop, które zostało wykonane po cenie rynkowej. Być może można by to wykonać nieco lepiej, ale nikt nie zapewnił Ci wykonania na żądanym poziomie w takich wiadomościach i warunkach rynkowych. Jeśli chcesz handlować na koncie ECN i nie chcesz, aby konflikt interesów był gotowy za to zapłacić. Ale w egzekucji DD może być jeszcze gorzej. Nie ma nic złego w twoim brokerze i nie musisz narzekać.

  3. #3

  4. #4
    To nie jest około 13 $, chodzi o to, jak dobrze wykonać transakcję. Nie wiem, mój typ konta to brzytwa (ECN), poniżej 10 pipsów jest ok, ale 30 pipsów to za dużo

  5. #5
    30 pipsów może się zdarzyć !! to przypadkowe!

  6. #6
    To może nie jest niezwykłe, ale z pewnością nie jest nieoczekiwane podczas początkowego impulsu wiadomości NFP.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wysyłam im już sprawę, aby zbadać sprawę, zobaczmy, jak rozwiążą moją sprawę. Regulator ASIC Jeśli nie mogą go rozwiązać, otworzę skrzynkę i wyślę ją do ASIC {obraz}
    Dlaczego chcesz skontaktować się z ASIC, gdy nie masz pojęcia, czym jest SL? Nie brzmi dla mnie jak dobry plan. To, co ci się przydarzyło, jest normalne, ponieważ SL jest zamówieniem RYNKU bez zlecenia limitu. Na szybko zmieniających się rynkach nie ma absolutnie żadnej gwarancji, że SL zostanie trafiony po wprowadzonej cenie. Teoretycznie możesz ponieść poślizg 200 pipsów, to nie jest coś, co jest normalne. Co gorsza, tutaj rzucasz pieprzony kamień swoją niekompetencją.

  8. #8
    Tak, wiem co to jest SL, ale około 10 pipsów jest ok, 30 pipsów jest niedopuszczalne. Nie wymieniam wiadomości, na wszelki wypadek zawsze umieszczam SL, aby zminimalizować moją ę. Ale ogromny poślizg nie może się udać. Slip 30 pipsów oznacza, że ​​ich liq nie jest dobry. Wiem, że niektórzy brokerzy również przekazują stop, ograniczają zamówienie bezpośrednio do banku, aby zamówienie mogło wprowadzić dokładną cenę, którą chcą, i mały poślizg, jeśli tak się stanie, więc SL i TP.

  9. #9
    Oto, co powiedzieli Dziękujemy za wiadomość e-mail i zapytanie handlowe. O godzinie 15:30, dokładnie po zamknięciu handlu, pojawiła się informacja o zatrudnieniu poza Stanami Zjednoczonymi. To wydanie jest największym ogłoszeniem dla rynków walutowych w ujęciu miesięcznym i jest znane z powodu dużych skoków cen i luk w cenach. Zbadaliśmy dane kleszcza i pokazuje, że istniała luka od jednego kleszcza do następnego, która spowodowała poślizg. Pepperstone jest brokerem „Market Execution” i jako taki jesteśmy na łasce rynku, gdy zamówienia są wysyłane do wypełnienia. Jest to jedna z realiów handlu ECN na rynku Forex - poślizg może się zdarzyć, gdy nie ma wystarczającej płynności po żądanej cenie, aby wypełnić zamówienie, więc bank wypełnia się w najbliższej najlepszej dostępnej cenie. Zdarzyło się, że zlecenie stop loss zostało uruchomione zgodnie z pierwotną ceną, a wniosek został wysłany na nasz serwer - niestety do czasu przybycia zamówienia do banków żądana cena nie była dostępna ze względu na tak szybki ruch rynku handel został następnie zamknięty przy następnej najlepszej dostępnej cenie. Twoja transakcja została zamknięta, ale nastąpił poślizg z powodu bardzo szybko zmieniającego się rynku. Należy pamiętać, że zatrzymywanie i czerpanie zysków nie jest umieszczane w spreadu i podlega zmianom rynkowym w momencie, gdy żądana cena zostanie osiągnięta. Ceny te zostały zweryfikowane przez naszych dostawców płynności i dlatego nie możemy zrekompensować tego poślizgu.

  10. #10
    jak powiedział dzierzba ... jego wspólne ... złe wypełnienia i poślizg na rynku o dużej zmienności ... cierpię na 24 poślizgi Pipsów w handlu CADJPOY w NFP ... jego wspólne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.