Ogromny poślizg 30 pipsów (Pepperstone) - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Ogromny poślizg 30 pipsów (Pepperstone)

  1. #31
    Niestety wciąż nie jesteśmy w natychmiastowej komunikacji i handlu. Jest bardzo szybki, ale te kilka sekund może oznaczać ogromną różnicę.

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Niestety wciąż nie jesteśmy w natychmiastowej komunikacji i handlu. Jest bardzo szybki, ale te kilka sekund może oznaczać ogromną różnicę.
    Różnica będzie widoczna tylko w przypadku handlu. W przeciwnym razie, bądź bezpieczny

  3. #33

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Każdy, kto handluje za pośrednictwem NFP (lista płac pozarolniczych do nowych ludzi tutaj), powinien być prowadzony na zewnątrz i zastrzelony. To hazard, nie handel. Jest to największy wpływ na rynki walutowe w kalendarzu. Aby w pełni zrozumieć mój punkt widzenia, oto mój spread na USDCHF BEFORE NFP: {image} Niezły stały spread 0,8. Oto USDCHF na maksymalnym poziomie, sekund po wiadomościach NFP. Po prostu normalny dzień NFP, nic nadzwyczajnego ... {image} Nieco bardziej żywy 41.9. To ludzie SPREAD, nieważne poślizg. Powiedziałbym, że masz tam całkiem niezłe wypełnienie! Teraz pozwala ...
    jaka to platforma? 12 pipsów na eur usd Nie miałbym problemu z NFP

  4. #34

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {cytuj} jaka to platforma? 12 pipsów na eur usd Nie mam problemu z NFP
    Jesteśmy grupą inwestorów instytucjonalnych, więc mamy status „małego banku”. PM mnie, jeśli jesteś zainteresowany i mogę cię skontaktować z niektórymi opcjami. Aby się zakwalifikować, będziesz potrzebował solidnego konta handlowego.

  5. #35

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć Aaron, ważne jest porównywanie rozkładów między brokerami, aby mieć na uwadze używany model wykonania. Podczas gdy FXCM oferuje klientom wybór między dwoma typami (No Dealing Desk i Dealing Desk), broker, który porównuje nas, oferuje tylko wykonywanie DD. Tabela spreadów w czasie rzeczywistym pokazuje, że nasze spready DD są konkurencyjne w stosunku do innych brokerów korzystających z modelu DD, zwłaszcza gdy weźmiesz pod uwagę wszystkie warunki mark i et:
    https://www.forex-instant.com/discus...s-gbp-jpy.html...
    Oanda też jest ndd. Nie ma znaczenia, to tylko marketing BS. Ten rodzaj poślizgu jest całkiem normalny w przypadku łyżki do lodu, takiej jak kamień pieprzowy. W każdym razie zgodziłeś się z ich warunkami?

  6. #36
    Mając szczęście (a może nie?), Aby pracować bardzo niedawno z garstką BARDZO dużych brokerów tutaj w Londynie, działających na poziomie seniorówzarządów, mogę z pewnym przekonaniem powiedzieć, że brokerzy rzeczywiście wydają się ciężko pracować zapewnić najlepszą możliwą obsługę, gdzie takie rzeczy jak poślizg, wypełnienie, przenoszenie i płynność są priorytetami jako produkty dla klientów. Nie siedzą na tronach, z pewnością czytają takie portale i absolutnie słyszą KAŻDEGO dnia kilka razy dziennie od swoich klientów. Sądzę, że duża część percepcji jest tworzona na forach takich jak te, gdzie bardziej przyjemnie jest czytać i kupować historię niż akceptować pewne podstawowe prawdy. Wiemy, że tutaj, w Wielkiej Brytanii, brokerzy są superregulowani. I przez to mam na myśli, że dosłownie NIGDY nie widziałeś tak uciążliwych i skomplikowanych zasad. A wszystko to na rynku, który jest organiczny i stale się rozwija. Brokerzy też nie są głupi. Akceptują również to, że jeśli grają poza regułami, dni mrugnięcia i ukłonu się kończą. Powiedziałbym każdemu nowemu handlowcowi lub jakiemukolwiek handlowcowi z rozsądnym rozmiarem konta. Jeśli masz ponad 25 000 USD na swoim koncie, możesz być zaskoczony tym, czego możesz zażądać od swoich brokerów, jeśli o to poprosisz. Nie daj się zwieść myśleniu, że jesteś małym blipem na dużym ekranie radaru, jeśli zażądasz lepszych rozkładówwypełnieńzatrzymań, możesz być zaskoczony tym, co możesz dostać. To stare powiedzenie, dlaczego uważasz, że bankifirmy kablowesatelitarnekomórkowe ZAWSZE wydają się oferować nowym klientom lepsze oferty niż te istniejące? Ponieważ wiedzą, że większość z nas zakłada, że ​​jesteśmy na najlepszej możliwej okazji i nigdy nie myślimy o zapytaniu. Spróbuj, zadzwoń teraz do firmy Sat Tv i powiedz, że myślisz o przeprowadzce i wiemy, co się stanie. Brokerzy są tacy sami. Tylko moje myśli.

  7. #37

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie ma znaczenia, to tylko marketing BS. Ten rodzaj poślizgu jest całkiem normalny
    Z pewnością nie jest to BS i zapewniam, że jest to bardzo normalne w dniu wiadomości, takim jak NFP. Czy mógłbyś mi pokazać DOWOLNY bankbrokerinstytucję, która nie widzi zmienności cen, gdy bomba spada na Bagdad? KURSU jest poślizg! Niektórzy biegną w stronę huku, a inni uciekają. Rozszerza się, gdy wszyscy czekamy, aż opadnie kurz. Lub masz inne doświadczenie? Spready zaostrzają się dzięki obniżkom stóp procentowych przez bank centralny? Ceny akcji idą w parze, gdy dyrektor generalny i wynalazca produktu ma zawał serca szarpiący sekretarkę? Masz wykresy?

  8. #38

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Z pewnością nie jest to BS i zapewniam, że jest to bardzo normalne w dniu wiadomości, takim jak NFP. Czy mógłbyś mi pokazać DOWOLNY bankbrokerinstytucję, która nie widzi zmienności cen, gdy bomba spada na Bagdad? KURSU jest poślizg! Niektórzy biegną w stronę huku, a inni uciekają. Rozszerza się, gdy wszyscy czekamy, aż opadnie kurz. Lub masz inne doświadczenie? Spready zaostrzają się dzięki obniżkom stóp procentowych przez bank centralny? Ceny akcji idą w parze, gdy dyrektor generalny i wynalazca produktu ma zawał serca szarpiący sekretarkę? Ty masz...
    Mówiłem o tych kutasach marketingowych z ich BS ndd.

  9. #39
    dlaczego warto zabezpieczyć się, jeśli znacie trend i nie znacie trendu, dlaczego warto handlować. lol.

  10. #40
    bądźcie ostrożnymi przyjaciółmi. ten broker kradnie pieniądze, kupując fałszywą cenę, sprawdź to
    https://www.forex-instant.com/broker...ing-firms.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.