Ogromny poślizg 30 pipsów (Pepperstone) - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Ogromny poślizg 30 pipsów (Pepperstone)

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, wiem co to jest SL, ale około 10 pipsów jest ok, 30 pipsów jest niedopuszczalne ....
    Nie ma ograniczeń ... zależy od rynku. To może być znacznie więcej.

  2. #12
    Oto sprawa FXCM w przeszłości
    http://forexmagnates.com/nfa-fines-f...-clients-back/Natychmiastowe wydanie 12 sierpnia 2011 Więcej informacji: Larry Dyekman (312) 781-1372, Karen Wuertz (312) 781-1335, NFA nakłada sankcję pieniężną w wysokości 2 000 000 USD na FXCM i zwraca pieniądze klientom 12 sierpnia, Chicago - National Futures Association (NFA) wydało decyzję nakładającą sankcję pieniężną w wysokości 2 000 000 USD na Forex Capital Markets LLC (FXCM) w związku z rozpatrzeniem skargi wydanej przez Komitet ds. Postępowania w Biznesie NFA w dniu 12 sierpnia 2011 r. Skarga cytowała FXCM w sprawie zatrzymania zysków z asymetrycznego spadku cen dodatnich ; brak przyjęcia lub przeprowadzenia odpowiednich procedur w celu zapewnienia efektywnej realizacji wszystkich zamówień klientów; zaniechanie równego traktowania wszystkich klientów przy dokonywaniu korekt cen; niewystarczające zbadanie podejrzanej aktywności na kontach kilku klientów; i - wraz z głównym dyrektorem Dror Niv - nie nadzorują. FXCM jest sprzedawcą kontraktów terminowych, handlowcem detalicznym handlu zagranicznego oraz przedstawicielem handlowym Forex w Nowym Jorku w Nowym Jorku. Oprócz sankcji pieniężnej w wysokości 2 000 000 USD, FXCM musi zaksięgować na rachunkach swoich klientów kwotę asymetrycznego poślizgu dodatniego, którego klienci doświadczyli na swoich transakcjach od i po 18 czerwca 2008 r. I zapewnić weryfikację NFA tych kredytów. W przyszłości FXCM nie może angażować się w poślizg cenowy lub praktyki likwidacji marży, jak opisano w skardze. FXCM musi również ulepszyć istniejące procedury, aby zapewnić sprawną realizację zamówień klientów i zgodność z wymogami NFA dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy. Pełny tekst skargi i decyzji można znaleźć na stronie internetowej NFA (
    http://www.nfa.futures.org). NFA jest wiodącym niezależnym dostawcą innowacyjnych i wydajnych programów regulacyjnych, które chronią integralność rynków terminowych.

  3. #13
    Możesz spróbować szczęścia, ale jeśli rynek się porusza, to się rusza, a twój pośrednik nie może nic z tym zrobić. Podaj tylko pierwszą cenę rynkową. W twoim przypadku była to luka. to nie jest wina. Forex jest ryzykowny i powinieneś to zrozumieć. Nie masz racji w tym kompanie. Zaakceptowałeś to ryzyko. Zlecenie stop nie jest gwarancją tego, jakie zamówienie zostanie zrealizowane po żądanej cenie.

  4. #14
    Chcesz, aby otworzyli sprawę tego, co nazywasz poślizgiem na szybko zmieniającym się rynku w czasie, gdy opublikowano wydarzenie o dużym znaczeniu, które przyniosło wynik odstający? Co więcej straciłeś 13 $? Cieszę się, że nie pracuję w handlu detalicznym i muszę przez cały dzień znosić takich głupców jak ty. Zwróć uwagę na siebie, nie próbuj handlować nfp, to strzelanie do gówna, nawet jeśli jesteś właściwą stroną zakładu, wciąż możesz stracić.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wysyłam im już sprawę, aby zbadać sprawę, zobaczmy, jak rozwiążą moją sprawę. Regulator ASIC Jeśli nie mogą go rozwiązać, otworzę skrzynkę i wyślę ją do ASIC {obraz}
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wysyłam im już sprawę, aby zbadać sprawę, zobaczmy, jak rozwiążą moją sprawę. Regulator ASIC Jeśli nie mogą go rozwiązać, otworzę skrzynkę i wyślę ją do ASIC {obraz}

  5. #15
    Odpowiednia odpowiedź. Naucz się lekcji i ruszaj dalej
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oto, co powiedzieli Dziękujemy za wiadomość e-mail i zapytanie handlowe. O godzinie 15:30, dokładnie po zamknięciu handlu, pojawiła się informacja o zatrudnieniu poza Stanami Zjednoczonymi. To wydanie jest największym ogłoszeniem dla rynków walutowych w ujęciu miesięcznym i jest znane z powodu dużych skoków cen i luk w cenach. Zbadaliśmy dane kleszcza i pokazuje, że istniała luka od jednego kleszcza do następnego, która spowodowała poślizg. Pepperstone jest brokerem „Market Execution” i jako taki jesteśmy na łasce rynku, gdy zamówienia są…
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oto, co powiedzieli Dziękujemy za wiadomość e-mail i zapytanie handlowe. O godzinie 15:30, dokładnie po zamknięciu handlu, pojawiła się informacja o zatrudnieniu poza Stanami Zjednoczonymi. To wydanie jest największym ogłoszeniem dla rynków walutowych w ujęciu miesięcznym i jest znane z powodu dużych skoków cen i luk w cenach. Zbadaliśmy dane kleszcza i pokazuje, że istniała luka od jednego kleszcza do następnego, która spowodowała poślizg. Pepperstone jest brokerem „Market Execution” i jako taki jesteśmy na łasce rynku, gdy zamówienia są…

  6. #16

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    teraz nie ma sprawy, gówno się dzieje
    Ten rodzaj wątku miałby sens w 2007 r., Kiedy wystartowały transakcje detaliczne. Ale jeśli twój głupi narzeka na poślizg NFP w tym dniu i wieku, po prostu nie powinieneś handlować. Tam z najgłupszą rzeczą, jaką widziałem naforex-instanti to coś mówi.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oto sprawa FXCM w przeszłości
    http://forexmagnates.com/nfa-fines-f...-clients-back/Natychmiastowe wydanie 12 sierpnia 2011 Więcej informacji: Larry Dyekman (312) 781-1372, Karen Wuertz (312) 781-1335, NFA nakłada sankcję pieniężną w wysokości 2 000 000 USD na FXCM i zwraca pieniądze klientom 12 sierpnia, Chicago - National Futures Association (NFA) ma ...
    Twoja sprawa i ta sprawa jest zupełnie inna
    Cytat Zamieszczone przez ;
    FXCM US pierwotnie ulepszył swoją politykę wykonywania transakcji w sierpniu 2010 r., Aby pomóc klientom w korzystaniu z pozytywnego poślizgu na wszystkich rynkach, limitach i limitach zamówień.
    gdzie klient dokonał negatywnego poślizgu .. mówisz coś i dzieje się coś innego ... to nie może być tolerowane .. w twoim przypadku był GAP ... i pieprzowy kamień nie oferuje rzeczy typu pozytywnego poślizgu .. nie mówię, że twój broker jest w 100% uczciwy .. żaden broker nie jest w 100% uczciwy, jak powiedziałem wcześniej, spotykam się z tym samym rozszerzeniem spreadu z deltastock @ cadjpy (spread 24pips) .on nfp .. byłem ostrożny z moim stoploss .. to jest to . jeśli twoje serce mówi, że to nie może być tolerowane, najpierw skonsultuj się ze swoim adwokatem przed złożeniem sprawy ... ponieważ wypełnienie sprawy nie jest jak zmiana wadliwego lizaka .. jeśli uznasz winę, twój makler może również złożyć tobie sprawę.

  9. #19
    Nigdy nie wymieniam wiadomości, handlują mną wiadomości
    ) Zwracam uwagę, że kiedy składam zamówienie z limitem, zawsze trafia dokładnie w cenę, którą chcę, ale kiedy składam zlecenie stop zawsze ma poślizg Tak czasami mam poślizg pozytywny, ale to tylko 1-2 pipsy, ujemny poślizg wynosi 3-30 pipsów Nieważne, wyślę go do ASIC, to nie jest około 13 $. Chcę, żeby się poprawiły, aby móc handlować z niezawodnym brokerem

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nigdy nie wymieniam wiadomości, handlują mną wiadomości
    ) Zwracam uwagę, że kiedy składam zamówienie z limitem, zawsze trafia dokładnie w cenę, którą chcę, ale kiedy składam zlecenie stop zawsze ma poślizg Tak czasami mam poślizg pozytywny, ale to tylko 1-2 pipsy, ujemny poślizg wynosi 3-30 pipsów Nieważne, wyślę go do ASIC, to nie jest około 13 $. Chcę, żeby się poprawiły, aby móc handlować z niezawodnym brokerem
    Nie zapomnij też narzekać, że cena zazwyczaj idzie w przeciwnym kierunku, gdy coś robisz .... Najpierw powinieneś się poprawić, przynajmniej musisz zrozumieć, jak działa porządek rynkowy. Przeczytaj ponownie wszystkie posty powyżej. Każdy powiedział ci, co nie jest złego w pośrednictwie i nie znajdziesz firmy, która byłaby gotowa zrealizować twoje zamówienie w żądanej cenie na tym rynku ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.