Opinie na temat FXDD - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Opinie na temat FXDD

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Bezużyteczne - nie zrobią nic i powiedzą, że w tym czasie nie było błędu technicznego. Aha, a jeśli serwer jest wyłączony, po prostu nie odpowiadają. wystarczająco proste -
    Myślę, że to zabawne, że ludzie woleliby pójść na anonimowe forum internetowe, zamiast rzucić się prosto w usta koni. Nie ma nic przeciwko temu, co mówisz, tylko pośrednik byłby pierwszą osobą, o którą pytam, a może idę na forum. Trochę jak facet sprzed kilku tygodni, który przyszedł tutaj, pytając, jak zresetować swoje hasło przez swojego brokera. Ale tak, powiedziałbym, jak wiele rzeczy w życiu, powinieneś wziąć go z przymrużeniem oka.

  2. #12
    Wierzę, że w przypadku nowych zatwierdzeń aplikacji FXC ma teraz 5 tys. Dla standardowych kont (minis i standardowe pakiety). Micros, jak sądzę, nadal wynosi 25 dol., Ale oferuje wsparcie tylko przez e-mail i nie wszystkie są jeszcze NDDSTP.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    jaki broker polecasz osobom rozpoczynającym od konta 23k?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    jaki broker polecasz osobom rozpoczynającym od konta 23k?

  3. #13
    Nie jestem pewien, co masz na myśli - piszę z doświadczenia. W przeciwnym razie nie publikuję. Handlujesz z nimi? - Przeczytałem kilka recenzji, ale i tak wszystko jest w porządku. BTW 3k powinien dostarczyć Ci CURRENEX profesjonalnej ECN. do faceta, który zapytał - kilku brokerów go ma. Widzę twój punkt widzenia w tym samym szacunku. Jednak jesteśmy członkamiforex-instantz jakiegoś powodu, prawda? Po prostu dzielę się swoim doświadczeniem. Co jest dokładnie tym, czego oczekiwałem od tego sklepu. Powróć do następnego.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że to zabawne, że ludzie woleliby pójść na anonimowe forum internetowe, zamiast rzucić się prosto w usta koni. Nie ma nic przeciwko temu, co mówisz, tylko pośrednik byłby pierwszą osobą, o którą pytam, a może idę na forum. Trochę jak facet sprzed kilku tygodni, który przyszedł tutaj, pytając, jak zresetować swoje hasło przez swojego brokera. Ale tak, powiedziałbym, jak wiele rzeczy w życiu, powinieneś wziąć go z przymrużeniem oka.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że to zabawne, że ludzie woleliby pójść na anonimowe forum internetowe, zamiast rzucić się prosto w usta koni. Nie ma nic przeciwko temu, co mówisz, tylko pośrednik byłby pierwszą osobą, o którą pytam, a może idę na forum. Trochę jak facet sprzed kilku tygodni, który przyszedł tutaj, pytając, jak zresetować swoje hasło przez swojego brokera. Ale tak, powiedziałbym, jak wiele rzeczy w życiu, powinieneś wziąć go z przymrużeniem oka.

  4. #14
    Cześć Xtrade! Czy w jakiś sposób pracujesz dla CURRENEX? Czy możesz nam powiedzieć coś o Currenex, ponieważ szukam również wiarygodnego brokera.

  5. #15
    Od kilku lat przyjaźnię się z FXDD. Stawiamy czoła problemom bardzo rzadko i występują w zmiennych warunkach rynkowych. Nie przestawaj polować, żadne inne sztuczki brokerów jak dotąd. Poziomy TP są zawsze przestrzegane. Moim zdaniem są jednym z najlepszych brokerów w okolicy. MBT może być dobrym wyborem dla małych kont. W przypadku FXCM całkowicie odrzucam kciuk. Zamrażają platformę, gdy znajdują się w dochodowej pozycji, wstrzymują transakcje z nietypowymi znacznikami i tak dalej. Kiedy próbujesz wypłacić pieniądze, jest to koszmar. Masz szczęście, jeśli otrzymasz pieniądze przed upływem 15 dni od wysłania formularza wypłaty. To ironiczne, że największa firma brokerska handlu forex to sklep kubełkowy!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.